PDA

View Full Version : Объркана



radi023
02-19-2015, 22:50
Миналата година се захванах на шега с един съученик и от шега на шега стана каквото стана. Открихме, че и двамата чувстваме нещо към другия и тръгнахме. Всичко беше 6 и бяхме заедно от май до началото на август, когато скъсахме защото той отиваше на село за 1 месец и се разбрахме, че когато се върне ще говорим за нас. Когато се върна го чувствах друг човек и почти не си говорехме, въпросният разговор остана във въздуха, най-накрая ми призна, че от няколко седмици е започнал с една негова приятелка. Аз саднах, но пред него се правех, че не ми пука. Не исках да му е гадно, че съм така заради него. Помислих си, че всичко е свършило и реших, че трябва да продължа напред и след 2 седмици някъде той ми каза, че е скъсал с нея. Бях на седмото небе, но не смятах че отново може да сме заедно. Е да, ама стана. От октомври до декември както преди, даже и по-добре. Обаче той започна да става много близък с една моя приятелка и аз обикновено не съм ревнива, но в този случай малко полудях и му казах, че няма да я бъде (точните ми думи бяха "няма да се държиш все едно тя ти е гадже, а после мене да ме оп**аш") и скъсахме. Уж останахме като приятели, все едно нищо не е станало. И той и приятелката ми се кълняха, че не се харесват. 1 месец по-късно една тайнствена личност уж му казала, че съм най-лицемерното същество на света и го храня под път и над път. Спряхме да си говориме, той не ми вярваше, че е лъжа и аз реших, че щом не ми вярва нека остане така. 3 дни след това "приятелката" ми ми призна, че са заедно, казах й че се радвам за тях, макар и да ме болеше. И идва проблемът ми, на следващия ден разбрах, че тези двамата разправят наляво и надясно, че храня всички зад гърбовете ми и настройват всички срещу мен. Нямам абсолютно никаква идея как, защо, кога, къде.... Останах без думи, както можете да си представите..
Моля, идеи

GLaDOS
02-20-2015, 06:32
Класически пример за втора цигулка , резервен вариант.
Бил е с теб колкото да не остава на сухо.

VinDiesel
02-20-2015, 07:18
Още сте деца и не знаете какво искате.

chupachups
02-20-2015, 07:29
Значи, първо сте били заедно 3-4 месеца, и сте скъсали, защото той ще замине за 1 месец, защо? Какво ви пречи 1 месец да се чувате по телефона, пишете и т.н.? Освен това, не е трябвало да "тръгвате" пак, щом сте скъсали преди това. Би трябвало да си си имала едно на ум като сте скъсали като си е намерил друга, защото очевидно той ги сменя като носни кърпички и му е все тая, дори не мисля, че е скъсал с новата си, само заради теб, просто му е писнала другата.
А за това, че онея разправят насам натам някви небивалици, трябва да ти е все тая, ти знаеш, че нищо не си направила и те лъжат. Не им показвай, че се дразниш, те това целят и за това го правят.

yakuza_
02-20-2015, 09:49
Класически пример за втора цигулка , резервен вариант.
Бил е с теб колкото да не остава на сухо.

По темата - не съм я чел, но ти вярвам.

Много приличен аватар за тийн форум.

radi023
02-20-2015, 10:06
По темата - не съм я чел, но ти вярвам.

Много приличен аватар за тийн форум.

Аватара не съм го сменяла от както си направих регистрацията

yakuza_
02-20-2015, 10:43
Аватара не съм го сменяла от както си направих регистрацията

Тоя пост говори доста по темата всъщност :lol: