PDA

View Full Version : Искат да ме бият..



waitandbleed
02-14-2015, 21:50
Здравейте , започвам направо с проблема.Имам проблем със една групичка момчета от моя град,които постоянно ми следят фейсбук акаунта и каквото постна , започват да коментират и да ми се правят.Биха ме един път но няма значение.Проблема е че идват на групички , а аз не съм много по боевете.Ако ми дойде само един ще го опердаша ама 4-ма няма как...И проблема също е че аз не умея да се бия....не умея да отвръщам да удара , страх ме е .... от малък съм си бил така и немога да се оправя. Някакви идей как да се справя ?

CoNviCt
02-14-2015, 21:57
Не се страхувай от боя, приятелю. Не боли толкова, а и минава бързо. Повече боли наранената гордост. За един на четирима се иска смелост, това трябва да те мотивира. Някои ще ти кажат, че проблемите не се решават с бой и трябва да ги избягваш. Не е точно така. Ние сме мъже и някои неща се решават просто с битка. Като при зверовете.

HollyGolightly
02-14-2015, 22:44
А защо имаш такива хора във фейсбука си?

TheMorfeiii
02-15-2015, 00:33
Един съвет. Блокирай хората който те следят в фб !

waitandbleed
02-15-2015, 09:29
Блокирал съм ги до един....проблема е че немога да се бия , търпя на болка но имам нещо като фобия да удрям

RapExotic
02-15-2015, 17:24
Намери си и ти компания и няма да те пипнат.

VinDiesel
02-15-2015, 17:30
Като ги видиш им скачаш на бой, ще те бият 1-2-3 пъти, накрая ще си имат едно на ум, но под скачане, означава да удариш поне 1 път, по възможност силен и насочен удар. Гарантирам ти, че ще те оставят на мира.

anonymous908491
02-15-2015, 17:30
търпя на болка но имам нещо като фобия да удрям

тогава ги мушкай, с нож, да не вземеш с нещо друго

Denitoooooooooo
02-15-2015, 17:41
тогава ги мушкай, с нож, да не вземеш с нещо друго

Ти не си добре ! А защо искат да те бият ?

ZackS
02-15-2015, 18:21
Взимаш си един бокс с нож струва 10 лева . И като се съберат вадиш бокса и всички ще се разбягат .

espada
02-15-2015, 18:37
Подиграй ги за това, че са те атакували групово... Така ще предизвикаш някого от тях да се биете равностойно освен ако не са пълни страхливци... Щом си вярваш, че на равен бой, един срещу един, би ги опердашил, то тогава направи го. Нокаутирай някой тъпанар. :D
Бъди уважаващ себе си човек, загубил си само ако се признаеш за победен.

waitandbleed
02-15-2015, 18:43
С абсолютно нищо не съм ги предизвиквал.Мислят се за безсмъртни и обичат да скачат на по-малки от тях без причина.В мен винаги си нося бокса , заканиха се че утре пред даскало ще ме бият и да става квото става.Ако дойде някой вадя бокса , удрям го право в зъбите и след това ако искат да ме бият.Първия път като идваха бяха 6-тима,утре може и да са повече и проблема е че като ударя един ще скочат и другите ... Ще видя какво ще направя

espada
02-15-2015, 18:43
Взимаш си един бокс с нож струва 10 лева . И като се съберат вадиш бокса и всички ще се разбягат .

магнит за още неприятности би било това

espada
02-15-2015, 18:47
С абсолютно нищо не съм ги предизвиквал.Мислят се за безсмъртни и обичат да скачат на по-малки от тях без причина.В мен винаги си нося бокса , заканиха се че утре пред даскало ще ме бият и да става квото става.Ако дойде някой вадя бокса , удрям го право в зъбите и след това ако искат да ме бият.Първия път като идваха бяха 6-тима,утре може и да са повече и проблема е че като ударя един ще скочат и другите ... Ще видя какво ще направя

С тая ти нагласа може и линейка да се наложи да ти извикат след предстоящата ти случка.

