PDA

View Full Version : Незнам какво да направя :/



Secrettt
02-27-2015, 17:36
Здравейте!Новичка съм в този форум������ Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми :| надявам се да получа отговор :)

classyf
02-27-2015, 18:16
Наистина не е хубаво да се караш с най-добрата си приятелка заради момче, просто защото не си струва. Може би наистина си направила добре като си казала че се шегуваш. Изчакай да видиш дали наистина имаш чувства към това момче, а не е само моментно привличане и ако е така тогава вече може да седнеш да поговориш с приятелката си. НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ОСТАВЯЙ МОМЧЕТО ДА ЗАСТАНЕ МЕЖДУ ВАС И ЗАРАДИ НЕГО ДА СИ РАЗВАЛИТЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО.

tuzaro
02-27-2015, 18:17
приятелки много любов малко, взимай го

Doctor Sreshta
02-27-2015, 20:39
Излез само с момчето и му кажи, че не си се шегувала. С приятелката вариантите са или да кажеш "Харесвам Х" и тя дори и да не го е харесвала да му обърне внимание и да стане драма или да и кажеш "излизам с Х" и пак да има драма, така че направи това, което искаш и чак след това мисли кой какво ще си помисли и как ще реагира :)




__________________________________________________ ____________________________

Доктор Среща във Facebook:
https://www.facebook.com/DoctorSreshta

Like & Share