PDA

View Full Version : Заряза ме заради друга



MaCetY
02-14-2015, 22:20
Как може човек дето сме от 10 месеца горе долу заедно и ми казваше, че ме обича и то всеки ден да ме зареже точно на Св.Валентин и да ми каже не те обичам теб, обичам друга, късаме...Защо? Как така като до преди няколко часа ми казваше, че иска да е само с мен и друга нямало да погледне и колко много ме обичал и не си представял живота без мен?И изведнъж къса с мен.Значи може и да е бил с нея когато не е бил с мен нали.Направо не знам много ми е кофти и не знам какво да правя сега.

xXxPETYAxXx
02-14-2015, 22:30
Случват се и такива неща в живота. Ще ти мине. Няма какво да направиш освен да продължиш напред.

tori
02-14-2015, 22:31
Единственото, което можеш да направиш, е да се наревеш няколко дни и после бавно, малко по малко, да започнеш да пренареждаш живота си без него. Бас държа, че можеш.

pandabear
02-14-2015, 22:34
нисък ти е левъла, на мен ми се е случвало нещо подобно, ама на 8-ми март :D

HollyGolightly
02-14-2015, 22:35
Тъкмо ти прочетох другата тема. Решението е едно- Влез си в някой от другите тролски профили и ще се почувстваш по-добре :)

MaCetY
02-14-2015, 22:43
Хем ми се реве, хем ме е яд и хем ме боли и не знам още какво.И що не изчака поне ден още или преди това да го беше направил ми днес точно?Пък и го обичам и си го искам обратно :(

Скорпионка
02-15-2015, 08:11
Иначе, да ужасно е в деня на влюбените някой да ти изръси ''къса ме''. Можеш само да се разсейваш като не мислиш за него, да излизаш с приятели, на кафета, да се забавляваш и рано или късно ще го забравиш. Времето лекува.

DarkTemplar
02-15-2015, 09:29
Най-вероятно изобщо не те е обичал, а предимно те е използвал за секс и когато си е опекъл нещата с другата, вече не си му била необходима. Или просто е изгубил интерес. 10 месеца не са малко време.

При всички положения постъпката му е гаднярска, идва във възможно най-неподходящият момент и ти си прецаканата. Дано успееш да го преболедуваш и да си направиш необходимите изводи.

chupachups
02-15-2015, 09:51
Сигурно за това му е спаднал, както писа в другата тема, явно вече не е изпитвал чувства и просто сега е решил да ти каже, кофти, ама ще го преживееш.

DarkTemplar
02-15-2015, 09:54
Приеми го положително - не ти трябва мъж с мек хОй.

fls63
02-15-2015, 10:23
... да ме зареже точно на Св.Валентин и да ми каже ...
Свети Валентин ли празнуваш?Голяма скука.
Хаха,според мен те е резнал на Трифон Зарезан,щот човека не иска да празнува Св.валентин ;)
Свети валентин,та свети ... айде стига вече сте се превземали,че точно та този ден те бил зарязал,дрън дрън.И КАКВО ОТ ТОВА?И какво от това че е било "деня на валентинките",не е ли ден от седмицата,няма ли денонощие,часовете ли са по-малко??
Момчето те е зарязало щото е искало.Голямаааата работа вече.Не ти е бил първия,нито ще ти бъде последния-нали?!
Пий си виното и не се лигави!

VinDiesel
02-15-2015, 11:16
Любовта не се показва чрез думи, за мен по-важни са действията, които ме карат, да се чувствам обичан. Още сте малки, било му е хубаво с теб до един момент, сега му е интересно да намери друга. Времето лекува, съветвам те да не го търсиш, не му падай в краката, а продължи напред. Вече си имаш 1 на ум, относно момченцата.

kaRamella
02-15-2015, 12:34
Точно на Св.Валентин...
Гр..
Бих ти казала мани го тоя, ама трябва да измислиш някакво отмъщение :D

DarkTemplar
02-15-2015, 13:28
Да, с нейните 13-14 години и огромен житейски и любовен опит, със сигурност ще измисли перфектното отмъщение.

tori
02-15-2015, 14:05
Абе вие нормални ли сте?! За секс я бил ползвал само. Айде, щото не е уцелил момента да я зареже и дай да изкараме неверен или играч... Тва са простотии. Така решил, така направил. Възможно е да ѝ е бил верен, просто да са му умрели чувствата и да се е появила друга. Тва не значи, че я е чукал или че е ползвал авторката само за секс. От девет кладенеца вода вадите.

