PDA

View Full Version : Повече за хран. режим?



simona-t
02-25-2015, 15:07
Та, така :D Не съм наясно с хранителните режими и имам няколко въпроса. Проверих много сайтове, но не открих това, което търся. Пробвала съм много диети за отслабване, но резултат - никакъв. Преди седмица, моя приятелка ми каза, че е свалила килограми с помощта на хран. режим. Ето го и въпросът ми: В диетата си, приемах доста по-малки количества храна, от колкото тя в нейния режим, защо тя свали килограми, а аз-не? Ако благодарение на тези режими се свалят повече килограми, моля ви да ми препоръчате такъв. :) Моля Ви, без хейт. :)

nqmaznacheniee
02-25-2015, 15:35
ей тва ти е режима

https://www.youtube.com/watch?v=RDpyn9xkmxg

nqmaznacheniee
02-25-2015, 15:43
започни да спортуваш, пък за храненето има достатъчно информация в интернет. Не е казано да изчетеш всичко наведнъж, да си измислиш някакъв режим, и да го спазваш стриктно. Просто започни да се интересуваш от това какво ядеш. Експериментирай, няма точно определен "режим".

tochko
02-25-2015, 19:13
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/573548-%D0%95%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8

Rakshy
02-25-2015, 20:04
Спрете да се сравнявате с приятелките си. Доста голям е шанса да сте напълно различни като структура и "качества" на тялото...
Дай някакви по-точни въпроси, не ми се обяснява на дълго и на широко за храненето..

VinDiesel
02-25-2015, 20:12
Та, така :D Не съм наясно с хранителните режими и имам няколко въпроса. Проверих много сайтове, но не открих това, което търся. Пробвала съм много диети за отслабване, но резултат - никакъв. Преди седмица, моя приятелка ми каза, че е свалила килограми с помощта на хран. режим. Ето го и въпросът ми: В диетата си, приемах доста по-малки количества храна, от колкото тя в нейния режим, защо тя свали килограми, а аз-не? Ако благодарение на тези режими се свалят повече килограми, моля ви да ми препоръчате такъв. :) Моля Ви, без хейт. :)

Защото не само количеството е важно, а и качеството. Също имате различен метаболизъм. Може тя също да изразходва повече енергия от теб, демек да спортува, повече разходки и т.н....