PDA

View Full Version : Нямам думи..



aleks_aleks
02-26-2015, 12:35
Здравейте, с приятеля ми сме от 2 години заедно.Той винаги е държал на чистите отношения и е страшно ревнив.Аз уча в един град, а той отскоро в друг.Преди бяхме близки чувахме се постоянно, говорихме в скайп,но сега не е така по-отдръпнати сме един от друг. Стана така,че преди няколко дена исках приятелство на момче от моето училище, просто защото се знаем, и когато той научи веднага си втълпи, че имам отношения с него обади ми се и ми каза,че се разделяме.Колкото и пъти да му обяснявах ,той си знаеше неговото.Махна ме от приятели и не си вдига телефона. Не ми идва на ума как може да се прави за такива неща и още повече да ме изоставя така. В момента се чувствам отратително, защото имам чувството,че пропилях 2 години на вятъра, пренебрегнах всички около мен само за да съм с него и си създавах непрекъснато илюзии за съвместно бъдеще. Как трябва да постъпя според вас? Да го търся или да спра да се занимавам колкото и тежко да ми е....

TheDeath
02-26-2015, 12:41
Такова поведение от негова страна според мен е много тъпо - той ти няма грам доверие или просто си е търсил повод да прекрати връзката ви. Щом от скоро сте в различни места , дори и да се сдобрите ще става все по-трудно, струва ли си да си с някой, който при всяко такова дребно нещо ще ти прави драми, ще къса с теб и т.н.? Не е ли по-добре да си спокойна, да вярваш на човека до себе си, да не се страхуваш , че всяка твоя стъпка може да бъде изтълкувана като опит за изневяра?
Аз на твое място може би бих се опитала да го оставя в миналото си, по-скоро недей да нахалстваш, а започни на чисто - намери си компания, излизай, опитай да се забавляваш. Ако той иска да е с теб ще трябва да ти вярва малко повече и да се довери малко повече.

VinDiesel
02-26-2015, 13:22
И според мен той си е търсил просто причина, да те зареже.
Нагледал съм се на много раздели, когато единия започне да учи в друг град…. Отделно той щом е бил много ревнив, когато сте разделени от обстоятелствата, той постоянно мисли че му изневеряваш. Такава връзка е обречена.
Не си си загубила времето, щом си била с него, си имала и хубави моменти. Това е живота, понякога ученето на "вишо", води до раздяла.

Azoria
02-26-2015, 13:58
Извади поука от ситуацията и занапред не поставяй гаджето си над всичко останало, пренебрегвайки останалите,които държат на теб. И според мен просто е използвал първото,което може, за да те разкара и точно такъв тип раздяла за двугодишна връзка... :? Поне нищо не губиш.

RapExotic
02-26-2015, 16:16
Връзката ви се е изчерпала.

LadyTerrible
02-26-2015, 19:52
Щом от скоро сте в различни места , дори и да се сдобрите ще става все по-трудно, струва ли си да си с някой, който при всяко такова дребно нещо ще ти прави драми, ще къса с теб и т.н.? Не е ли по-добре да си спокойна, да вярваш на човека до себе си, да не се страхуваш , че всяка твоя стъпка може да бъде изтълкувана като опит за изневяра?

2 години са си доста и ако за това време не се е научил да се държи човешки,няма никакъв смисъл от сдобряване.Знам,че е много гадно,но е за твое добро,колкото и банално да звучи.Не знам как си живяла досега под това напрежение 2 години,не ти е било леко изобщо.Сега ти е дошло времето да си починеш и да се освободиш от целия този страх.Все пак така ще станеш по-силен човек.Успех! :)

Doctor Sreshta
02-26-2015, 20:23
Продължи напред, няма смисъл да се измъчваш :)








__________________________________________________ ____________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share

marilyn
02-27-2015, 09:55
Няма какво да направиш и няма и причина да правиш нещо. Доказал ти е колко държи на теб, не се занимавай с него. Според мен също си е търсел причина да те зареже, може да е срещнал друга. Като цяло трябва да внимаваш с ревнивците, могат много жестоко да ти вгорчат живота за няма нищо.

Elena3232
02-28-2015, 13:32
Забрави го .2 години не са малко ,може да си му станала скучна ии понеже варианта ,да те зареже му се е сторил по-лесен го е направил.Или просто е яко ограничен :D смисъл искала си приятелство ,не сватба.

anonymous908491
02-28-2015, 14:04
Нямала думи, а написа 20 реда, представям си, ако имаше нещо за казване, щеше да бъгнеш форума

Azoria
02-28-2015, 14:09
:lol:

dreamwalker
02-28-2015, 14:10
Нямала думи, а написа 20 реда, представям си, ако имаше нещо за казване, щеше да бъгнеш форума

*9

dickiesx.
02-28-2015, 14:38
И ся ко ... режи си вените в банята на тъмно. Хващай следващия колко са две години ... ;)