PDA

View Full Version : Болки в гърдата



Aleks16
02-27-2015, 09:31
Здравейте, момиче съм на 15 години. От два дена имам силни болки в дясната гърда усещам че на едно място е твърдо ! Болката е много силна и непрекъсната притеснявам се от това, че не спира да боли! Когато си лягам взимам болкоуспокояващо за да мога да заспя, но вчера си легна в 1 и се сабудих в 4 от страшна болка.. Когато го докоснах изтече някаква безцветна течност! Не съм се удряла или одрала или поне така мисля.. незнам каква е причината! Днес сутринта беше мястото беше подуто и зачервено неможех да пипна и да проверя дали има още твърдо защото много болеше, но сега отново е твърдо! Когато се допре до блуза или дреха нещо подобно започва още повече да боли и щипе! Поговорих с майка ми тя каза, че и на нея и се е случвало след месечния цикал да и излиза бучка болезнена при допир, но минавало за 2 дена! При мен обаче болката е непрекъсната и не се търпи! Намира се сантиметра до зърното! Днес мислех да отида на лекар, но реши да изчакам почивните дни да видя дали ще мине! За първи път ми се случва и да си призная ме е страх! Моля ако на някой от вас ви се е случвало подобно нещо кажете ми каква е излязала причината и какви са последиците! Благодаря предварително! :)

Скорпионка
02-27-2015, 10:52
Съветвам те още сега да отидеш на лекар, да не чакаш почивните дни.

Aleks16
02-27-2015, 15:26
Живея в Германия а тук всичко става с термини! А за едни такъв термин трябва да чакаш най-малко 1 седмица! Ако не ми мине до утре ще отида в спешното понеже и събота и неделя доктор който работи няма!

Dagichka
02-28-2015, 10:30
отивай в спешното, щом болката е силна.