PDA

View Full Version : Батерии



dirtyheels135
02-12-2015, 17:37
Здравейте! Взех си наскоро доставка от Еконт.. Представлява играчка, която работи с батерии(нормално големи като за дистанционно).. Сложих двечки и играчката тръгна.. Извадих ги и след няколко часа исках да покажа на приятелка и ги сложих пак, но не тръгна. Пробвах и с други пак не тръгва. Къде може да е проблема? И ако стане така, че да върна продукта аз ли си поемам разходите?

RapExotic
02-12-2015, 19:44
Виж дали си поставила правилно батериите (+) и (-). Виж дали няма някакво копче за изключване и включване (on/off). За каква играчка става въпрос?

dirtyheels135
02-12-2015, 20:59
Поставям батериите правилно. Има копче и го натискам,но все пак не тръгва. Ами.. играчката е за възрастни :Д Ноо въпроса е, че не е за мен, а ще е подарък за приятелка и няма как да го подаря развален.

JDeel
02-12-2015, 22:34
Сигурно е дефектирала. Иначе любимата играчка на жените е Hitachi Magic Wand и не й трябват батерии :)

dirtyheels135
02-13-2015, 15:09
Обадих се на хората от сайта и се разбрахме да поръчам нещо ново, когато го получа от Еконт да им върна старото. Разходите ще са за тяхна сметка. Но някой от Еконт ще провери ли какво изпращам? Защото ппц не съм пълнолетна :Д