PDA

View Full Version : проблеми с гаджето



bb8
02-21-2015, 06:36
Здравейте! Преди 5 месеца ходих със едно момче аз бях на 14, той на 18. Доста добре вървяха нещата, докато не започнах да усещам, че му иска да го направим. Никога не ми го е казал направо, но с някакви малки намеци се подразбираше. Аз не бях готова затова и бях категорична, че няма да го направя. Един ден той ми каза, че не може да издържи без секс и за да не ме нарани иска да се разделим. В продължение на една седмица след този ден ми звънеше и казваше колко ме обича и отново се събрахме, но само за 2 дни. След няколко седмици, той се беше хванал със негова бивша, с която е бил преди мен. Доста леко момиче! Осъзнавах, че е с нея само заради секс. 1 месец и се разделиха. Сега той иска отново да се съберем, аз все още имам някакви чувства към него, но не знам какво да правя, мисля, че пак ще стане същото. За рождения ми ден ми беше купил много хубав подарък и казва, че е осъзнал колко много е загубил, като сме се разделили. Моля посъветвайте ме!

Скорпионка
02-21-2015, 08:14
Еми, човека е искал секс от теб ти си му отказала и той е отишъл при другата. Според мен не ти трябва такова момче, хвани си някое друго дето ще те цени и обича и няма да е с теб заради секса. Може и да е осъзнал грешката въпреки това се съмнявам, но ако ти си прецениш, че искаш да си с такъв човек се съберете. Лично ти си решаваш. Първо си помилси дали си заслужава да си с такъв човек.

VinDiesel
02-21-2015, 09:09
Това дали да му дадеш шанс, зависи само от теб.

TheMan9191
02-21-2015, 11:30
Нормално е да иска секс, все пак е на 18. Хвани си някой на твойта възраст.

per-dead
02-21-2015, 12:07
Разделил се с теб да си топне чушката при другото момиче и като му е омръзнала е решил пак да разнообрази със сух период. Почти сигурна съм, че ако се съберете, ще минат 1-2 месеца и историята ще се повтори.

RapExotic
02-21-2015, 17:57
Верно ли обмисляш да повториш грешката си за трети път?

tireheb
02-21-2015, 17:58
повториш грешката си за трети път?


lovelemons97
02-21-2015, 19:51
Нормално е да иска секс, все пак е на 18. Хвани си някой на твойта възраст.

Нормално е-да, ама пък тези на нейната възраст още не могат да си определят приоритетите(не всички) и ще е същата история.
Това момче може да те обича и т.н. ,но не те уважава.

puprleunicorn
02-21-2015, 19:55
По-добре го забрави .. намери си някой на твоята възраст или с 1-2 години по-голям ..

GuardianAngel
02-22-2015, 12:36
Не се занимавай с тоя.Иска само да те мине...както казаха по-горе всичко ще се повтори ако сте заедно.При положение,че те е зарязал заради секс,значи не те обича не се залъгвай !

marilyn
02-22-2015, 12:42
Просто имате голяма разлика. Ти си на 14 и не искаш секс => хвани си гадже на твоите години. Той е на 18, за него връзка без секс не е приемлива, а и вероятно иска само да те мине.

TheDeath
02-23-2015, 12:36
Защо си хващаш гадже, като нямаш намерение да ставаш интимна с него? Смисъл, явно още ти е рано за тая работа и сама го осъзнаваш, не се залъгвай, намери си приятели, не ти трябва гадже все още. Когато се почувстваш готова за интимности ще си намериш някой, който да те уважава и иска да е с теб, както и ти ще искаш да си с него. За къде бързаш с тия гаджета?