PDA

View Full Version : Татус



supra123
02-15-2015, 10:04
Здравейте :) ИСкам да попитам нещо :) Наскоро се навих да си направя татус на крака ..все едно е ръкав ама на крака ..целия крак отгоре до долу :))) Тааа много ли ще боли,щото ми е за 1ви път :))) моля без хейт

chupachups
02-15-2015, 12:29
На колко години си? Сигурен ли си, че искаш да го направиш? Това е голям татус и ако си теен още, и щом наскоро си се навил, трябва да си абсолютно сигурен в реализацията му. Да не стане така, че след 1 година да се вайкаш що си бил толкова тъп да си го направиш и да се чудиш как да го махнеш, крак ли да решеш или друго. И е хубаво, да не кажа, че трябва, да имаш точната представа, защо и с каква цел го правиш, а не просто да се правиш на голям. Плюс това, не очаквай да е без болка, със сигурност ще боли.

skate
02-15-2015, 12:52
s bolkata se svikva....na glezena i na kolqno e malko po hard ama kakto i pri mn dr raboti bez bolka nqma rezultati uspeh i dano ne ti zemi mn pari ;d

SHPAIdURmeN
02-15-2015, 13:02
s bolkata se svikva....na glezena i na kolqno e malko po hard ama kakto i pri mn dr raboti bez bolka nqma rezultati uspeh i dano ne ti zemi mn pari ;d

О, ще й вземе :D

skate
02-15-2015, 13:05
;d zn moq zima 80lv na 4as puk edin cql 4orap ne mi se misli kolko vreme 6te go pravi

VinDiesel
02-15-2015, 13:25
Всеки човек го боли различно, аз си правих моите татуси, когато бях на 15 години, не ме е боляло, направих ги и 2-те без почивки, а в студиото имаше хора които се чудеха, как така си седя и просто ме рисуват. Когато аз направих татусите си, не бяха времена като сега, от 10 човека 9 да имат, а тогава все още малко или много си беше табу. Естествено аз бях тинейджър и исках, да съм различен от останалите. Година след година, хората започваха да се татуират, аз взех да осъзнавам, че няма да съм един от малкото с татуси........ Искам да ти кажа, да се замислиш хубаво, дали наистина го искаш за себе си, а не просто да си готин, както аз го направих преди, татуса какво ще символизира за теб.

Друго нещо, колкото и да не те боли, да си издръжлив на физическа болка, вътрешната страна на бедрата кожата е по-нежна, със сигурност ще изпитваш болка там.