Challenger
02-15-2015, 15:58
Милата! Съжалявам, че така се е получило, но може е било за добро. Никога не можеш да знаеш. Сигурна съм, че ще намериш човек, който ще те цени и ще щади чувствата ти!

lovelemons97
02-15-2015, 17:23
Още си млада, не се притеснявай, в момента, в който го забравиш ще дойде друг.

FemaleEyes
02-15-2015, 17:28
Не мога да повярвам че хвърляте себе си в ръцете на тези мъже които ви лъжат с обичам те... вместо да дойдете при мен и да ви дам всичко.

RapExotic
02-15-2015, 18:25
Сигурно му е омръзнало да му даваш само в дупето ..

Bulgarian1
02-15-2015, 18:50
По-горе има 1 коментар давам всичко ха .. човека явно му е искал разнообразие и си му позволявала много работи трябва и малко ревност във всяка 1 връзка

GuardianAngel
02-15-2015, 18:53
Дала си му всичко което е искал от теб и ти вече не си му била интересна...та ти си на 13 като ви кажат че ви обичат и вие почвате да правите секс с този дето ви го е казал....незнам как се връзате още на тоя номер.
Кво като е СВ голямара работа,тоя празник го празнуват хора които обичат само един ден в годината...кво си се депресирала...направиси една равносметка и продължи напред
И тоя не те е обичал воъбще,само ти го е казвал за да му даваш това което иска...аз даже ми е непонятно за ква любов ми говориш на 13 ...след като си почнала направо със секса...нещо бъркаш понятията

heartshapedbox
02-15-2015, 19:00
Хора се събират и разделят всеки ден, част от живота е. Явно не сте били подходящи един за друг, случва се. Пожелавам ти да намериш правилната за теб половинка, а до тогава бъди силна и ще видиш, че всичко ще бъде наред.

MaCetY
02-16-2015, 18:02
Благодаря ви за мненията и куража дето ми дадохте. Ама ся го виждам в даскало днес и даже се направи че не ме вижда. Поплаках си после ама утре сигурно пак ще го видя и не знам какво ще правя. И разбрах с коя е тръгнал и ми казаха, че са се виждали докато сме били заедно и доста често и че тя го е накарала да избира между мен мен и нея и той е избрал нея. Почувствах се още по-зле. :(

DarkTemplar
02-16-2015, 18:06
Не си първата, със сигурност няма да си и последната, на която се е случило нещо подобно. А и по-добре да ти се случи сега, когато си малка и животът е пред теб, отколкото след години, когато си създала деца и семейство с такъв човек.

Ще го преболедуваш, въпрос на време е.

Скорпионка
02-16-2015, 18:17
Благодаря ви за мненията и куража дето ми дадохте. Ама ся го виждам в даскало днес и даже се направи че не ме вижда. Поплаках си после ама утре сигурно пак ще го видя и не знам какво ще правя. И разбрах с коя е тръгнал и ми казаха, че са се виждали докато сме били заедно и доста често и че тя го е накарала да избира между мен мен и нея и той е избрал нея. Почувствах се още по-зле. :(
Гадно е, За да го забравиш махни всякакъв контакт с него, телефонен номер, подаръци, снимки, абсолютно всичко и като го видиш в даскало го подминавай като пътет знак, с времето ще го забравиш, тоя не те е заслужавал ще си намериш някой свестен който ще те обича само теб и ще ти е верен. Явно не те е обичал щом е избрал нея. Времето лекува, пожелавам ти да го забравиш лесно, 10 месеца не са никак малко, но вярвам че ще успееш да го забравиш. Направи усилие заради теб, разсейвай се с нещо добро да не мислиш за него, ако трябва направи списък с плюсове и минуси да видиш колко минуси ще получи и ще разбереш че не е за теб и така по лесно ще го забравиш като видиш минусите. Пожелавам ти да срещнеш момче дето ще те прави щастлива и винаги ще си усмихната не ти трябва такъв дето те прави нещастна. Ти си млада, животът е пред теб и имаш още много да изживяваш.

MaCetY
02-16-2015, 18:32
Направо нз дали да се обвързвам за в бъдеще.Пак да има само лъжи и обещания.

Скорпионка
02-16-2015, 18:36
Нормално е вече да не вярваш в момчета след това, трябва ти време, времето лекува и всичко ще е наред.

Fisherman
02-16-2015, 18:38
седнали да обясняват на фейк профил

VinDiesel
02-16-2015, 18:42
Направо нз дали да се обвързвам за в бъдеще.Пак да има само лъжи и обещания.

