PDA

View Full Version : тва природозащитниците



haritov
02-17-2015, 16:47
как може да има толкова тъпи хора сред тях

galaxy29
02-17-2015, 18:52
и ти не изглеждаш като нещо по-различно ;д

an7raks
02-17-2015, 19:07
и ти не изглеждаш като нещо по-различно ;д

Какъвто и да е, не е излязъл на улицата с толкова лицемерни искания...
Всеки час, всеки ден, всяка седмица и всяка година се секат огромни площи с гори из цяла България... Дори цял нов курортен комплекс да направят, пак ще изсекат незначителни количества на фона на останалата законна и незаконна сеч...

haritov
02-17-2015, 19:11
Гергано моме...

добре че не си имала работа с такива

Fisherman
02-17-2015, 20:47
хората сеят само разруха и вероятно ще се унищожат,кво от тва на техно място примерно ше пораснат некви гъби,щурци и така нататък

TheDeath
02-18-2015, 08:05
Има само едно по-лошо от природозащитниците и това са веганите :) Според мен де :)

skatew
02-18-2015, 08:09
А най-лошото е безсмисления, необоснован, деструктивен хейт, особено насочен към хора, които се опитват да направят нещо от хора, които не правят нищо

TheDeath
02-18-2015, 08:30
Засичала съм в София няколко от тези "природозащитници" да си хвърлят обелката от сандвича на улицата, единия дето обикаля из телевизиите да обяснява как замърсяваме и убиваме природата , даже го бях снимала на клипче как си хвърля боклука на тротоара до кофата, която кофа дори беше празна в тоя момент.
Не правя нищо? Напротив, правя достатъчно без да се изтъквам насам-натам по медии, изхвърлям си боклука на точните места, не само това, изхвърлям чуждите боклуци на точните места също така. Миналата година успешно организирах доброволен отряд, който без никакво заплащане и привилегии изчисти един от превърнатите в сметища язовири.
Благодарение на същия този доброволен отряд беше почистено коритото на една река и пак благодарение на това в новините не се включи още едно наводнено село.

skatew
02-18-2015, 08:34
Браво на теб, това е много хубаво, но хейта си остава необоснован

skatew
02-18-2015, 08:35
А това за веганите няма да го коментирам)

TheDeath
02-18-2015, 08:41
Това за веганите беше в кръга на шегата, за съжаление във форума няма как да се усети тона, с който я правя тази констатация :) Аз хейта си го насочвам към тези, които си го заслужават, като този лицемер, за който споменах с боклука. Беше ми съсед и съм твърдо на мнение, че е загрижен само защото му се плаща. Само да си спомня името му, даже и снимка бих пуснала, да е ясно кой точно визирам.
Относно веганите се изказвам така, защото масата на които попадам не се стараят да ми докажат, че тяхния избор е правилен , а се мъчат всячески да ме обидят за моя. Което според мен е грешна тактика, ако искаш да привлечеш последователи...

VinDiesel
02-18-2015, 08:47
Това за веганите беше в кръга на шегата, за съжаление във форума няма как да се усети тона, с който я правя тази констатация :) Аз хейта си го насочвам към тези, които си го заслужават, като този лицемер, за който споменах с боклука. Беше ми съсед и съм твърдо на мнение, че е загрижен само защото му се плаща. Само да си спомня името му, даже и снимка бих пуснала, да е ясно кой точно визирам.
Относно веганите се изказвам така, защото масата на които попадам не се стараят да ми докажат, че тяхния избор е правилен , а се мъчат всячески да ме обидят за моя. Което според мен е грешна тактика, ако искаш да привлечеш последователи...

