PDA

View Full Version : Странни симптоми, помощ?! Какво може да ми е?



10prUser
02-27-2015, 18:04
Здравейте! На 18 съм и имам следните странни симптоми от може би година-две. (обикалял съм из цяла България по лекари)

След като се нахраня, чувствам замаяност, която се усилва пред деня до степен, в която изпитвам нещо като панически стрес, повръщам и всичко се укротява. Три- четири дни се чувствам добре, след което съвсем внезапно получавам рязка краткотрайна силна замаяност, която в същия момент намалява, но остава "включена" (така го чувствам) в следващите 3-4 дни, докато не се получи повръщане, а някой път и повръщането не помага. Правени са ми много изследвания: ядреномагнитен резонанс на главата - всичко е ок, гастроскопия - открити са калцирала язва на дванайсетопръсника, малка язва на третата част от хранопровода, прегъната жлъчка и много раздразнен стомах. + Това има още един странен симптом, след прием на храна или течности започва едно оригване, но не такова, когато си се наял, а все едно целия съм пълен с въздух и го оригвам, при самото оригване също се получава замаяност. :X Доста от докторите, които са ме изслушвали, казват че няма връзка или причина да получавам тази замаяност и повръщане. На 18 години съм, 1,80 висок и вече 65 кг, а бях 80 но с тези постоянни проблеми.... Моля Ви за някаква помощ или насочване към КАКЪВ ВИД СПЕЦИАЛИСТ да се обърна? Благодаря за вниманието.

anonymous908491
02-27-2015, 18:51
Цикъла редовен ли ти е ?

10prUser
02-27-2015, 18:59
От мъжки пол съм! Мисля, че е ясно. |(

anonymous908491
02-27-2015, 19:16
не те питам за пол, а за цикъл. Ако няма да отговаряш на зададените ти въпроси, защо въобще очакваш помощ тук ?

10prUser
02-27-2015, 20:41
Не съм разбрал въпроса ти правилно. Ами да редовен е. 3-4 дни ми е зле, 2-3 добре, 4-5 зле, 3-4 зле.. горе-долу така се редуват.

heartshapedbox
02-27-2015, 21:45
Влияе ли се от това какво ядеш?

AliceSw
02-27-2015, 23:40
Кръвното си мерил ли си? Как върви то?
На невролог и нефролог ходил ли си?
Кардиограма правили ли са ти?

VinDiesel
02-28-2015, 00:15
Пробвай 7 дни само ядки и вода.
Семки, фъстъци, лешници и т.н.
Не се шегувам, пробвай и пиши резултата.

10prUser
02-28-2015, 06:35
Правили са ми кардиограми, казват че кръвното ми е добре 110 на 60 е, някой път 120 на 70. Преди си мислех, че е от кръвното и изпих една чаша солен айран при което ми стана още по- лошо, причерня ми и като дойде лекаря, каза че е нещо като криза. Ходил съм на невролог, казаха ми че всичко е ОК, на психолог ми преписаха "Езобел" и "Ривотрил", но след цикъл, започнах да ги намалявам и преминах на хомеопатични заместители, защото Ривотрила е вреден като цяло. И в отговор на "heartshapedbox" ще кажа, че може би се влияе от храната, която приемам. Когато спре световъртежа, хапвам по малко повечко, започвам с варен картоф, пилешки гърди, на следващия ден си позволявам, някакви по- сладки бисквити "Орео", на следващия ям по- обилно и изведнъж резкия световъртеж, който съм описал по- горе. И след това 3-4 дни ям само варен картоф, пия само вода, малко компот. А по принцип в каквото и състояние да съм от 2 години и повече даже съм спрял с всякакви газирани напитки не ям дразнещи за стомаха храни: люто, McDonald's и подобните, пържено, опитвам се да не ям нищо толкова сладко и така.

heartshapedbox
02-28-2015, 07:20
Ако не е крайно за теб, може да пробваш с лечебно гладуване + бавно и постепенно захранване след това, за пречистване на организма.

10prUser
02-28-2015, 08:54
Благодаря.

anonymous908491
02-28-2015, 09:12
Пробвай да се храниш с бяла светлина, в началото е трудно и ще гладуваш, но като се научиш, ще се радваш.

tochko
03-11-2015, 17:12
Това с гладолечението е много добър алтернативен метод. Използва се много широко включително и в борбата с рака. За жалост го знам от там.