PDA

View Full Version : Крем за белези?



bambam123
02-19-2015, 15:14
Здравейте на всички . Проблема ми е ,че преди месец ми излезна пъпка която доста стисках и ми остана в момента червен белег точно на брадичката, и е много грозно . Искам да го махна , някой знае ли какво мога да ползвам ? Мажа го с крем Здраве и с Прополис , но нищо не става .Препоръчаха ми Контратубекса,но мисля че той е за по сериозни белези.

Colouring
02-19-2015, 15:22
Аз съм доволна от Контратубекс и имам наблюдения само от него. Не знам за какъв вид белези е, аз го позлвам за такива от шарка, защото преди няколко месеца я изкарах и за съжалаление имам два останали белега по лицето, но вече започват полека да изчезват, именно заради този продукт.

kalpazanka
02-19-2015, 15:50
Контрактубекс ползвам за себе си. Имам да махам белези от бенки и дотук гелчето се справя доста успешно, обаче си трябва постоянство.

bambam123
02-19-2015, 16:06
Ще ви се доверя тогава :) Много благодаря за бързите и точни отговори .

galen_plamen
02-19-2015, 18:53
Твоето е най-вероятно просто Петно - това не е белег. Кремовете за белези са по-сериозни, както казваш и не се слагат върху гладка кожа.
Петната сами избледняват, има и кремове за петна, избелващи.
И не трябва да се маже с овлажняващи, мазни кремове, защото по-трудно ще се махне.

RosaCalvaria
02-19-2015, 23:36
Контрактубекс за всякакви белези ли би трябвало да е подходящ? :D
Бях пробвала одеве един друг крем, малко по-скъп от Контрактубекса, но не ми помогна изобщо. Мазах се в продължение на два месеца, сутрин и вечер като през деня без слънцезащитен крем от вкъщи не излизах, но ефекта за съжаление беше нулев. :/