Нещо, което се среща и при управниците ни. Само пред камерата защитават интереса на хората….

haritov
02-18-2015, 08:55
А най-лошото е безсмисления, необоснован, деструктивен хейт, особено насочен към хора, които се опитват да направят нещо от хора, които не правят нищо

всъщност 70% са жени нямат мъж до себе си самотни и единствено кучето или котката им е другаря в живота и през 60% от времето си общуват с нея

не е ли смешно деца да умират от липса на лекарства щото здравната каса няма пари и в същото време да транспортираме куче с държавния самолет до Германия

можеш ли да платиш керосина в едната посока поне?


не е смешно трагично е

haritov
02-18-2015, 08:58
хващат бездомните кучета дават нещо по бихелдонесто и от бихелдона дето струва жълти стотинки и казват няма паразити нищо че след две седмици никой не дава пак таблетката като се излюпят яйцата които остават

ама кучето няма паразити нали

знаеш ли колко кастрирани кучета кастрираме в годината?

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 09:38
Какъвто и да е, не е излязъл на улицата с толкова лицемерни искания...
Всеки час, всеки ден, всяка седмица и всяка година се секат огромни площи с гори из цяла България... Дори цял нов курортен комплекс да направят, пак ще изсекат незначителни количества на фона на останалата законна и незаконна сеч...
Ало, значи, не стига че има незаконна сеч, дай да сечем всичко??? 10 000 дървета, планински смърчове и борове, уникални дъвета, за един прост лифт, който ще обслужи някаква си фрима и бизнесмен? То не е само дърветата.. Ами самата планина става един парк, една градинка, а дивите животни къде ще ходят?

haritov
02-18-2015, 09:44
Ало, значи, не стига че има незаконна сеч, дай да сечем всичко??? 10 000 дървета, планински смърчове и борове, уникални дъвета, за един прост лифт, който ще обслужи някаква си фрима и бизнесмен? То не е само дърветата.. Ами самата планина става един парк, една градинка, а дивите животни къде ще ходят?

сега разбираш ли колко се сече наистина и че тия 10 000 дървета са нищо?

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 09:45
В гърция мно добре правят със забраната на оуинклузива... ха ха хи.

Един път не видях някой да говори или рекламира традиционния туризъм, както и селския.

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 09:47
сега разбираш ли колко се сече наистина и че тия 10 000 дървета са нищо?

Не са нищо, защото тези дървета са във планинския парк и са наистина качествени. А, че се секат вековни гори всеки ден, знам го. Та е най-голямата мафия..

haritov
02-18-2015, 09:50
Не са нищо, защото тези дървета са във планинския парк и са наистина качествени. А, че се секат вековни гори всеки ден, знам го. Та е най-голямата мафия..


ама ко тръгнат да лаят дето трябва ще им избият зъбите

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 11:14
Българите не оценяват това, което имат.

yakuza_
02-18-2015, 11:27
Цялата община иска 2-ри лифт, защото се занимава с туризъм, защо природозащитниците не ходят да гонят циганите? Или от тях ги е страх? Защо не им блокират пътя? Защото са позьори. Гърция какъв селски туризъм да рекламира? Виждал ли си държавата къде се намира на картата? Имат море "от ухо, до ухо".

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 11:42
Я погледни почивните им бази по морето на Гърция и Хърватия и ги сравни с нашата кочина на Слънчев бряг и Златни пясъци - само някакви огромни бетонни блокове и строежи. Тва едно. Че то дори в Алпити няма такъв бардак. Хората навсякъде си строят традиционни къщи.

Достатъчно ски писти и лифтове вече има. Тва, че хората нямат пари да ходят на почивка е проблема. Кой каквот строи и оставя лайната в страни. И пътища няма.

yakuza_
02-18-2015, 12:04
Има само един лифт, конкретно за мястото на което иска да се строй втори, а има опашки за него. В Алпити ни знам как еь.
Ами като не ти харесва бетона по морето, купуваш си земя, правиш си курорт в стила, в който на теб ти харесва, правиш милиони и ги даряваш на народа.
Виж сега, това че част от народа няма пари за почивка, не означава, че всички нямат. Дай като примерно 20% от бялото население в страната, което е в работоспособна възраст, не може да живее в богатство (което очевидно заслужават, все пак някой друг им причинява тия неща, държавата/илюминати/позицията на Сатурн спрямо Луната) и да ходи на ски, да не строим лифт, че да мизерстват и хората на Банско които се занимават с туризъм, че видиш ли да са солидарни.

