PDA

View Full Version : Здравейте и Моля ПОМОГНЕТЕ



svetch
02-19-2015, 08:44
Здравейте имам един проблем от около 3 - 4 дни ... става на въпрос за еякулацията ми която рязко намаля,, бях болен от грип преди 10 дни и през тези 10 дни бях с температура от 36.7 до 38,5 макс. също така имах и много голямо главоболие ,пих антибиотик Аугментин СР 1000мг и доста болко успокояващи като течен аналгин нурофен и нормален аналгин и парацетамол . и ето какво следва излекувах се горе долу добре и реших че вече мога да се метна във кревата със приятелката ми ... първата вечер си беше както си е била винаги но на другия ден спермата ми беше около една или две много малки капчици и дето само да се каже че има нещо там долу когато идва края на цялата игра усещането е същото каквото си е било винаги а в крайна сметка това което излиза не е толкова колкото трябва да бъде , никога до сега не съм имал такъв проблем , винаги съм бил с нормална еякулация и нямам болки в тестисите си и около тях ... моля помогнете или дайте съвет и дали също се е случвало това нещо на някого ?

VinDiesel
02-19-2015, 08:48
Количеството зависи и от продължителността на акта. Ако на 5-тата мин. свършиш, не очаквай водопади. Когато удължиш времето на 20 мин например, трябва да е доста повече.

svetch
02-19-2015, 09:07
да по принцип е така но факта е такъв че ако го правя за 5 мин или за 20 мин ефекта е бил винаги горе долу един и същ сега е там работата че ако искате да разберете разликата от десетобалната система преди ефекта беше от скалата 1 до 10 е било 8.9 а сега е 0.2 ?

VinDiesel
02-19-2015, 09:20
Изчакай няколко дни и виж дали се увеличава.