PDA

View Full Version : 'Паричен проблем '' и ''дилема'' //Крадене на пари от ''Online 'приятели''



OnceUponATime
02-13-2015, 15:10
Та здравейте, та като за начало аз съм момче на 17 години, ''дилемата'' която се опитвам да направя или ''проблема '' е че мога да направя драстична сума пари от играта която играя лъжейки хора с който съм играл над 7 години, тоест казано накратко да продам неща който не са мой а на хора който познавам от години, но познавайки ги само в Интернет пространството/ Всички са от различни държави, тоест не ги познавам лично.
Сега на въпроса защо е в графа ''у дома'' [Първо не видях друга ''графа'' в която да я вмъкна] и общо взето това е понеже наскоро 1 от сътрудниците на баща ми го измамиха с над 17хиляди евро+ други двама с близо до тази сума пари, тоест от 4 човека 1 прибра всичко и замина за друга държава оставайки другите 3-ма с ''хуй в устата''.
В момента буквално няма останали пари докато успеят да го намерят а шанса това да стане е 1 към 1000, а единствения мой начин да направя ''бързи пари и да му подпомогна е да направя гореспоменатото,[цялото нещо го обмислям понеже баща ми ме попита дали мога да намеря пари понеже и преди съм правил доста от въпросната игра].
''Тоест съм между чука и наковалнята''.
Почти съм сигурен че на доста хора ще им се стори смешно, '''на кой му пука за Online приятели, след като не ги познаваш лично, но 7-8 години са си 7-8 години, а това е 1 идея да потъпквам всички принципи който имам.

Съжалявам ако съм изял някоя запетая или препинателен знак/правописна грешка ще редактирам когато имам време.
ако не е правилната ''графа'' модератор може да я премести ако сметне за добре.


/Мислих да пускам подобна тема в друг сайт който е английски понеже ''Game For living'' и общо взето такива ситуации са по често срещани там, но ми е интересно какво бихте направили вие на мое място.

RapExotic
02-13-2015, 15:51
Ако са американци или англичани давай смело.

anonymous908491
02-13-2015, 16:14
че мога да направя драстична сума пари от играта която играя лъжейки хора с който съм играл над 7 години

Как, ще завиваш и техните шоколади ли ?

OnceUponATime
02-13-2015, 16:26
Как, ще завиваш и техните шоколади ли ?

да в станиол, да ти пратя малко?

anonymous908491
02-13-2015, 17:05
да в станиол, да ти пратя малко?

Няма нужда, събирй пари и си плати пътя към страната на желанията.

muhatacece
02-20-2015, 23:50
mnogo qko sh preebesh horata :D ama tva sa pari vse pak, davay .. na mene mi beshe gadno kato lujesh malkite lapetii, pa smqtay za hilqdi evro :D

Seattle
02-23-2015, 03:40
а що не ги питаш, може пък да те съжелят?

HollyGolightly
02-26-2015, 20:32
Ако са американци или англичани давай смело.
Надявам се и ти и автора да се шегувате :?

haritov
02-26-2015, 20:43
ако са дали реални пари в техните акаунти и вземеш бърникаш в тях могат и да те осъдят даже

RapExotic
02-27-2015, 08:19
Надявам се и ти и автора да се шегувате :?

Аз съвсем сериозно говоря. На тея колкото и да им откраднеш все ще е по-малко, от колкото те са откраднали от нас.

HollyGolightly
02-27-2015, 11:15
Аз съвсем сериозно говоря. На тея колкото и да им откраднеш все ще е по-малко, от колкото те са откраднали от нас.
Все "вие" сте жертви, ограбени от целият свят, все някой ви е длъжен. Най-много мразя хора, които се държат все едно, че живеещите в Англия, САЩ и някои други западни държави имат дърво с пари растящо в градината.

RapExotic
02-27-2015, 13:12
Все "вие" сте жертви, ограбени от целият свят, все някой ви е длъжен. Най-много мразя хора, които се държат все едно, че живеещите в Англия, САЩ и някои други западни държави имат дърво с пари растящо в градината.

Обикновените хора може би не, но управляващите на тази "държава" (САЩ) я издържат точно благодарение на заграбването от по-малките държави.

anonymous708973
02-27-2015, 13:24
С малкия пропуск, че ти предлагаш да се краде от нормални, редови, обикновени американци, нали? Не от управляващите.
Къде е логиката?

Lilanda
02-27-2015, 13:34
Ето какво се случва, когато дискриминацията стигне твърде далеч...
RapExotic, я ми кажи, мама или тате ти ги наговориха тия работи?

heartshapedbox
02-27-2015, 13:49
Според мен не е добра идея.
Вслушай се в съвестта си.