CoNviCt
02-15-2015, 19:44
Това са игри на психика, на воля. Против боксовете съм. И удар с бокс в зъбите може да нанесе големи последствия. Идеята е да дадеш да се разбере, че не си човек, с който могат да се подиграват. А не да им причиниш сериозни телесни повреди.

heartshapedbox
02-15-2015, 19:58
Недей в зъбите.
Не можеш ли просто да ги игнорираш? В един момент все ще им писне да се занимават с теб.

VinDiesel
02-15-2015, 20:04
С абсолютно нищо не съм ги предизвиквал.Мислят се за безсмъртни и обичат да скачат на по-малки от тях без причина.В мен винаги си нося бокса , заканиха се че утре пред даскало ще ме бият и да става квото става.Ако дойде някой вадя бокса , удрям го право в зъбите и след това ако искат да ме бият.Първия път като идваха бяха 6-тима,утре може и да са повече и проблема е че като ударя един ще скочат и другите ... Ще видя какво ще направя

Съветвам те, да не използваш боксове, бухалки, ножове, и т.н.
Онова което ти го написах по-горе, ти го написах от опит, не от гугъл.

Вариант 2:

Идват, бият те, вадиш си медицинско и ги съдиш, ако са под 18 родителите им го отнасят, а те от своя страна ще имат голямо мъмрене.
Но ти в никакъв случай не й нанасяй телесни повреди с предмети!

waitandbleed
02-15-2015, 20:19
Под игнорираш какво имаш в предивд ? Да ме бият а аз да ги гледам ?

heartshapedbox
02-15-2015, 20:27
Не, просто не ходи при тях, ако се заяждат с теб, не им отговаряй и прочие.
Съвсем без причина ли те бият?

espada
02-15-2015, 20:39
Вариант 2:

Идват, бият те, вадиш си медицинско и ги съдиш, ако са под 18 родителите им го отнасят, а те от своя страна ще имат голямо мъмрене.
Но ти в никакъв случай не й нанасяй телесни повреди с предмети!

По- безхарактерно от това дали би могъл да постъпи?! хахахах

Отивай да тренираш боен спорт, почувствай се доминантен.

VinDiesel
02-15-2015, 20:41
Ами, в първия си пост, му дадох според мен, най-доброто решение, това сега е втория вариант, 3-ти вариант, който да му свърши работа, аз не мога да измисля.

espada
02-15-2015, 20:47
Вариантите са два. Първия е да постъпи мъжки и да покаже, че не е килим, че да му стъпват отгоре. Да ги накаже за това, че са му стъпвали. Втория вариант е да бяга от конфронтация с проблема си и да се умотае в собствената си несигурност.

dreamwalker
02-15-2015, 23:59
Наеми някого да ги очисти.
П.П. По-евтино ще е да им кажеш, че страдаш от птичи грип и да ги заплашиш, че ще им се изплюеш във водата, когато не гледат.

VinDiesel
02-16-2015, 07:43
Наеми някого да ги очисти.
П.П. По-евтино ще е да им кажеш, че страдаш от птичи грип и да ги заплашиш, че ще им се изплюеш във водата, когато не гледат.

Тогава най-много да изпопадат от смях….

TheDeath
02-16-2015, 10:23
Аз пък не виждам нищо лошо в идеята с медицинското, особено ако са непълнолетни и го отнесат родителите им - в тоя случай предполагам родителите им ще са доста неприятно изненадани и ще имат доста проблеми. В случай обаче, че на родителите изобщо им пука. Има и опцията още повече да се озлобят и терора да продължи, но пък тогава може да е едно безкрайно вадене на медицински и проблеми за тях и за теб. Няма един отговор какво да направиш, всеки може да ти даде идея и ти да прецениш как да действаш, но според мен, ако отвърнеш с бой, после те пак ще те бият, ти пак ще ги дебнеш един по един да ги биеш, те пак ще се събират на група да те бият и така, докато порастнете достатъчно, че да разберете, че боя не е никакво решение и не показва по никакъв начин, че си по-добър от другия...

