PDA

View Full Version : Любовни дръжки :D



Elena3232
02-26-2015, 13:11
Истината е ,че не съм пълна.Мога дори да твърдя ,че съм с много по-добро тяло от повечето момичета ,които познавам ,обаче имам паласки или любовни дръжки ли к'ви са :D И НЕ СЕ МАХАТ ! Пробвала съм с упражнения само за тях ,защото по принцип тренирам цялото тяло,с диета и не ,и не.Ако можете да ми кажете нещо ,защото съм пред отказване ,а не трябва защото е ужасно грозно и на фона на тях не виждам смисъл да тренирам изобщо още ,развалят всичко.*Може да си се посмеете* та въпроса ми е някакво решение има ли изобщо ? :D

VinDiesel
02-26-2015, 13:41
Я дай снимка да видим?
Структурата на майка ти каква е?
Някои просто са така развити, както има мъже с много тесни рамене и седат като елхичка..

Elena3232
02-26-2015, 13:52
Майка ми е пълна ,ама има 2 деца и е на години ,като млада е била слаба ,само краката и са били пълни ,даже тате ми е казвал ,че е била с много тесен кръст и можел да я хваща само с една ръка ,което oh well не ми се вярва много :D Тъй като тя е ниска ,а аз съм висока смея да твърдя ,че приличам на баща ми повече :D а той е висок и има хубаво тяло ,дори сега.Не искам да се снимам,спада ми рязко самочувствието :DDDDD

yakuza_
02-26-2015, 15:37
Значи според теб имаш хубаво тяло, но не искаш да се снимаш, защото ти спада самочувствието? Ебем ти логиката.

Това е като да отидеш на уролог и да те е срам да си свалиш гащите.

Иначе съм чувал, че въртенето на обръч помага, според мен ходи да тичаш и спри да тъпчеш "свинско с пържоли".

VinDiesel
02-26-2015, 15:43
Тя може само да си внушава че има такива
То и аз имам любовни дръжки, но е от мускул, демек ханша ми е по-широк от талията. При всички всъщност ханша е по-широк от талията, при някой е доста по-очевадно, при други не.
При теб явно е по-голяма разликата и се притесняваш излишно...

Rakshy
02-26-2015, 20:02
Най-добрия начин да прикриеш паласките е като изградиш едно солидно шкембе, което да привлича вниманието :D :D :D :D :D


Смея да твърдя, че упражнения за паласки няма. При достатъчно нисък процент мазнини трябва да се изчистят, т.е. отслабваш и няма паласки. Освен ако гена ти не е някъв нещастник и да си влачиш паласките и при примерно 15% bf.

Elena3232
02-28-2015, 14:16
Значи според теб имаш хубаво тяло, но не искаш да се снимаш, защото ти спада самочувствието? Ебем ти логиката.

Това е като да отидеш на уролог и да те е срам да си свалиш гащите.

Иначе съм чувал, че въртенето на обръч помага, според мен ходи да тичаш и спри да тъпчеш "свинско с пържоли".

Сори мацка ,месо не ям.

Elena3232
02-28-2015, 14:17
Най-добрия начин да прикриеш паласките е като изградиш едно солидно шкембе, което да привлича вниманието :D :D :D :D :D


Смея да твърдя, че упражнения за паласки няма. При достатъчно нисък процент мазнини трябва да се изчистят, т.е. отслабваш и няма паласки. Освен ако гена ти не е някъв нещастник и да си влачиш паласките и при примерно 15% bf.

Вероятно е нещастник. :D

anonymous908491
02-28-2015, 14:20
При всички всъщност ханша е по-широк от талията, при някой е доста по-очевадно, при други не.


Особено при жените, които сигурно си сложил към всички или ти причисли към тях.