PDA

View Full Version : Pomognete mi !!



Nelchy96
02-24-2015, 08:48
Zdraveiite , iskam da vi pomolq za savet zashtoto neznam kakvo da pravq veche , problema e sledniq az i moq priqtel sme ot 1 god zaedno , otnachalo vsichko beche perfektno , misleh si che sam namerila podhodqshtiq ,, no s wremeto toi se promeni , zapochna da me laje za drebni raboti , zapochna da me prenebregva , predi ne se otdelqshe ot men darjeshe se tolkova dobre kazvashe mi obicham te ,, a sega vseedno go kazva nasila , kogato go pitam zashto se darji taka toi zapochva da mi obqsnqva che sam mu bila izneverila , che sam go lagala , i t.n ,, kakwoto i da kaja newqrwa postoqnno se samnqva i kazva che wsichko bilo zashtoto mnogo revnuval , spored men ne e tova prichinata de noo neznam i az veche ,, nqmal mi doverie zashtoto sam go bila lagala :( , da naistina go izlagah edin dva pati no za drebni neshta , zaradi nego neizlizam za da ne se karame , neobshtuvam s nikoi nqmam si nikoi i toi samiq ne e do men :( kajete mi kakvo da pravq ... :( bolkata e yjasna .. :(

VinDiesel
02-24-2015, 09:17
Ревнивите хора хванат ли лъжа, после трудно може да им спечелиш доверието. За напред може би ще е все така, а ти ще ставаш все по-нещастна.

Nelchy96
02-24-2015, 09:25
kak da mu dokaja che ne sam mu izneverila ? kakvo da napravq neznam toi me sasipa :(

VinDiesel
02-24-2015, 10:20
Честно казано нямам такъв опит, за да ти дам съвет.
Аз съм на другата крайност, грам не ревнувам. Щом съм с този човек, аз съм го проучил и му имам доверие на 99,9% .

Сети се за малките неща, които са ви правили щастливи в началото, а вече не ги правите.
Не го лъжи, макар и да смяташ, че ще му спестиш нещо излишно…

Doctor Sreshta
02-24-2015, 10:32
Игнорирай го за известно време, ако държи на теб ще започне да ти обръща повече внимание когато се отдръпнеш и вероятно ще се сдобрите. :)







__________________________________________________ ________________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share :)

RapExotic
02-24-2015, 14:31
,, nqmal mi doverie zashtoto sam go bila lagala :( , da naistina go izlagah edin dva pati no za drebni neshta , zaradi nego neizlizam za da ne se karame , neobshtuvam s nikoi nqmam si nikoi i toi samiq ne e do men :( kajete mi kakvo da pravq ... :( bolkata e yjasna .. :(

То така се започва.. С една две "безобидни" лъжи. Доверие се печели с честност.

HollyGolightly
02-24-2015, 16:12
Не заслужаваш помощ! Никой не е длъжен да си криви очите и да ти чете маймуницата.

AwesomEBG
02-25-2015, 22:34
То така се започва.. С една две "безобидни" лъжи. Доверие се печели с честност.

Напълно точно казано!!!!

skate
02-25-2015, 23:31
Щом съм с този човек, аз съм го проучил и му имам доверие на 99,9%
Ако продължаваш така съм 117 % сиг,че рано или късно ще ти изиграе лоша шега тази наивност

Sun Boy
02-26-2015, 01:07
Зарезваш глупоститте и продължаваш,кой знае може да ти е по-добре като си върнеш свободата :

fls63
02-26-2015, 13:55
Не заслужаваш помощ! Никой не е длъжен да си криви очите и да ти чете маймуницата.

++++++ Точно!