PDA

View Full Version : Не искам да я харесвам!



Silver12
02-16-2015, 14:01
Здравейте. Имам проблем с момиче. Това е често чувана ситуация, сигурен съм. Та така, има едно момиче от класа ми, което много харесвам ама много, но не искам. Според мен това стана насила. Преди 1-2 години се сабрахме 2-та класа и станахме един. Момичето ме добави в скайп и ние с нея започнахме да си пишем много. Всяка сутрин ме поздравяваше (през ваканцията). Като тръгнахме на училище, все вървеше с мен и си говорехме. Мина 1 година и станахме 6-ти клас. Аз не я харесвах още, въпреки, че 3-4 момчета много я харесваха... Забелязах, че като си пишех с едно друго момиче, тя ме попита дали съм я забравил, според мен това показва ревнивост. По едно време започнах да я харесвам ама наистина много, защото все ходеше с мен, все ми пишеше. Но лошото е , че тя се промени изключително бързо и рязко. Тази промяна не ми допадна, защото започна да ме игнорира. Започна да кръжи само с нейните приятелки, не че сега не ме поздравява, но по-малко. Аз не искам да разбира, че я харесвам, не само че ще ме помислят за глупак, но и тя няма да ми обръща никакво внимание повече. Тя ме накара да се влюбя в нея и после ме счупи. Сега като се доближа до нея губя контрол, не искам да я харесвам, но не аз избирам. Моля помогнете ми. :(