PDA

View Full Version : Как бихте постъпили?



Bulgarian1
02-15-2015, 18:44
Искам да ви питам ако разберете че приятелката ви лъже и си ляга с друг какво бихте направили ? Защото аз не мога да го преглътна освен ако не ги ... и двамата чувствам се отвратително ако се разминат без последствия ?

skate
02-15-2015, 19:30
shutove mutove shamari jabesko camburkvane kopieto na ostrieto kufar4eto na vajeto tru6vane

xXxPETYAxXx
02-15-2015, 19:44
40 годишната ли? Така ли не разбра, че си й играчка.

VinDiesel
02-15-2015, 20:01
Каква връзка може да имаш с 43 годишна жена, та тя може да ти е майка.
Освен за секс забавления, не виждам какво друго може да си дадете един на друг, това не е разлика от 5-7-10 години.....
Намери си момиче на твоите години или 2-5 години, като искаш по-зряла. Аз също съм имал вземане-даване с по-големи от мен, но не чак такава крещяща разлика.

Относно бой, тормоз и т.н., са детски и глупави постъпки според мен, раздели се с нея като пич, не като галфон, по-добре да съжалява, отколкото да си казва " Добре че се отървах от този тъпанар".
Избора си е твой.

Bulgarian1
02-15-2015, 20:29
То е добре да си го мисли и да за 43 годишната става въпрос ... 6 месеца... и аз имам вина ревнувах но с основание засичах чатове.. с други мъже вин не си прав така и така ще се радва ... по-добре да си каже добре че се отървах от този тъпанар...

VinDiesel
02-15-2015, 20:32
Пак ти казвам, избора си е твой, но няма нищо мъжко да биеш една жена, каквото и да е направила.....

Ти също имаш вина в цялата история, жената е 2 пъти и отгоре на годините ти, може би е на годините на майка ти, а ти имаш връзка с нея. Разбирам те, любовта не пита, но такава връзка е много, много сложна, още повече, че ти си много малък, ако ти беше на 30 год., тя на 54, по друг начин щяха да седят нещата, може би.....

Bulgarian1
02-15-2015, 20:47
Въпроса е че се чувствам много гадно ... също така се съмнявам че ми е изневерявала а за това прошка няма .. трябва най-лошото да се случи дето може да и мине през акъла ? ( има си дете което е на 12 години ) и това беше голяма пречка също

VinDiesel
02-15-2015, 20:53
След една раздяла, винаги единия се чувства предаден и му е много гадно, може и двамата да страдат, но това е живота, няма човек, който да не е страдал в любовта, всеки и минал през такива премеждия. Въпросът е, ти каква поука ще си вземеш и как да не бъркаш, за в бъдеще....

Bulgarian1
02-15-2015, 20:57
Еми за в бъдеще освен да си хвана дъщеря и за гадже друго в момента не виждам грам даже

Blab
02-15-2015, 21:02
брей, нараненото момчешко его до какви отклонения води:Д

Bulgarian1
02-15-2015, 21:07
а до какво трябва да води щом това е зле ?

Blab
02-15-2015, 21:10
да искаш да чукаш дъщеря й(дете на 12), за да й го върнеш, знаеш ли колко инфантилно, дори не ми е достатъчна думата, то не е детско, а ниско, първично и жалко, да именно жалко звучи/изглежда отстрани.
при все, че ти иначе си жертвата, онеправданият, etc.
я се стегни, събери си мъжеството от земята и продължи нататък.

Bulgarian1
02-15-2015, 21:13
Казах за в бъдеще разбрал\а си грешно

Blab
02-15-2015, 21:14
не, ясно ми стана, че си наранен, но това не значи, че трябва да си и пикльо, нали така?

Bulgarian1
02-15-2015, 21:23
така е ама така оставам наранен само аз ? това не мога да преживея нормално с миналата ми приятелка бях 4г след като ми изневери всичко свърши и го приех нормално че не искам да съм с този човек повече.. тука обаче е по-различно не мога да го обесня

TheDeath
02-16-2015, 05:56
Ако искаш да я нараниш просто й покажи, че без нея си по-добре. Колкото и да ти е трудно, в живота често се случва да сме излъгани, предадени, но според мен, най-голямото наказание е да се изправиш, да вдигнеш глава и да продължиш напред. Гледай на тази връзка, като на урок, който да ти бъде полезен в бъдеще. Дори да я пребиеш, или каквото ти се иска да направиш - нищо няма да постигнеш, само можеш да си навлечеш проблеми.

Bulgarian1
02-16-2015, 12:29
Така е проблемите .. са неизбежни ако тръгна да правя простотии по-добре без простотии ще опитам да продължа напред! Благодаря за мненията на всички

yakuza_
02-16-2015, 12:58
Кажи й, че си разбрал, че имаш СПИН и лекаря те е помолил да се обадиш на всички с които си имал полов контакт.

TheDeath
02-16-2015, 12:59
Ще се справиш, както казват хората по-добре сам, от колкото с лоша компания. Щом тази жена не те е оценила, значи не е за теб! Ще има други, много по-стойностни и истински хора в живота ти, само трябва да отвориш очи, за да ги видиш :)

Bulgarian1
02-16-2015, 13:14
Ще стисна зъби живея 2-ри живот една путка няма да го вземе :).

an7raks
02-16-2015, 13:22
Искам да ви питам ако разберете че приятелката ви лъже и си ляга с друг какво бихте направили ? Защото аз не мога да го преглътна освен ако не ги ... и двамата чувствам се отвратително ако се разминат без последствия ?

Зависи на какъв кеф съм, когато разбера... :D
При нормални условия, ако е у нас, културно ще й хвърля нещата през прозореца и ще я натиря по безгащи навън без нищо да кажа... Ако съм изнервен, може да направи някое салто по стълбите... :D

Bulgarian1
02-16-2015, 19:37
Въпроса е че не сам я хванал а само имам съмнения :( а и да прави салта .. не ми се на нивото да бия жена колкото и да ми се иска :Д

an7raks
02-16-2015, 20:09
Съмненията са глупости... Или сядайте да говорите сериозно и й вярвай, или не си губете времето!
Това със салтата беше на ебавка/надявам се/ и аз не вярвам, че ще мога...

bonfire
02-16-2015, 21:19
Виж, каквото и да направиш сега, единственото, което ще постигнеш е да покажеш, че ти пука. А този човек явно не е за теб и трябва да продължиш напред, така че вдигаш глава и продължаваш без да се обръщаш назад - така ще си докажеш най-вече на себе си, че си израстнал благодарение на тази връзка.