PDA

View Full Version : Не мога да си поставя тампон?



puddinggg
02-19-2015, 19:57
Здравейте! От много време вече искам да ползвам тампони, защото превръзките ми са неудобни, но вече съвсем се отчайвам.. Взимала съм си от възможно най-малките, но дори те не се побират.. чела съм всякакви инструкции, почти сигурна съм, че не правя нищо грешно. Другият ми проблем е, че не мога и да мастурбирам(вагинално? не знам как се казва), колкото и да се опитвам. Предполагам, че двете неща са свързани.
Въпросът ми е има ли други, които имат/са имали същия проблем, защото не знам дали е нормално(никоя от приятелките ми няма такива проблеми). И дали ще мога след като загубя девствеността си(нямам представа и това как ще стане) да си поставям тампони?

anonymous908491
02-19-2015, 20:17
Кви тампони и превръзки, бабите ни едно време са слагали два парцала

marilyn
02-19-2015, 21:16
Ама не може да влезе или? Купуваш си най-малките и заемаш няква удобна за теб поза. Ако не го напъхаш достатъчно навътре, ще го усещаш.

puddinggg
02-20-2015, 11:16
Ама не може да влезе или? Купуваш си най-малките и заемаш няква удобна за теб поза. Ако не го напъхаш достатъчно навътре, ще го усещаш.
Дори не мога да го напъхам :Д трябва едва ли не да ръгам

xXxPETYAxXx
02-20-2015, 11:54
Аз пък си мисля, че е по-добре да си продължиш да си ползваш превръзките. Просто пробвай с някоя друга марка, може да са ти по-комфортни.

lovelemons97
02-21-2015, 20:30
За проблема не знам как точно да ти помогна, но мога да те посъветвам да не ползваш често тампони защото не е хубаво да задържаш кръвотечението дълго време в тялото.Развиват се инфекции,бактерии и прочие..

Pe4ankata
03-05-2015, 20:38
Тампони се ползват след като изгубиш девственоста си .. аз съм още девствена но ползвам тампони само анално защото имам хемороиди и често ми тече кръв от дупето .. НЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА МИ ИМАШ ПРОБЛЕМИТЕ