PDA

View Full Version : Какво бихте си помислии



Katarin
02-23-2015, 21:02
Имам един въпрос. Наскоро си писах с едно момиче, с което се познаваме, да й честитя РД-то и малко чатихме и тя каза, че скоро трябва пием кафе. Казах й, че става, само да мине края на срока. Видях я 2 дни по-късно и тя пак повтори за кафето. Обаче писах й преди 2 дни и никва реакция, вчера пак-нищо. Дори не пише seen във фб, ни жива, ни умряла го дава, а виждам, че си влиза от мобилния. Та мисля си да взема от един приятел телефона й и да й се обадя и да я викна. Вие как бихте реагирали, ако това стане, и има ли смисъл да го правя, или ще ме помисли за маниак? Все пак нейна беше първоначалната инициатива да пием кафе.

tori
02-23-2015, 21:21
Ми щом иска да пиете кафе, ще те намери пак. Ти опитал ли си да я намериш? Опитал си. Кво повече? Кво трябва да му мислиш, че и телефона ѝ да взимаш?

Katarin
02-24-2015, 08:09
И смяташ, че не е редно да я търся, щом веднъж не съм я открил?

xXxPETYAxXx
02-24-2015, 08:14
Значи, да ви светна малко. Когато някой каже "трябва да пием кафе някой път" не винаги го мисли. В много от случаите това си остават просто думи, казани за хубав край на разговора.

Katarin
02-24-2015, 08:31
Да де, ама 2 поредни пъти в рамките на няколко дни е леко съмнително да е просто банална фраза

tori
02-24-2015, 08:38
И смяташ, че не е редно да я търся, щом веднъж не съм я открил?
А трябва ли да нахалстваш, щото тя ти казала, че ще пие кафе с теб на два пъти?

xXxPETYAxXx
02-24-2015, 08:38
Като ти прочете съобщенията я питай какво става с това кафе. Ама това да ѝ искаш номера от трето лице не е добра идея.

Katarin
02-24-2015, 09:01
Ок.Няма да нахалствам.Заебавам нещата и нищо не правя?

VinDiesel
02-24-2015, 09:23
Ако мислиш че има симпатии към теб, честито, прецакал си се, няма да те чака я 2 години, да ти мине това и онова...

Doctor Sreshta
02-24-2015, 10:36
Колко време е минало между второто "трябва да пием кафе" и момента, в който си и писал?










__________________________________________________ _______________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share :)

RapExotic
02-24-2015, 14:35
Или е загубила интерес или не ти е прочела съобщението. Нали се познавате, защо не я поканиш като я видиш някой път?

lodbrok
02-24-2015, 21:28
Значи, да ви светна малко. Когато някой каже "трябва да пием кафе някой път" не винаги го мисли. В много от случаите това си остават просто думи, казани за хубав край на разговора.
Женския пол го владее това най-добре, да казва нещо и да не го мисли... или просто нищо да не значи, или пък да значи нещо, ама не това, което означава или пък да има много значения, ама не това, което би имало когато момче ти го каже. Момичето ти го каза, може да означава просто един приятен край на разговора :), всеки разговор завършва много по хубаво, когато добавиш невярно твърдение към края му. :) :) :)

edit: Винаги съм се чудил как е най-хубаво да завърша разговор, вече ще предлагам кафе на всеки, който ми проговори :)

marilyn
02-25-2015, 09:38
Не ѝ искай телефона от трети човек, това е ужасно.

Може наистина да не го е мислела. Често се случва да кажеш "трябва да се видим някой път" на добър познат или на човек, с който някога си бил близък, или ддз...

Може да е искала да се видите, ама да е срещнала друг и сега да се занимава с него.

LadyTerrible
02-26-2015, 18:34
Значи, да ви светна малко. Когато някой каже "трябва да пием кафе някой път" не винаги го мисли. В много от случаите това си остават просто думи, казани за хубав край на разговора.
+1 тука,само дето това не го прави само женският пол :-D
Иначе-писал си й-топката е в нейното поле.Ти си направил каквото можеш,сега ако ти отговори-ок,ако не-зарязваш преди да е започнало да ти пука.

