PDA

View Full Version : Дали е момичето за мен ?



Alexis23
02-17-2015, 14:19
Здравейте . С моята приятелка сме заедно вече 8 месеца . Обичам я повече от всичко , когато съм с нея забравям за проблемите си и за всичко останало . Просто въпреки цялата ми обич към нея , не чувствам ,че тя е моето момиче . Тя е грижовна мила и винаги се старае да ме разбира . Не знам какъв ми е проблема , но го чувствам това от доста време . Има някакви малки неща в нея , който са част от характера и , аз немога да ги променя ,но определено имам усещането ,че това ме отблъсква . Не ми харесва това ,че тя трудно говори за себе си , много рядко споделя и за бога не мога да приема факта ,че дори когато излезе да се забавлява без мен , никога не се сеща поне един смс да прати . Съдейки по мен ,когато аз съм без нея на дискотека примерно , постоянно се сещам за нея най-малкото заради някоя песен и това ме кара отново да и пиша за да и кажа какво означава за мен , но при нея това го няма ... Ако някой може да ми даде някакъв съвет съм готов да го чуя и ще съм много благодарен .

VinDiesel
02-17-2015, 15:07
Има някои черти от характера, които остават за цял живот, със сигурност и тя не харесва нещо в твоя характер. Това довежда до думата "компромис". Ако ти не си готов да правиш компромиси, то ти не си готов за връзка с която и да било. Седнете и поговорете, кой, какво го мъчи, изяснете се. Без да обсъждате по м/у си, в един момент нещата ще се сринат…

Ivaaaaa
02-17-2015, 15:49
на мен би ми било досадно постоянно да ми пише клишенца и да ме задушава /всъщност би ми харесало, но не точно по такъв начин, и по буквалния също/.
защо искаш да демонстрира чувствата си? несигурен ли си? любовта се чувства. ако не усещаш любов /макар и неизречена на думи/, значи може би наистина няма такава.
нз, бате. ти само моо си отговориш.

Challenger
02-17-2015, 16:04
Сигурна съм, че ще успеете да се разберете, не спирайте да се обичате заради такива неща. <3

GuardianAngel
02-17-2015, 17:09
Тя е грижовна мила и винаги се старае да ме разбира . Не знам какъв ми е проблема .

Съсредоточи се върху това ,което си написал ! Да не мислиш,че хора които ни обичат и приемат се срещат всеки ден...дай и време някои ден може и повече да ти се разкрие..хайде стига си търсил проблем там където няма.Грижи се за нея,но не я притискай.