Естествено че ще си намериш някой свестен, просто трябва да имаш критерии към момчетата.
Ще мине време, ще ти мине и пак ще си обвързана.
Няма я цял живот да седиш сама...

per-dead
02-16-2015, 18:52
Свети Валентин ли празнуваш?Голяма скука.
Хаха,според мен те е резнал на Трифон Зарезан,щот човека не иска да празнува Св.валентин ;)
Свети валентин,та свети ... айде стига вече сте се превземали,че точно та този ден те бил зарязал,дрън дрън.И КАКВО ОТ ТОВА?И какво от това че е било "деня на валентинките",не е ли ден от седмицата,няма ли денонощие,часовете ли са по-малко??
Момчето те е зарязало щото е искало.Голямаааата работа вече.Не ти е бил първия,нито ще ти бъде последния-нали?!
Пий си виното и не се лигави!

С нетърпение ще очаквам да се депресираш и да ти се скарам така.
Авторке, горе главата! Почти на всеки тук му е познато как се чувстваш, но не е последната риба в морето. Случва се да попаднеш на момче, на което един женски задник му е малко, но не е болка за умиране!
Както каза kaRamella, можеш да си отмъстиш. Ноо недей да му правиш мръсни, гадни и долни номера, защото това е признак на слабост. Безразличието е най-доброто отмъщение!! Знам, че не е лесно след раздяла, още по-малко ако връзката е била дълга, да си безразлична, но се помъчи. :)

MaCetY
02-16-2015, 18:58
10 месеца бяхме заедно. Не искам да му отмъщавам да си живее там ама не искам да го виждам ама как да стане като сме в едно даскало.Направо ще откача.Днес съм изпушила половин кутия цигари и нз колко кафета.Ако го видя с нея и ще умра сигурно.

Скорпионка
02-16-2015, 19:01
Отначало ще ти е доста трудно но с времето няма да ти прави впечатление и ще го забравиш рано или късно. Има много момчета, все ще намериш някой свестен. Като за начало не го гледай, подминавай го като пътен знак, знам че ще ти е трудно но ще се справиш.

MaCetY
03-01-2015, 07:19
Сетих се за едно отмъщение, но не знам ще ревнува ли и то е да правя секс с най-добрия му приятел. Онзи ден ме заговори и пихме кафе и каза, че съм била много красива и се чудел защо Стоян ме е зарязал. Как мислите дали това ще го накара да се съберем?

Nonetheless
03-01-2015, 07:32
правя секс с най-добрия му приятел. Как мислите дали това ще го накара да се съберем?

О, несъмнено.

xXxPETYAxXx
03-01-2015, 07:32
О, да. Като му паднеш съвсем в очите как няма да те иска? С това си мислене и поведение няма да срещнеш момче, което да си струва наистина.
Ако искаш да бъдеш със стойностен човек и ти трябва да си стойностна!

Fisherman
03-01-2015, 07:33
ако дойде примерно некъв техник да опраи интернета,можеш и с него да правиш секс

MaCetY
03-01-2015, 07:38
О, да. Като му паднеш съвсем в очите как няма да те иска? С това си мислене и поведение няма да срещнеш момче, което да си струва наистина.
Ако искаш да бъдеш със стойностен човек и ти трябва да си стойностна!

А защо ще му падна в очите? Нали тук ми предлагахте да измисля някакво отмъщение?


О, несъмнено.

Сериозно ли?

xXxPETYAxXx
03-01-2015, 07:51
:D Само 1 май ти предложи това с отмъщението, а после след нея някой друг написа, че най-доброто отмъщение е безразличието.
Ама, ако искаш да слушаш всеки единичен съвет най-добре послушай и Fisherman. Чукай си когото видиш и после се оплаквай, че нямало свестни мъже.

Nonetheless
03-01-2015, 11:17
А защо ще му падна в очите? Нали тук ми предлагахте да измисля някакво отмъщение?



Сериозно ли?

Е аз лично за по-добър начин да се събера отново с гаджето от да изчукам най-добрата и приятелка не знам.

dreamwalker
03-01-2015, 11:26
Сетих се за едно отмъщение, но не знам ще ревнува ли и то е да правя секс с най-добрия му приятел. Онзи ден ме заговори и пихме кафе и каза, че съм била много красива и се чудел защо Стоян ме е зарязал. Как мислите дали това ще го накара да се съберем?