Gaidarq22
02-16-2015, 14:39
Запиши се на бойни изкуства, или сподели с вашите. Аз така направих, преди ме биеха цяло лято, но вече не е така. Или другият вариант е да си постоянно с твоите приятели на групичка.

obicham69
02-17-2015, 06:11
всяка група има някакъв водач, по-отделно са страхливци затова и нападат в група
ако мислиш че си им равностоен по единично, аз лично бих разучил кой къде живее и бих издебнал водача им когато е сам и бих му набил канчето, така че другият път да си помисли преди да се закача и му обясни че ако пак решат групово да те бият пак ще имаш среща с него

AngelBelchev
02-17-2015, 08:43
Блокирал съм ги до един....проблема е че немога да се бия , търпя на болка но имам нещо като фобия да удрям

Пич, защо търпиш!?!? Като ти посегне някой, блъскай с все сила в лицето. Изобщо да не те ебе, че може да счупиш нечии нос, зъби и т.н. Навремето имаше един малоумник в класа, който тормозеше всички по-слабички, в това число и аз (защото бях най-дребния в класа) и тва продължаваше месеци. Втръсна ми да се прибирам ошамарен, със скъсана раница, без пари и го почнах системно когато ми посегне, по най-бързия начин (може да е час-два-три по-късно, на другия ден дори) взимам стол и директно с все сила в лицето. Носа му го счупих аамнайсет пъти и още е с деформирани уши. Блъскай здраво ако искаш да спре тормоза!

Jax0n
02-17-2015, 11:22
По добре е да се запишеш на някакъф спорт, примерно - бокс, муай тай или някакъв друг спорт и да тренираш здраво, ако си от Варна пиши ми на ЛС ще те изпратя на 1 хубава зала, тренюра е Владимир Вълев световен шампион на 2013 г. :) поне ще знаеш че тренираш със шампион :)

Вариант 2

Щом са групичка хващаш ги 1 по 1 и после покажи им какво можеш/умееш да направиш на тях . :) Като сте 1 vs 1

anonymous895156
02-17-2015, 12:19
По- безхарактерно от това дали би могъл да постъпи?! хахахах

Отивай да тренираш боен спорт, почувствай се доминантен.

колко маймунско
това може и да действа във филмите на джеки чан, които те карат да се чувстваш доминантен и да си позволяваш да наричаш хората, които постъпват разумно, безхарактерни, но в реалността той просто ще стане боксова круша, която освен всичко прави мизерни опити да се съпротивлява, и ще им е още по-забавно да бият и него, и други по-малки деца, разчитайки на това, че глупавото им момчешко самочувствие ще им попречи да предприемат правилните действия
няма логика в това да опитваш да доказваш мъжествеността си на животинско ниво, показва, че ти пука за последното твърде много и/ли не блестиш с умения в съществените области

satisfaction11
02-17-2015, 14:29
Отиваш и се записваш на бокс... Там научаваш колко много бой може да ти понесе главата без да паднеш и да се предаваш. Завързваш 5-6 здрави приятелства в залата (не забравяй,че там имаш шанс да се представиш в нова светлина -не се предавай като те бият по-силните,играй агресивно и т.н).Когато те нападнат повярваи ще знаеш какво да правиш.А още по-хубавото е ,че като викнеш момчетата от залата ще им се види тясно училището. Другия вариант и по-добър за мен е в ройонното и пускаш жалба.

waitandbleed
02-18-2015, 08:53
Въпроса е че града в който живея е малък , и единствените бойни спортове които има тук са таекуондо , самбо и борба

hheh
02-18-2015, 10:32
На колко години си ти и на колко години са те,ако не е тайна?
Ако сте под 16,лесно можеш да кажеш на някой твой по голяма роднина,дори да е баща ти,да ги сплаши малко.

