PDA

View Full Version : Стромба ?



Sabricho
02-13-2015, 17:05
Здравейте тренирам фитнес от вече 5-6 месеца. Когато започнах фитнес бях 83кг благодарение на вълшебните хранителни добавки за няма и 3 месеца качих 15 кг пия все още Креатин и Аминокиселини.На 17г съм 1.82 висок 98кг съм и следният ми въпрос е дали да не си взема нещо по сериозничко от креатина и аминотата като например Стромба или нещо друго да ли ще има странични ефекти ? А и още един въпрос имам и големи крака и следователно и дупето е малко големичко да ми кажете някоя програма за релеф ? Благодаря предварително

Rakshy
02-13-2015, 20:29
От къв гъз искаш да зобиш на 17, бе наборе?! Тестостерона би трябвало в момента да е на доста високо ниво и няма смисъл от зоб. Имаш по-малко от година стаж и искаш "допълнително".... И да, всички такива препарати имат странични ефекти.
Не разбирам къв ти е проблема с гъза и краката?

VinDiesel
02-13-2015, 22:09
От химик съм чувал, че по някой път "пожарникаря" сочи 6:30.

AngelBelchev
02-16-2015, 06:17
Натрупай ПОНЕ 2-3 години стаж с тренировките без стероиди и евентуално тогава може да се замислиш. Сега тестостерона трябва да ти е висок по default. Сещай се, че като почнеш да зобиш, твоето собствено производство на тестостерон ще падне, после трябва да го нормализираш и в същото време заради възрастта ти трябва да мислиш и за други евентуални странични ефекти като акне. Ако все пак сега искаш да си качиш тестостерона, използвай добавки - примерно нещо с д-арпарагинова киселина, арахидонова киселина, мака, трибулус и т.н.