PDA

View Full Version : Как да се отървем от нежеланото коремче!С упражнения или не!



bubibubinka
02-22-2015, 10:22
Имам нежелано коремче, и направих всичко, за да се отърва от него, но с минимални резултати.Докато гледах телевизия попаднах на реклама за крем за отслабване....проблема е, че родителите ми не го одобриха и мога да го ползвам ако го купя със свои пари..и се отказах от тази моя тъпа идея...и се чудя дали може да ми посочите някои сайтове за упражнения и такива неща...МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

xXxPETYAxXx
02-22-2015, 11:16
Крем за отслабване? Да, бе! Не се залъгвай по такива продукти. Внимавай да не ядеш боклуци и ходи да спортуваш.

VinDiesel
02-22-2015, 11:33
Корем се сваля 70% в кухнята и 30% с тичане и упражнения.

heartshapedbox
02-22-2015, 11:41
Стягай си дупето и започвай да спортуваш и да се храниш добре, вместо да мислиш за кремове, линкове и глупости.

FunkyPie
02-22-2015, 12:02
само аз ли усетих че тва беше жалък (или явно не толкова) опит за реклама

girl91
02-22-2015, 12:40
Много глупав начин за привличане на реферали :lol:

Rakshy
02-22-2015, 12:43
само аз ли усетих че тва беше жалък (или явно не толкова) опит за реклама

зле прикрит опит

bubibubinka
02-22-2015, 13:25
От една година се опитва с какви ли не упражнения, но не става......а мен ме е срам от себе си и дъа...то не бяха зелени чайове, зелени кафета и кви ли не глупости...но просто не става

Rakshy
02-22-2015, 21:46
От една година се опитва с какви ли не упражнения, но не става......а мен ме е срам от себе си и дъа...то не бяха зелени чайове, зелени кафета и кви ли не глупости...но просто не става

Еми може би защото НЕ СТАВА СЪС ЗЕЛЕНИ ЧАЙОВЕ И КАФЕТА, тъп гъз такъв. Ти искаш в некви бабини отвари да правиш чудеса. Колко наивен може да бъде човек...

ЗА ДА ОТСЛАБНЕШ ТРЯБВА ДА ГОРИШ ПОВЕЧЕ КАЛОРИИ ОТКОЛКОТО ПРИЕМАШ. Толкова ли е трудно за разбиране?!
Не да думнеш 1 чай, да се изсереш мощно, да видиш че на кантара показва с 1-2 кг по-малко и да се чувстваш нечовек, след това да опустошиш една тава мусака и да кажеш "ми чи то нистаа е".
Не, не си пробвала с "какви ли не упражнения". Всъщност съм 100% сигурен, че не си правила някакви тренировки повече от 1 седмица.

heartshapedbox
02-22-2015, 21:51
^ Нужно ли е да си толкова груб?
В няколко теми ми прави впечатление вече. Никой не се е родил научен, а и да отслабнеш с магическа пръчка звучи привлекателно и затова много хора се връзват.
И най-правилните съвети да даваш, никой няма да се вслуша в тях, ако ги подкрепиш с нещо от сорта на 'тъп гъз'.

Zaharinka
02-22-2015, 23:08
......

Zaharinka
02-22-2015, 23:09
Raksy,заради такива тъпаци като теб без извинение, хората не са наясно с нещата.Чрез този начин на изказване няма да стигнеш далеч.Аман от отворковци...

Rakshy
02-22-2015, 23:13
Да, напълно.

Има много хора, които вярват, че всъщност си се родил научен. Просто трябва да зададеш правилните въпроси, за да "отключиш" знанието. Когато не искаш да се трудиш или да правиш нещата, които трябва, за да успееш да достигнеш до дадена цел, а се опитваш да намериш всеки един клиширан пряк път, ти не се опитваш да "отключиш" нищо. Опитваш се да бутнеш порта на замък с паве. (малко метафорки, туй онуй, дано разбереш на къде бия)
Щом си готов да се вържеш на кретенските реклами, значи наистина си "тъп гъз". Трябва да бъде горда с титлата си!

Който трябва вижда съвета, който е "тъп гъз" се обижда от обръщенията.


http://media0.giphy.com/media/9W4FM9Eis7Vyo/giphy.gif

Rakshy
02-23-2015, 00:48
Препрочетох ти първия пост и видях покаяние.

Ето 2 програми, които спокойно можеш да следваш, само че намери някой да гледа дали правилно изпълняваш упражненията:
http://www.bodybuilding.com/fun/jamie-eason-livefit-trainer-phase-1-day-1.html
http://www.bodybuilding.com/fun/lee-labrada-12-week-lean-body-trainer-week-1-main.html
Надявам се, знаеш английски. Ще се оправиш с интерфейса на сайта...
И да, най-добре да идеш на фитнес.


Внимавай с храната.