Ако пък те е срам,или не искаш да забъркваш роднини,отдели 50-60лева и намери някой стабилен,да ги уплаши малко с някой др шамар,защото докато се научиш да се биеш,ще мине време.

Пък и според мен,момчетата който се бият на групички,сами по отделно,са доста големи мишки.

Другото което мисля е че ти се е ядосал някой конкретен от тази групичка,а другите тичат по акъла му.
Разбери кой си закачил,дай 50лева и няма да имаш ядове.

Другото което е,ако наистина сте малки,отиди с родител при техните родители,може да ти се смеят после,че си викал ваще да се разправят,но повярвай ми 5-6 в 1 е също толкова смешно.

Не съм бил от твоята страна,обаче винаги съм мразел келешите(в моя град бяха много) който биеха без защитни момчета,само и само защото само тях можеха,келеши.

waitandbleed
02-18-2015, 11:37
Те са на 15 а аз на 13.Водят се уж феймъсите на града и си мислят че са безсмъртни.Не бих дал 50 лева за някой да ги сплаши,безсмислено е.Ще хвана един от тях сам и ще го пребия ама да ми идват 5 в 1 не става.Първия път се разбрахме да дойде само един , и така дойде със още 3-ма..Пълни мишки са инъче

Jax0n
02-18-2015, 11:38
Въпроса е че града в който живея е малък , и единствените бойни спортове които има тук са таекуондо , самбо и борба

Запиши се на самбо, имам 1 приятел който тренирал много малко бойното самбо честно казано направи една хватка на приятел, приятеля хвръкна на въздуха как го метна не разбрах :D така че това не е извинение че града който живееш е малък.

А и една турска поговорка ще ти я преведа на Български език колкото мога .

- Не се страхувай, от това което виждаш със очите си .

Това означава че не трябва да се страхуваш от нищо освен БОГ, така че давай по смело :)

nevermorevon
02-18-2015, 12:05
Стигате с тея бойни спортове. Ако нямаш сърце колкото и да тренираш ако си страхлив няма как да стане. Ако искат да те бият нека, бий ги и ти. Дойдат ли ти четиримата удряй първи някой в брадата със силен удар да падне, останалите ще се уплашат.

Jax0n
02-18-2015, 12:33
Нали и аз това казвам да не се страхува

- Не се страхувай, от това което виждаш със очите си .

per-dead
02-18-2015, 13:16
Аз пък не виждам нищо лошо в идеята с медицинското, особено ако са непълнолетни и го отнесат родителите им - в тоя случай предполагам родителите им ще са доста неприятно изненадани и ще имат доста проблеми. В случай обаче, че на родителите изобщо им пука. Има и опцията още повече да се озлобят и терора да продължи, но пък тогава може да е едно безкрайно вадене на медицински и проблеми за тях и за теб. Няма един отговор какво да направиш, всеки може да ти даде идея и ти да прецениш как да действаш, но според мен, ако отвърнеш с бой, после те пак ще те бият, ти пак ще ги дебнеш един по един да ги биеш, те пак ще се събират на група да те бият и така, докато порастнете достатъчно, че да разберете, че боя не е никакво решение и не показва по никакъв начин, че си по-добър от другия...

