PDA

View Full Version : Едно момиче...



dragoon2000
02-22-2015, 11:32
Здравейте! Значи, има една мацка, която от фейсбук много ми пише, а пък на живо, като я видя в даскало, понякога дори и "здравей" не ми казва, но за сметка на това много дълго ме гледа и...ии...абе знаете това велико чувство! Та проблема е, че не мога да разбера дали ме харесва. аз пстоянно й правя намеци, че я харесвам, но пък тя се прави на ударена и ми говори за други момчета.....От друга страна тя сама ми пише и споделя най-различни неща...Искам да я заговоря в даскало, но постоянно ми казва, че не иска, защото приятелките й, й казвали, че сме се сваляли...
Как да я накарам да ми говори ? Или въобще дали ме харесва ?
Благодаря предварително...

VinDiesel
02-22-2015, 11:35
Фейсбука е велик сайт за сваляне........... Отиваш и започвате да си говорите лице в лице. Баба ти и дядо ти, през фейсбука ли са се взели?

dragoon2000
02-22-2015, 12:05
Фейсбука е велик сайт за сваляне........... Отиваш и започвате да си говорите лице в лице. Баба ти и дядо ти, през фейсбука ли са се взели?
Точно това е проблемът! Тя не ми говори наживо...овърта се около мен, казвам й "здравей", а тя понякога дори не ми отвръща, а само ме поглежда! Как да направя така, че да ми говори ???

AnarchyBoy
02-22-2015, 12:11
Бъди интересен, не нахален. ;)
Трябва да си самоуверен, отиваш и казваш нещо, което и е интересно или, което да я разсмее.. и почвате да си говорите, не е ядрена физика.

RapExotic
02-22-2015, 15:19
За кво ти е такава кифла.. В чата ще се прави на отворена, а пък на живо няма да те поздрави дори, защото приятелките и щяли да кажат еди кво си.. Заеби я и другия път се запознавай със съученичките си на живо, а не във фейсбук.

chupachups
02-22-2015, 15:28
Може да е срамежлива и да се притеснява да говори на живо, много момичета са така. Минаваш някой ден по коридори и като се засечете я гушкаш, захилваш се и я питаш примерно как е или какъв час е имала/ще има и така, съмнявам се са те избута, най-много леко да се дръпне. Кажи и, че няма от какво да се притеснява и да не се влиае от мнението на околните.

jghgh
02-22-2015, 15:30
Ох, такъв кеф ми е да чета подобни теми, много е сладичко:)


Според мен е възможно да й мине и да се престраши да ти говори, но просто не я напирай. И ти самия го карай по-леко, а не на всяка цена. В крайна сметка просто се забавлявате, няма да ти е последната в живота, нито пък голямата ти любов.
Леко се отдръпни се от нея, не й бъди толкова достъпен. Не я поздравявай всеки път, понякога я отразявай, понякога не - нека и тя се обърка малко. Фокусирай се и върху други неща, имай си личен живот, не й бъди най-големият фен или поклонник. Може пък да се получат нещата. В най-лошият случай просто си играе с теб, и те има за душеприказчик, с когото си повдига самочувствието, ама пък.. знам ли, малки сте :) По-скоро ми прилича на "детска история", която със сигурност ще е забавна и за двамата, стига да не се впрягате.

HAVE FUN!



//Иска ми се да се върна в тези години. Нещата не бяха толкова сложни!

GLaDOS
02-22-2015, 16:59
Май се срамува от теб за пред обкръжението ѝ. Сори :)

mm28
02-22-2015, 19:32
В съседната тема имаме плейбой на училището, който е срамежлив, тук имаме жена, която уж проявява силен интерес към теб, пък на живо не те отразява. Явно те ползва за мъжка приятелка. Пък може и тя да е оборотната в училището, но да е срамежлива и тя...

Doctor Sreshta
02-24-2015, 11:26
... аз пстоянно й правя намеци, че я харесвам, но пък тя се прави на ударена и ми говори за други момчета.....От друга страна тя сама ми пише и споделя най-различни неща...Искам да я заговоря в даскало, но постоянно ми казва, че не иска, защото приятелките й, й казвали, че сме се сваляли...

Отписвай я, толкова дълбоко си изпаднал във френдзоната че ще ти е 10 пъти по-лесно да се запознаеш с ново момиче, отколкото да накараш това да те възприеме като нещо повече от приятел и емоционално кошче за боклук. Кофти :(





__________________________________________________ ______________________________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share :)