PDA

View Full Version : С какъв спорт се занимавате? Или с какъв бихте искали?



AwesomEBG
02-26-2015, 11:35
Нека започнем една тема за да отбиваме по-малко време. Аз се занимавам с футбол от 7 години и като цяло въпреки всички трудности не съм се отказал! Наистина съм имал много трудни моменти, но не съм спирал! Най-вече на тренировките... Просто съм падал психически и физически много пъти. Но обичам този спорт и не мога без него! Също съм голям фен на волейбола и плуването, а вие?

Rakshy
02-26-2015, 20:07
Мех.. Тренирах баскетбол 4 години. Плуване съм тренирал към половин година. Сега ходя на фитнес от вече 2 години и половина, мисля.

Баскетбола го спрях просто защото ми омръзна. Не усещах развитие няколко месеца и просто спрях да ходя. С плуването също нещо не се получи. Фитнеса обаче ми доставя доста голямо удоволствие и не мисля, че ще спра да тренирам в близко бъдеще.

Ще ми се да тренирам нещо бойно.. Граплинга ми харесва(самбо, BJJ, джудо, борбата не толкова пък и съм стар да почвам), но и на някакъв ММА/бокс не бих отказал. Уви, нямам възможност да тренирам в залата и да ходя да се блъскам.

OlD Shutherhand
02-26-2015, 20:21
Тренирах 1 година футбол около 3 месеца плуване и после се разболях за 5-6 месеца.Сега ще се записвам на самбо.Не съм тренирал кой знае колко на 14 съм само

AwesomEBG
02-26-2015, 22:45
Мех.. Тренирах баскетбол 4 години. Плуване съм тренирал към половин година. Сега ходя на фитнес от вече 2 години и половина, мисля.

Баскетбола го спрях просто защото ми омръзна. Не усещах развитие няколко месеца и просто спрях да ходя. С плуването също нещо не се получи. Фитнеса обаче ми доставя доста голямо удоволствие и не мисля, че ще спра да тренирам в близко бъдеще.

Ще ми се да тренирам нещо бойно.. Граплинга ми харесва(самбо, BJJ, джудо, борбата не толкова пък и съм стар да почвам), но и на някакъв ММА/бокс не бих отказал. Уви, нямам възможност да тренирам в залата и да ходя да се блъскам.

Имам приятел, който се занимава с боен спорт kyokushin. Да ти кажа не е лошо, но не е за мен като знам, че ще ме бият много. Също е много контактен спорт, ако не си гледал ;) Погледни в нета, ако те интересува не е лошо, но попринцип е за малки. Тоест се започва от рано..

Rakshy
02-27-2015, 09:58
Мерси, но каратето не ми допада с тия кати.

anonymous708973
02-27-2015, 11:26
Тренирала съм плуване и два вида танци като по-малка.

От почти година ходя на бокс, напредъкът е бавен, все още имам проблеми с някои основни удари. От няколко месеца ходя и на фитнес. И двете ми допадат много, обаче не съм спортен талант и всичко става с доста труд, а аз се обезсърчавам, когато не виждам бързи резултати - та освен за тялото, са ми тренировка и за постоянството, търпението и мотивацията в дългосрочен план.

Eдит: Прочетох втората част от заглавието. :д
Тъжно е, че не карам ски. Много ми се иска да можех.

VinDiesel
02-27-2015, 12:02
Занимавам се със спорт от много малък.
В момента: футбол, волейбол, тенис на маса и от 3 месеца фитнес.

tochko
02-27-2015, 14:22
Занимавал съм се с бадминтон около година, когато бях 4 клас, но нямах прогрес и се отказах. След това в 7-ми започнах да се занимавам с джудо и самбо и доста щанги през последната година вкарах. Бих искал да се занимавам със кик-бокс, а после и с бойно самбо/ММА.

skate
02-27-2015, 16:09
скейт карам предимно,а когато е лошо времето кайт карам стига да има вятър,иначе и билярд и джаги цъкам ако се броят за спорт ;Д

dimitar_ak
03-09-2015, 20:02
Като ученик взимах уроци и много ходих с приятели да играя тенис на корт. В момента раздвижването ми е с колелото и фолклорни танци.

bubaduc
03-11-2015, 17:50
мм гледам да се движа много, но принципно тренирам народни танци, футбол, тичам и ходя 1-2 в седмицата на фитнес :D