PDA

View Full Version : Какво да направя



girl4eety
02-14-2015, 10:52
Имам много сложен проблем и ако може по опитните да ми помогнат.Харесвам едно момче което си има приятелка от година и половина казва че я обича а в същото време се занимава и с мен .. излиза ли сме много пъти, ходила съм в тях, той в нас и виждам че има някакъв интерес към мен.Държи се чудесно с мен .... и въпроса ми е как мога да го накарам да остави неговата приятелка и да бъде с мен.Аз съм на 19 той на 23 години.Благодаря ви предварително и извинявайте че ви занимавам.

VinDiesel
02-14-2015, 10:59
Зарязва приятелката си, лови теб, след 1 година се явява друга като теб и ти го отмъква. Интересно ми звучи.
Той ако беше мъжкар, щеше да говори с приятелката си, да й обясни как стоят нещата с теб. Поне да не губи времето на момичето. Ти ако беше момиче на място, нямаше да допуснеш обвързан човек в живота ти.

Общо взето, господ е събирач .....

Това ходила съм в тях и той в нас, точно това което си мисля ли е или се бъркам?

RapExotic
02-14-2015, 15:10
Как разбра, че има интерес към теб? Може да си внушаваш, че е така, защото ти имаш интерес към него. И аз имам приятелки момичета, с които се държа добре, но това не значи, че искам нещо повече от приятелство от тях.

Azoria
02-14-2015, 20:59
Зарязва приятелката си, лови теб, след 1 година се явява друга като теб и ти го отмъква. Интересно ми звучи.
Той ако беше мъжкар, щеше да говори с приятелката си, да й обясни как стоят нещата с теб. Поне да не губи времето на момичето. Ти ако беше момиче на място, нямаше да допуснеш обвързан човек в живота ти.

Yep.

lovelemons97
02-15-2015, 17:52
Заявяваш, че няма да се занимаваш с него докато е обвързан и си тръгваш (това е трябвало да го направиш още в началото според мен), ако скъса с приятелката си вероятно държи на теб.Но както каза Вин Дизел после се появява друга като теб и го отмъква, така че имай едно наум за това момче.

Indistinct
03-11-2015, 07:33
Заявяваш, че няма да се занимаваш с него докато е обвързан и си тръгваш (това е трябвало да го направиш още в началото според мен), ако скъса с приятелката си вероятно държи на теб.Но както каза Вин Дизел после се появява друга като теб и го отмъква, така че имай едно наум за това момче.

+1

SheIsWolf
03-17-2015, 16:57
Ако те обича ще тръгне с теб.