PDA

View Full Version : Как да го зарежа?



Daidito
02-23-2015, 08:41
Привет .. може и да има подобни теми,но не знам към кой да се обърна :/ Имам приятел от 6 години,правил е грешки,аз съм правила също..Разделяли сме се,събирали сме се и ето,че настъпи момента,в който мисля,че вече по навик сме заедно (поне от моя страна) Той ме обича,казва ми го,показва ми го .. но аз не го обичам,все още ми харесва като мъж,мога да говоря с него,да споделям,помагал ми е много ... но вече ги няма онези чувства,няма я тръпката. И двамата сме на 23 .. не знам има ли смисъл да продължаваме така или трябва да се разделим. Проблема е,че всяка наша раздяла завършва със скандал,обиди,натякване на старите грешки и т.н. Не искам да изживявам пак всичко на ново .. Не знам по какъв начин да му го кажа,че да не се стига до там. Дайте ми някакъв съвет моля Ви !

VinDiesel
02-23-2015, 09:08
Едва ли има начин по който да му кажеш, без да се повторят гореизброените. Той си е такъв по характер. Джанката на слива не става.

Blab
02-23-2015, 09:44
всеки има нужда от отдушник, да си излее емоциите.
за цялото това време, мисля, че му го дължиш;
ще го преживееш, а той ще си канализира агресията и ще се поуспокои;

pandabear
02-23-2015, 10:04
подкрепям мнението на Blab. най-малкото, което може да направиш е да го оставиш да си изкаже всичко, което ще му е на душата.

BlauMeise
02-23-2015, 10:10
Няма как неизбежно е!
Малко хора се разделят цивилизовано, на мен лично не ми се случвало. И двамата си имате трески за дялане, но ако връзката ви няма да доведе до смислен завършек на нещата например брак, дете, съвместно съжителство, няма смисъл да продължавате, особено ако смяташ, че това не е Човека.
Опитай се да се подготвиш психически за реакцията му, но не отстъпвай щом си решила, не се събирай отново с него.
Може да се наложи да се свиеш в черупката си и известно време да се криеш, ако нещата се усложнят и той започне да те търси упорито. Бъди подготвена за това. Успех.

SpiritInBlack
02-23-2015, 10:55
Прочетох само две неща - "как да го зарежа" и "на 23 сме". Комично, не мислиш ли? Няма най-добър начин, но се постарай да не избереш най-лошия. Излезте някъде и му кажи каквото имаш да му казваш. Без смс-и, без заобикаляния и лъжи.

marilyn
02-23-2015, 12:31
Няма готин начин, по който да го зарежеш. Виждате се и му казваш всичко в очите. Аз пък не мисля, че му е длъжна да търпи скандалите и агресията. Вижте се на кафе, примерно, предполагам, че ще се стърпи да не прави сцени. Кажи му каквото имаш да казваш и толкова. Хубаво няма да му стане, но поне бъди честна и признай, че не го обичаш вече.

TheDeath
02-23-2015, 12:32
Няма готин начин, по който да го зарежеш. Виждате се и му казваш всичко в очите. Аз пък не мисля, че му е длъжна да търпи скандалите и агресията. Вижте се на кафе, примерно, предполагам, че ще се стърпи да не прави сцени. Кажи му каквото имаш да казваш и толкова. Хубаво няма да му стане, но поне бъди честна и признай, че не го обичаш вече.

Подкрепям, колкото и да е гадно, винаги е по-добре да си честен с човека, не да го залъгваш, рано или късно ще излезе на яве, че не го искаш вече, а колкото по-късно, толкова повече ще боли

RapExotic
02-23-2015, 15:19
Само не му казвай "Проблемът е в мен. ти заслужаваш нещо по-добро." Звучи нелепо и изтъркано. Намери момент и му кажи всичко, както си е без овъртане.

VinDiesel
02-23-2015, 15:26
Само не му казвай "Проблемът е в мен. ти заслужаваш нещо по-добро." Звучи нелепо и изтъркано. Намери момент и му кажи всичко, както си е без овъртане.

Кажи му "цифка, вече не си достоен за мен".