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 12:20
Хич не ме интересува какво иска простолюдието. Има си правила. Природата не е ваша. Като не ви харесва си стойте в къщи. ;)

yakuza_
02-18-2015, 12:30
Простолюдието :lol: огледай се, ти си част от него и така като гледам винаги ще си, в гените ти е .

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 12:32
прос сам , ама ви прича за вторуту ливча :Д

an7raks
02-18-2015, 18:25
Кораба пак си е забравил хапчетата...

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 18:42
антраксе, как са дървата , топлят ли http://cdn3.banker.bg/uploads/2015-01/227095/full_0aafbc74-309c-49ea-8a26-e71cf7884c33.jpg

tireheb
02-18-2015, 18:42
аз природозащитници не съм виждал
само съм чувал по новините
против построяването на тва, против изсичането на онова
ма некво.. все таа

an7raks
02-18-2015, 18:44
Топлят, топлят...
Как е под аспаруховия мост? Има ли много вятър?

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 18:46
Топлят, топлят...
Как е под аспаруховия мост? Има ли много вятър?
има, ама яхтата ми е закотвена

an7raks
02-18-2015, 18:57
Ех... Едно време и ние с брат ми си заплювахме ей така коли и викахме "Тая е мойта!"... :D

haritov
02-18-2015, 18:58
Ех... Едно време и ние с брат ми си заплювахме ей така коли и викахме "Тая е мойта!"... :D

кво разбираш ти от простолюдието

an7raks
02-18-2015, 19:02
Така е... Никога няма да стигнем нивото на кораба... :(

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 19:04
Добре сте се научили, браво :)

haritov
02-18-2015, 19:08
Така е... Никога няма да стигнем нивото на кораба... :(

той е като титаник величествен легендарен и красив

колко под водата беше той?

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 19:15
с песен

haritov
02-18-2015, 19:22
с песен

бълбук бълбук бълбук

an7raks
02-18-2015, 19:24
той е като титаник величествен легендарен и красив

колко под водата беше той?

Той вече е и под дъното даже...

skatew
02-18-2015, 19:56
Има си правила. Природата не е ваша.)

espada
02-18-2015, 20:04
:D :D :D

kalpazanka
02-18-2015, 20:20
бълбук бълбук бълбук

Галина Бланка

haritov
02-18-2015, 20:22
Галина Бланка

с лук

golemiq_korab_minava
02-18-2015, 20:28
http://www.adianam.info/_images/lessons/whale/st_10.gif

haritov
02-18-2015, 20:49
да си призная темата беше трол

an7raks
02-18-2015, 21:05
Да си призная и аз... Наистина мразя тези организации и овцете, членуващи в тях...

pe6oskeiborda
02-19-2015, 09:18
Засичала съм в София няколко от тези "природозащитници" да си хвърлят обелката от сандвича на улицата, единия дето обикаля из телевизиите да обяснява как замърсяваме и убиваме природата , даже го бях снимала на клипче как си хвърля боклука на тротоара до кофата, която кофа дори беше празна в тоя момент.
Не правя нищо? Напротив, правя достатъчно без да се изтъквам насам-натам по медии, изхвърлям си боклука на точните места, не само това, изхвърлям чуждите боклуци на точните места също така. Миналата година успешно организирах доброволен отряд, който без никакво заплащане и привилегии изчисти един от превърнатите в сметища язовири.
Благодарение на същия този доброволен отряд беше почистено коритото на една река и пак благодарение на това в новините не се включи още едно наводнено село.
о уау здравей тъмна лейди :oops:
не съм те виждал наоколо какво те носи тук? :)