Не виждаш нищо лошо, защото си жена. При мъжете е друго - признак на страх и слабост.
Авторе, записваш се на бойно изкуство. Там те учат как да се справиш с няколко човека наведнъж. Кат речеш и аз мога да те науча, не е голяма философия :D Важното е да се защитаваш. А още по-важно е да не нанасяш телесни повреди с предмети. Като цяло телесни повреди. Защото тогава не ти, а те ще си вадят медицинско и ТИ ще имаш проблеми, за които реално нямаш вина. В кой клас си? А те? Май нищо не спомена за години.
Едит: сега видях че има втора страница xD
Не са много големи, никак даже.
Ако те е страх да удариш, ще продължават да те бият. Ето ти една моя история от първата ми година в училище: бях доста дребничка, а 4-5 момчета от класа ми имаха хоби да ме бият. Обикновено ме тормозеха поотделно. Не се защитавах, защото родителите ми бяха забранили да се бия, а като си знам късмета с тях, както и да се върти ситуацията, аз щях да го отнеса. Но на рождения ми ден, за подарък решиха да ме нападнат в екип. Е, кипна ми и всички се озоваха на земята. Оттогава не са ме занимавали.
Целта е да покажеш, че не могат да те тъпчат. Избери си - или продължаваш със страха да удариш и боят става част от ежедневието ти или им показваш как се рита и нямаш повече проблеми (надявам се).

yakuza_
02-18-2015, 13:33
Не виждаш нищо лошо, защото си жена. При мъжете е друго - признак на страх и слабост.
Авторе, записваш се на бойно изкуство. Там те учат как да се справиш с няколко човека наведнъж. Кат речеш и аз мога да те науча, не е голяма философия :D Важното е да се защитаваш. А още по-важно е да не нанасяш телесни повреди с предмети. Като цяло телесни повреди. Защото тогава не ти, а те ще си вадят медицинско и ТИ ще имаш проблеми, за които реално нямаш вина. В кой клас си? А те? Май нищо не спомена за години.

Напротив, това че си предприел нещо не е признак на слабост. Просто в единия случай ще си решил да реагираш като нормален, бял, човек. Винаги може да дадеш на някой голям някой лев, да ги ебе и бие (може и обратно, зависи от настроението). Ама виж ако ти счупят примерно зъб и ги съдиш за телесна повреда и на някой келеш одрусат баща му с 200-300 лева, че той го е раздавал гангстер в местното даскало, баща му едва ли ще е доволен. Ако родителите им не са някакви диви селяни, едва ли ще останат очаровани от факта, че акнето им се бие 4 на 1. А кое е това бойно изкуство което те учат как да се справиш с няколко човека на веднъж? Аз не съм тренирал такива неща, но имам доста авери, които са били доста напред и не са ги учили точно какво да правят, ако изведнъж на ринга дойдат още 4-ма и започват да те бият. Да не би да си гледала един "спорт", където по ринга има маси и столове?

tochko
02-18-2015, 13:47
Напълно подкрепям yakuza.
Просто ако сте близки килограми/височина почти няма как да се справиш сам с повече от 2-3, изключение е ако си чук/национал по нещо. Би ти било полезно ако ходиш на някакъв контактен спорт, дори само заради физическата подготовка, но е супер глупаво ако се записваш на бокс примерно както келешите правят за да се фукат колко са яки и к'ви мъже са станали. Стигне ли се до избора на спорт няма как да не съм пристрастен, самбо,борба ще са най-полезнби от граплинга, но самият граплинг не е ефективен срещу повече от 1. Най-добре е да се комбинира със удари, както ти казаха по-горе в темата бойното самбо и ММА са добри. Най-добрият вариант е да можеш хем д се биеш, хем да се бориш. Нещото което евентуално може да ти даде подобен спорт е да си по-хладнокръвен и кален в боя, да не се спарваш лесно. Самия характер се променя, и коментари от рода "пази им зъбките" е глупав защото те не пазят твойте, а боксове и други оръжия ще ти бъдат взети и ще бъдеш бит с тях. Истината е даже и да падаш да е не е без бой, мъжката, защото и аз съм имал проблем и като твойте. Но пак повтарям, няма как да се оправиш с няколко съперника наведнъж ;) .

