PDA

View Full Version : Прекалено окосмяване? Как се справяте с това?



Karina.Ivanova
02-17-2015, 11:48
Не знам дали това е правилното място за тази тема, но..
Имам проблем и това е окосмяването. В областта на кръста, гърба и включително и врата съм космата. Не мисля, че е нормално. На кръста си ги махам с лентички за обезкосмяване, но гърба и врата не съм ги пипала. Някой има ли подобния проблем и как се справя с него? Чудя се дали да не отида на козметик и там да ми ги махнат, но понеже съм малка (на 13) може да не искат. Помощ :(

VinDiesel
02-17-2015, 12:43
Дай снимка да видим какво е положението.

fls63
02-17-2015, 13:20
Ако са по-тъмни,можеш да ги изрусиш.По този начин ще си личат по-малко.
Не те съветвам да си ги махаш,за да не стане по-зле.

Karina.Ivanova
02-17-2015, 13:30
Снимка няма да давам, няма да ви докарвам до инфаркт :D
А до изрусяването - пробвала съм и не действа.

VinDiesel
02-17-2015, 13:36
Не може да е толкова зле? Все пак не ти искаме на лицето, все ми е на акъла, че преувеличаваш…

fls63
02-17-2015, 13:49
А с какво си ги изрусяваш?И колко често?
Чувала съм че има специални процедури за изсветляване на космите!?

lovelemons97
02-17-2015, 14:01
Ще ти се стори странно, но как си с килограмите?
Някои хора, които са много слаби образуват фини -това са дълги косми по тялото(мисля, че се появяват точно на тези места където са и твоите)-това е реакция на организма да предпази кожата и да компенсира липсващия защитен слой подкожна мазнина при слабите хора.Иначе сподели с майка си, може би тя ще ти каже какво да направиш за да ги премахнеш.

RapExotic
02-17-2015, 20:05
Иди на лазерна епилация след няколко години, когато тялото ти се развие напълно. Така няма да ти растат отново. Сега предполагам не се събличаш пред момчета и няма от какво да те е срам толкова.

kalpazanka
02-17-2015, 20:07
Ендокринолог.

galen_plamen
02-17-2015, 21:36
не само на козметик, а и на лекар ендокринолог трябва да отидеш за това необичайно окосмяване - от хормоните е

кажи и на родителите -ако е наистина много ,или пък ти така си въобразяваш

sofityoy
02-18-2015, 15:05
не само на козметик, а и на лекар ендокринолог трябва да отидеш за това необичайно окосмяване - от хормоните е

кажи и на родителите -ако е наистина много ,или пък ти така си въобразяваш

Най-добре е да направиш точно така,ако това което казваш е реалистично и не преувеличаваш ;).
За начало кажи на ваще.

res5ect111
02-18-2015, 19:50
дизедорант + запалка = траен ефект, повтори процедурата няколко пъти

газ за запалки + запалка.... напръскай минимално количество върху желаната повърхност - запали - повтори


авточасти авточасти втора употреба (http://gigaparts.bg/)

VinDiesel
02-18-2015, 19:53
дизедорант + запалка = траен ефект, повтори процедурата няколко пъти

газ за запалки + запалка.... напръскай минимално количество върху желаната повърхност - запали - повтори


авточасти авточасти втора употреба (http://gigaparts.bg/)

Недей така, ако вземе та ти повярва, ще стане ужас...

marilyn
02-18-2015, 21:08
Отиди на лекар, както каза Калпазанка. Иначе не знам защо някои хора си мислят, че като изрусят космите, те не се виждат. Приятелят ми имаше една колежка, с която се запознах и първото нещо, което видях в нея бяха изрусените ѝ мустаци. Мацката беше с тъмна коса, тъмни вежди, нищо русо нямаше в нея, освен мустаците ѝ. По-добре иди на козметик, не мисля, че ще ти откаже, защото си малка. Всъщност на 13 май не си.

yakuza_
02-19-2015, 09:11
Отиди на лекар, както каза Калпазанка. Иначе не знам защо някои хора си мислят, че като изрусят космите, те не се виждат. Приятелят ми имаше една колежка, с която се запознах и първото нещо, което видях в нея бяха изрусените ѝ мустаци. Мацката беше с тъмна коса, тъмни вежди, нищо русо нямаше в нея, освен мустаците ѝ. По-добре иди на козметик, не мисля, че ще ти откаже, защото си малка. Всъщност на 13 май не си.

:lol:

И аз се чудя защо ги изрусяват :lol: Не сме слепи.
В крайна сметка мустака помага при студа зимата, ако е голям и черен, може да спира и 9-ти калибър.

muhatacece
02-20-2015, 23:41
be mahay gi we, na dskl ne ti li praqt problemi ?