PDA

View Full Version : Моля за съвет !



kirilivanov93
02-26-2015, 13:58
Здравейте,

Преди да започна моята история ще помоля само сериозни мнения тук, тъй като определено за мен е важно :).

Значи става въпрос за една моя доста странна връзка. И преди да ме помислите за някакъв нежен тип или тип "педе***" и т.н. искам да кажа, че много се лъжите :). Не съм влезнал в този форум, защото съм такъв, а защото може би наистина се интересувам кое е редно да направя и кое не е :) и най-вече, защото ме интересува момичето. Ходя с едно момиче от около 2 месеца някъде. Всичко започна супер спонтанно и .. интересно бих казал. Бяхме се срещали преди това няколко пъти само и се знаехме като цяло от университета. Веднъж излезнахме само двамата вечерта и аз някак си... я целунах. В този момент тя ми отвърна и т.н. Само целувки да не си помислите нещо повече, защото ако беше така аз определено не бих се занимавал с това момиче, ако ме разбирате :). Като цяло е много свястна. Умна е, красива е, допада ми страшно много. НО има едно голямо НО... всичко това го крием вече почти цели 2 месеца. От всеки. От роднини, познати, приятели, НАЙ-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ даже. Лъжим като "цигани", само и само да не го разгласяваме още. Принципно на мен не ми е проблем това проблема дали ще знае някой или не, но тя чувства , че не трябва да го знаят. Въпроса ми е как да процедирам ? Минаха 2 месеца. Много пъти сме си говорили за това нещо и , че тя наистина ме харесва, симпатичен съм й и иска да е с мене, но стане ли въпрос за това да спре да ме крие стават кофти спорове. Аз наистина харесвам това момиче и знам, че и тя ме харесва , но дали само не си губя времето така? Разбирам 1,2,3 седмици, но почти 2 месеца се крием малко като мишоци и се любуваме на нашата тайна връзка. Страх ме е да не свикне с тази мисъл и това да продължи доста дълго..... Принципно отдавна не е имала приятел и не знам как се е държала с предишните, но знам, че определено не ме лъже и ми споделя страшно много неща. Чуваме се доста честичко и като излезем навън заедно даже забравяме за времето. Какво да правя.. :(



П.С. - И да добавя. Мен ме притеснява напрежението върху мене, което се стоварва от тази криеница. Това да въртим приятели , познати, колеги и т.н. Това не ми е приятно.

RapExotic
02-26-2015, 16:29
Или си има приятел някъде в друг град или се срамува от теб. Няма друго обяснение.

AwesomEBG
02-26-2015, 16:43
RapExotic не съм много съгласен с теб. Имам предвид, че няма друго обяснение, но това което каза също е вариант. Според мен може да има ужасно много причини..Тя е жена не знаеш какво мисли... Те са така! Според мен може да не иска да се разчува, защото може би има страх да не се влюбиш в някоя нейна приятелка или обратно... Може и да не е това, но както казах те са жени не знам то като цяло никой не знае какво мислят.. Виждам, че не сте малки и наистина можете да говорите сериозно за това :) Излезте и си говорете за това, но преди това и кажи за какво става дума, че искаш да говорите сериозно за това! Кажи и че няма, защо да го криете или нещо от сорта, че имаш сериозни намерения и така :) Аз не съм никой да ти казвам, но се надявам, че мога да помогна :) Успех

RapExotic
02-26-2015, 17:01
RapExotic не съм много съгласен с теб. Имам предвид, че няма друго обяснение, но това което каза също е вариант. Според мен може да има ужасно много причини..Тя е жена не знаеш какво мисли... Те са така! Според мен може да не иска да се разчува, защото може би има страх да не се влюбиш в някоя нейна приятелка или обратно... х

Истински влюбената жена е готова да покаже пред всеки, че това е нейното момче.. че именно тя е с него, а не нейните приятелки.. че е щастлива и и е хубаво. Дори подсъзнателно да се изфука с това. Нейното поведение въобще не съответства на момиче, което има прясна и страстна връзка от няколко месеца. Има нещо доста съмнително в това.

kirilivanov93
02-26-2015, 17:29
Хмм не знам не искам да се заяждам, но защо забога ще иска да тръгва с мен, а същевременно ще има друг? Няма логика. Има и друго нещо. Повярвай ми имам доста познати, приятели и т.н. около нея и все щеше да се разчуе, ако има нещо подобно. Пък и също така прекарваме доста време... под доста имай предвид наистина доста време заедно и лично, и по социалните мрежи, и по телефона и т.н. , ако съответно има друг, което много меее съмнява следователно едва ли на него му обръща кой знае какво внимание, а и какъв е смисъла от тази двойна игра? Мне не мисля , че е това. Причината е различна. Може би забравих да спомена , че всъщност със самото момиче се познаваме от години от 3-4 години някъде. Постоянно сме в близки компании, но никога досега не сме си казвали нищо повече от здравей , здрасти и изведнъж за 2 месеца БАМ в шок всички. Може би се страхува другите как ще я погледнат и т.н. , особено колегите в курса ни :). В един курс сме. Не знам , но съм на 112013910290% убеден, че друг няма. Има нещо, но не знам как да го разбера. Страх ме е до някаква степен да отида и да й кажа - виж сега моето момиче не може така да продължаваме и т.н. , защото ме е страх да я загубя :). Сигурен съм, че и на нея ще й е тъпо, ако ме загуби, защото малко или много и станах част от ежедневието даже. Не знам наистина дали да съм малко по-настоятелен и да оставя времето да покаже.. макар, че това време ми носи все въпросителни..

AwesomEBG
02-26-2015, 18:04
Ами риск печели, риск губи! Вземи решение кое ти е по-важно, защо не иска да каже или да си с нея :) Според мен е да си с нея, но си вземи решение най-вече !

kirilivanov93
02-26-2015, 18:17
Еми дано да е така. Ще си поговорим сериозно няма как :). Благодаря все пак за съветите определено съм по уверен да говоря с нея затова.

VinDiesel
02-26-2015, 19:35
Или си има приятел някъде в друг град или се срамува от теб. Няма друго обяснение.

Аз съм на абсолютно същото мнение. Какви се тези криеници, мишкарски истории.

xXxPETYAxXx
02-26-2015, 22:04
Мога да ти изброя куп причини(различни от горепосочените), поради които аз не бих разгласявала какъв ми е любовния статус пред различните категории хора(семейство, колеги, познати).
Но предполагам, че тя все пак ти е дала някакво становище по въпроса. Щом сте водили спорове за това, значи ти е казала нейната/те причина/и. Ако ли не е, вместо да се напъваш за публичност следващия път просто я попитай със съвсем спокоен тон какви са мотивите ѝ.

classyf
02-27-2015, 18:23
Ти ако мислиш че вашите 2 месеца са много, аз какво да кажа за моите вече почти 2 години.. Иначе може просто да не иска да се разгласява.. "Колкото по-малко хора знаят за щастието ти, толкова по-дълго ще трае то." Може да е на този принцип.. Нооо да, винаги има вариант да си има и друг. Просто трябва наистина да поговориш с нея и да се изясните.

Doctor Sreshta
02-27-2015, 20:45
Ако не си преритал да си смениш статуса във Фейсбук на "обвързан" и се радвай още известно време, а след това вероятно ще се окаже, че RapExotic е прав :)



__________________________________________________ ____________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share