PDA

View Full Version : Болки в гърдата



Alekssavytska
02-27-2015, 08:58
Здравейте, на 15 съм момиче.. От два дена имам остра болка в едната гърда до зърното боли ме непрекъснато когато взема болкоуспокояващо ми отминава за 30 минути но пак започва без да спре! Дразниме когато се допира до дрехи или нещо подобно! Днес мислех да отида на доктор, но си казах да изчакам! Болката е много силна и непрекъсната това ме притеснява! Поговорих с майка ми тя каза, че и на нея и се е случвало след цикал да и излизат малки бучки и да болят но минават също добави, че нея я боли само когато пипне а мен непрекъснато! Вчера вечерта имаше някъква твърда бучка и когато докоснех изтичаше по малко безцветно и аз незнам какво! Но тази сутрин немога да докосна понеже боли но се е надуло и зачервило! Мисля да изчакам почивните дни и ако продължава тази болка да се посъветвам с лекар, но ако на някой от вас ви се е случвало моля дайте ми савет и кажете каква е причината или какви са последиците! За първи път осещам толкова трайна и силна болка! Преди се е случвало но само за малък период! Благодаря предварително! :)