RapExotic
02-27-2015, 14:12
Ето какво се случва, когато дискриминацията стигне твърде далеч...
RapExotic, я ми кажи, мама или тате ти ги наговориха тия работи?

Къде видя дискриминация? Това са факти, които всеки непристрастен човек може да види (казвам непристрастен, тъй като потребителката, която повдигна темата май живее там и е нормално да не иска да хапе ръката, която я храни). И не - не ми го казаха мама, татер леля, чинка, Юксел Кадриев или някой купен политолог, а го твърдя, като човек, който след една година се дипломира като икономист. Интересно ми е вашата представа за САЩ на какво се гради? На филмите и новините ли?

RapExotic
02-27-2015, 14:16
С малкия пропуск, че ти предлагаш да се краде от нормални, редови, обикновени американци, нали? Не от управляващите.
Къде е логиката?

Така е. Винаги народа обира пешкира. Все пак той избира управляващите (или поне би трябвало да е така).

heartshapedbox
02-27-2015, 14:19
^безпристрастен е думата.
Както в България, така и в САЩ има и бедни, и богати хора. Това, че някой се е родил на определено място не ти дава никакво право да крадеш от него, simple as that.
Кражбата е от конкретна личност, не от държавата, така че ако вземеш парите на някого, по никакъв начин няма да 'отмъстиш на гадните американци'.

Lilanda
02-27-2015, 14:40
Къде видя дискриминация? Това са факти, които всеки непристрастен човек може да види (казвам непристрастен, тъй като потребителката, която повдигна темата май живее там и е нормално да не иска да хапе ръката, която я храни). И не - не ми го казаха мама, татер леля, чинка, Юксел Кадриев или някой купен политолог, а го твърдя, като човек, който след една година се дипломира като икономист. Интересно ми е вашата представа за САЩ на какво се гради? На филмите и новините ли?
Как да не е дискриминация бе, душата? Току-що ми каза "Мразя те, щото живееш до морето, ама тва не е дискриминация". Ти сериозно ли?
За протокола - не казвам, че американската управа е цвете за мирисане. И аз не ги харесвам много като държава, но едно е да не харесваш управниците и съвсем друго да съдиш народа на дадената държава по това. Дай сега да намразим България, щото ББ и всички около него са боклуци.

anonymous908491
02-27-2015, 17:10
За протокола - не казвам, че американската управа е цвете за мирисане. И аз не ги харесвам много като държава, но едно е да не харесваш управниците и съвсем друго да съдиш народа на дадената държава по това.

Американците са по-зле от управляващите им, а ти трябва да се научиш да си мълчиш, защото малко знаеш, но много говориш.

Lilanda
02-27-2015, 17:43
Ти па си мноо убав. :?

anonymous908491
02-27-2015, 18:38
Комплименти ли си просиш ?
И ти си хубава, вътрешно, анархито може да го потвърди.

tuzaro
03-01-2015, 20:05
Кажи ква е схемата за 20 кила не са малко пари

AMurrayNash
03-03-2015, 06:17
Service before you can try to do three things: 1. Restart the phone. 2. Settings -> Manage applications -> "Camera" -> Delete data and cache. 3. Only then "return to factory settings."
testking VCPN610 (http://www.test-king.com/ )

Rafa7a
03-03-2015, 10:14
По-добре недей, защото така крадеш хляба на някого. Представи си, че ти си в тяхната ситуация. Яко ли ще ти бъде?
П.П.: Играта CS:GO ли е?

OnceUponATime2
03-04-2015, 02:20
По-добре недей, защото така крадеш хляба на някого. Представи си, че ти си в тяхната ситуация. Яко ли ще ти бъде?
П.П.: Играта CS:GO ли е?

не, не е RPG, нещо подобно на WoW е,


ако са дали реални пари в техните акаунти и вземеш бърникаш в тях могат и да те осъдят даже

не, реално шанса нещо да се обърка ако го реша е нулев.

Така като гледам, 50% са за 50% не са,

Благодаря за мненията все пак, имам още няколко дни да го обмисля преди да дойде финалния ден.

п.с не упсях да активирам първия account на време и го загубих, за това си направих нов.


Нека задам въпроса така, ако бихте могли да вземете примерно 4000 евро, от напълно непознати без никакви последици, бихте ли го направили?

И ако ще ви успокой, няма англичани от ''набелязаните жертви,, така че може да спрете хейт-а върху американци англичани и така нататъка

/знам колкото и да опитвам да го ''захаросам'' краденето си е крадене и е напълно неприемлива, нагла, безочна постъпка, и не бих го направил ако на мен ми трябваха пари, но в случая не е така./