SHPAIdURmeN
02-26-2015, 19:37
+1 тука,само дето това не го прави само женският пол :-D
Иначе-писал си й-топката е в нейното поле.Ти си направил каквото можеш,сега ако ти отговори-ок,ако не-зарязваш преди да е започнало да ти пука.
+

Няма к'во повече да го мислиш и гледай да не се филмираш много много.

djipsito
02-26-2015, 20:44
Момичето може просто да е заето....

Katarin
02-28-2015, 20:24
тук ме разпъвате на кръст все едно смъртен грях ще направя :D :D Иначе ми отговори преди 3 дни, аз отговорих но още не го е видяла след това след като пак влиза онлайн?!?! как е възможно да влизаш във фб и да не си четеш съобщенията?!
И как да процедирам сега за да забързам нещата-тоест ако ме реже за среща да е по-бързо а не по тоя муден начин?

_Baby_
03-01-2015, 04:58
Ами сам си виновен. Защо кафе след края на срока?! За един два часа на кафето няма да ти отнеме кой знае колко време от ученето. А щом влиза от телефон във фейса, видяла го е, просто дърпа лентата отгоре, чете, но без да отваря mesenger. Същото става и през PC - слагаш мишката на иконата за съобщения и четеш, но без да кликваш и не пише seen. ;) Така, че действай да не я загубиш!

res5ect111
03-01-2015, 20:15
и като почнете... ми тя май си мисли еди какво си - значи ще я чакам еди що си ...
стига сте го мислили.. баси хората - питайте каквото ви интересува



коли за скрап изкупуване на коли за скрап ("http://tinstrade.com/) коли за скрап

tuzaro
03-01-2015, 20:39
Края на срока е бил преломния момент

Katarin
03-02-2015, 20:31
добре вместо да ми казвате къде се е обърнала каруцата някой може ли да предложи нещо конструктивно което да направя в момента а не да ми казва къде и как съм сбъркал

SHPAIdURmeN
03-02-2015, 21:00
добре вместо да ми казвате къде се е обърнала каруцата някой може ли да предложи нещо конструктивно което да направя в момента а не да ми казва къде и как съм сбъркал

A някакъв respond от нея има ли ?

jghgh
03-02-2015, 21:15
как е възможно да влизаш във фб и да не си четеш съобщенията?!
Това може да е поредната чаша студена водица, но... момичетата често го правят, когато не им се занимава с човека, който им пише. Не желаят да се натоварват с отговорността да са го видели (Seen) и да не са отговорили, за това просто оставят съобщението да си стои и не го отварят, докато не им скимне (ако изобщо им скимне - аз понякога директно трия такива съобщения и така някак си си измивам ръцете - хем не е "видяно", хем няма да му отговарям.. жестоко :D)



Конструктивен съвет е да изчакаш да ти отговори на последното съобщение. Чак когато го направи я шегувай нещо, говорете си и може да й напомниш за кафето. Само не ставай маниак и досаден човек, не й пиши по 38749328 пъти. Нека види, че си имаш някакъв личен живот (Имай някакъв личен живот.).
Усети ли,че си отчаян за вниманието й - играта свършва. Винаги е така. Просто изчакай да ти отговори, ако го направи все пак. Ако не го направи пий една студена вода и към следващата.


Конструктивен съвет №2: Ако някакви засичания навън, я поздрави и я заговори. Най-добре ще ви се получи ако се засечете някъде навън/в училище и си поговорите НАЖИВО. Стига с тоя фейсбук, че само разваля цялата комуникация (Интернет не е оферта никога).
Там ще може да се шегувате, да прецениш по погледа й/жестовете й дали е заинтересована и да я поканиш тогава на кафе.
Но не се напъвай прекалено. И ако я видиш че си намира оправдания, просто я зарязвай. Когато момиче си търси оправдания, все е заета и все отказва, можеш да си сигурен, че просто НЕ ИСКА да се види с теб.


Не знам как да си "забързаш" нещата. Да я поканиш на среща, разбира се, ама все пак изчакай и тя да се включи в разговорите ви.. Не знам. Остави я и тя да действа:)