per-dead
02-18-2015, 19:40
Напротив, това че си предприел нещо не е признак на слабост. Просто в единия случай ще си решил да реагираш като нормален, бял, човек. Винаги може да дадеш на някой голям някой лев, да ги ебе и бие (може и обратно, зависи от настроението). Ама виж ако ти счупят примерно зъб и ги съдиш за телесна повреда и на някой келеш одрусат баща му с 200-300 лева, че той го е раздавал гангстер в местното даскало, баща му едва ли ще е доволен. Ако родителите им не са някакви диви селяни, едва ли ще останат очаровани от факта, че акнето им се бие 4 на 1. А кое е това бойно изкуство което те учат как да се справиш с няколко човека на веднъж? Аз не съм тренирал такива неща, но имам доста авери, които са били доста напред и не са ги учили точно какво да правят, ако изведнъж на ринга дойдат още 4-ма и започват да те бият. Да не би да си гледала един "спорт", където по ринга има маси и столове?

Караш ме да се замисля. Защото още съм със счупен зъб.
Замисли се - крушата не пада по-далеч от дървото. Не вярвам родителите да са много отговорни, предвид отрочетата им какви са. С т'ва медицинско най-много да ги агресира още и да си навлече още проблеми.

espada
02-19-2015, 12:30
колко маймунско
това може и да действа във филмите на джеки чан, които те карат да се чувстваш доминантен и да си позволяваш да наричаш хората, които постъпват разумно, безхарактерни, но в реалността той просто ще стане боксова круша, която освен всичко прави мизерни опити да се съпротивлява, и ще им е още по-забавно да бият и него, и други по-малки деца, разчитайки на това, че глупавото им момчешко самочувствие ще им попречи да предприемат правилните действия
няма логика в това да опитваш да доказваш мъжествеността си на животинско ниво, показва, че ти пука за последното твърде много и/ли не блестиш с умения в съществените области
Така ли било? хахаххааха

Seattle
02-20-2015, 06:11
Това с бойното искуство е добър виц. Научава го за 1 ден и всичко е ток нали :) Спрете да гледате матрицата, вляе ви зле.

И да, има начин да се защитаваш срещу повече от 1 4овек, проблема е че повечето места които тренират бойни изкуства, като бокс например, го практикуват като спорт, СПОРТ. Те не те учат какво да правиш на улицата, а на ринга. Който си мисли че няма разлика между 2-те е в голяма грешка :)

VinDiesel
02-20-2015, 07:23
Караш ме да се замисля. Защото още съм със счупен зъб.
Замисли се - крушата не пада по-далеч от дървото. Не вярвам родителите да са много отговорни, предвид отрочетата им какви са. С т'ва медицинско най-много да ги агресира още и да си навлече още проблеми.

Ти не беше ли момиче?

espada
02-20-2015, 07:55
Това с бойното искуство е добър виц. Научава го за 1 ден и всичко е ток нали :) Спрете да гледате матрицата, вляе ви зле.

И да, има начин да се защитаваш срещу повече от 1 4овек, проблема е че повечето места които тренират бойни изкуства, като бокс например, го практикуват като спорт, СПОРТ. Те не те учат какво да правиш на улицата, а на ринга. Който си мисли че няма разлика между 2-те е в голяма грешка :)

Кажи, според теб, какво трябва да направи. :D

Seattle
02-21-2015, 04:03
Като за начало, може да почне да си използва акъла, ама все пак е на 13, кво говоря и аз. Кой нормален човек си оговаря бой? Боя се прави спонтанно и на място където на другия не му е удобно, при възможност. В случая казва че може да набие 1 от тях. Те не ходят по 3-ма в канефа (като за пример), не са жени... капиш?
Идеята да се движи с повече хора също не е лоша. Идеята за медицинското е добра, особенно ако тяхните имат някой познат в полицейското, така може да им сипе с големия чарпак психически че да го заобикалят като го видят.
Ама ми се струва че нито може да набие някой, нито може да ги погледне в очите и да им каже нещо на въпреки. Затова, има си родители, да се посъветва с тях, както всяко дете трябва да прави когато има проблем. Може би трябва, но няма да подхващам темата за родителството тук, щом детето им неможе да се обърне към тях за съвет/помощ.

