PDA

View Full Version : Да се запиша ли? :(



Mimi_K-on
02-18-2015, 12:09
Здравейте! Така до сега ходих на танци в училище и все още ходя.. Но не ми се отдава особено но обичам да танцувам има желание има старание има и начин.. Тази учитeлка си има отделна група по танци и ни каза който иска да се запише да отиде на .. в събота.. И някой казаха че ще се записват но аз не се разбирам особено със тях :smt019 .. И искам да се запиша и то много.. Но ме е срам а и аз уча трудно движенията.. Искам да продължа да танцувам и да се развивам.. От другият месец щях да ходя на зумба но трябва да се откажа от зумбата(не ми е проблем :? ) защото ходя на Танци(в училище) уроци по английски уроци по математика отделно ходя и на клуб.. и ся щях да ходя на зумба ама или зумба или танци избирам танците естествено.. Но срам ме е страх ме еe трудно уча стъпките и ги бъркам, а толкова много искам да се запише на танции.. :( :-k

VinDiesel
02-18-2015, 12:45
Запиши се, ако всички придобивахме еднакви и с еднакво темпо умения, то нямаше да има никой световно известен(в спорт, кино и т.н). Прави това, което искаш, дори и небето не трябва да ти е граница.

CoNviCt
02-18-2015, 12:50
И искам да се запиша и то много..

Само това от написаното от теб е важно.

chiemi
02-18-2015, 13:00
Запиши се!Прави каквото ти харесва!