:lol:

Niakoitam
03-01-2015, 11:40
Сетих се за едно отмъщение, но не знам ще ревнува ли и то е да правя секс с най-добрия му приятел. Онзи ден ме заговори и пихме кафе и каза, че съм била много красива и се чудел защо Стоян ме е зарязал. Как мислите дали това ще го накара да се съберем?

Ако ти харесва се опитай да тръгнеш с него.Но ако ти харесва,а не заради приятеля му.За да няма после тема от рода на.Защо той не ме поглежда и/или ме обявява за курва? Просто си отговори на въпроса: Аз бих ли се върнала при него,ако съм го зарязала заради друг и той прави секс с най-добрата ми приятелка? Не е толкова трудно да влезеш в ситуация. :)

MaCetY
03-01-2015, 11:58
Да това не ми беше дошло на ума. Хм ми не се сещам за друго ама сега още повече ме е яд на него.

moni.vasileva135
03-02-2015, 13:04
Не си единствената! Виж, аз не мисля, че си струва да тъжиш. Бях на твоето място до преди 8-9 месеца. Да ти кажа ли какво правих аз? Страдах, ревах, самообвинявах се и за какво? За човек, който не е оценил какво съм правила за него! Но рано или късно се забравя, колкото и тук да ти се казва да не мислиш за него, няма как.. Просто трябва да знаеш, че всичко минава с времето, сама ще усетиш промяната в себе си и скоро с нова любов :) ;)

VinDiesel
03-02-2015, 13:42
Сетих се за едно отмъщение, но не знам ще ревнува ли и то е да правя секс с най-добрия му приятел. Онзи ден ме заговори и пихме кафе и каза, че съм била много красива и се чудел защо Стоян ме е зарязал. Как мислите дали това ще го накара да се съберем?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ела да те отворя и после му кажи, че вече дамаджаната е разплетена, със сигурност ще му е гадно. :lol:

Meth
03-02-2015, 19:32
Пълен жалкар. Заеби го.

_Baby_
03-02-2015, 19:55
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ела да те отворя и после му кажи, че вече дамаджаната е разплетена, със сигурност ще му е гадно. :lol:

Няма ли да ти дойде малко малка, а? :D
Ама как да устои на такова отмъстително предложение :lol: ?

VinDiesel
03-02-2015, 20:08
Няма ли да ти дойде малко малка, а? :D
Ама как да устои на такова отмъстително предложение :lol: ?

Важното е че има бележник. ;) :D

MaCetY
03-07-2015, 18:38
Важното е че има бележник. ;) :D

Олеле ти на колко си?

VinDiesel
03-07-2015, 18:48
На 15 и половина. :D

MaCetY
03-07-2015, 19:04
Да бе сигурно!

VinDiesel
03-07-2015, 19:10
Годините са само цифра, важното е да не може да си поемеш дъх. :D

chupachups
03-07-2015, 19:11
На 15 и половина. :D

Не ти вярвам, май лъжеш...

VinDiesel
03-07-2015, 19:17
^ Остава и някой да ми повярва. :D

Rafa7a
03-07-2015, 19:18
Ейй, толкова време си ме лъгал? Ти ми каза, че си на 15, а ти си бил на 15 и половина.. #salza

dreamwalker
03-07-2015, 19:25
Ейй, толкова време си ме лъгал? Ти ми каза, че си на 15, а ти си бил на 15 и половина.. #salza

:lol: Fun time.

VinDiesel
03-07-2015, 19:25
MaCetY Кога ще правим мръсен и животински секс?

Rafa7a
03-07-2015, 19:27
И след секса животински, запалих папироски
И си мислих как си се метнала на майка си проста

LoadRunner
03-07-2015, 19:28
MaCetY Кога ще правим мръсен и животински секс?

Дай да и направим сандвич :Д
само така ще докажем че не сме фейкове

VinDiesel
03-07-2015, 19:30
Чакам отговор. :D

Rafa7a
03-07-2015, 19:31
Чакам отговор. :D

100% е съгласна. То тя и с кон ще го направи, само и само да го направи. Срамувам се от поколението в което съм, не можеше ли да се родя 10 години по-рано?

dreamwalker
03-07-2015, 19:34
100% е съгласна. То тя и с кон ще го направи, само и само да го направи. Срамувам се от поколението в което съм, не можеше ли да се родя 10 години по-рано?

Ти сериозно ли, моето момче?

MaCetY
03-07-2015, 19:37
Оф айде стига вече де!

Rafa7a
03-07-2015, 19:37
Да. :D