CoNviCt
02-21-2015, 10:59
Какво стана? Има ли някакво развитие?

per-dead
02-21-2015, 12:04
Ти не беше ли момиче?

Е, това не спря съучениците ми да се бият с мен до шести клас.

yakuza_
02-21-2015, 12:19
Караш ме да се замисля. Защото още съм със счупен зъб.
Замисли се - крушата не пада по-далеч от дървото. Не вярвам родителите да са много отговорни, предвид отрочетата им какви са. С т'ва медицинско най-много да ги агресира още и да си навлече още проблеми.

Тоя лаф никога не бил нещо. Ако родителите на Пешко са на работа по 10 часа на ден и когато се приберат са твърде изморени за да обърнат внимание на възпитанието му, поне в някаква по-сериозна степен, то Пешко може да върти минети на съседа който е дошъл от Англия, защото не му се обяснявало на целия квартал, че живее в новата къща отсреща и е сексуален престъпник, то това означава ли, че и родителите му са въртели минети на чички като малки?

anonymous908491
02-21-2015, 12:42
Е, това не спря съучениците ми да се бият с мен до шести клас.

След това ти пораснаха цици ?

per-dead
02-21-2015, 12:46
Тоя лаф никога не бил нещо. Ако родителите на Пешко са на работа по 10 часа на ден и когато се приберат са твърде изморени за да обърнат внимание на възпитанието му, поне в някаква по-сериозна степен, то Пешко може да върти минети на съседа който е дошъл от Англия, защото не му се обяснявало на целия квартал, че живее в новата къща отсреща и е сексуален престъпник, то това означава ли, че и родителите му са въртели минети на чички като малки?

Дори и такава да е ситуацията, шанса да им се занимава с повдигнати обвинения след като се приберат твърде изморени от работа, е минимален.


След това ти пораснаха цици ?

След това започнах да приличам на нормален човек, не на анорексик (което за момчетата в тогавашния ми клас беше ясна покана "Ела да ме тормозиш. Мога да се защитавам колкото новоизлюпена птичка").

yakuza_
02-21-2015, 12:53
Когато им бъркат в джоба, ще им се занимава и още как.
http://www.appealcourt-varna.org/cp/upload/N-346-2012.htm
Ето едни които са осъдени да платят за средна телесна повреда 3000лв.+лихвите и разноските по делото. Едва ли бащата на някой от тях ще е доволен, ако трябва да ги плаща, било то и солидарно.

anonymous908491
02-21-2015, 12:56
След това започнах да приличам на нормален човек, не на анорексик (което за момчетата в тогавашния ми клас беше ясна покана "Ела да ме тормозиш. Мога да се защитавам колкото новоизлюпена птичка").

Значи вината е била само твоя, а те по този начин са те принудили да се стегнеш и да запрличаш на нормален човек.
Момиче си, иначе щеше да си наясно, че точно наличието на нещо под блузката ги е накарало да спрат.

skate
02-21-2015, 17:56
http://i.memeful.com/media/post/Wdn25dl_700w_0.jpg

mma
03-05-2015, 19:50
Не позволявай да те хващат ако се събират бягай, запиши борба може би.

espada
03-05-2015, 19:55
още ли те мъчат ве нинджа... :(

espada
03-05-2015, 19:56
още ли те мъчат ве нинджа... :( тия тъпанари няма да те погубят, ама съмнението и страха със сигурност ще те смажат с времето като не се противопоставяш на тези си първични чувства

Юлиян
03-12-2015, 13:29
Миналата година наи-високия от класа ми се подиграваше и заяждаше с мене , но един ден както стоеше с гръб и не очакваше нищо се засилих и го блъснах и тои като падна , щеше да си разбие главата. Просто единственото нещо което трябва да направиш е да издебнеш които и да е от групата и без да се усети да го смажеш. Успех :)