PDA

View Full Version : За косата



anonimna:D
03-01-2015, 15:25
Здравейте,
Тази тема е за това каква е косата ви. В смисъл дълга, къса, чуплива, къдрава права и тн. Интересно ми е какви са ви косит и тъй като знаем, че всички искаме това което нямаме, е кажете сега каква е мечтаната за вас коса. А ако си я харесвате не се крийте, показвайте :) Айде и понеже знам, че много момчета ще влязат в темата, не се срамувайте, а кажете какви са вашите предпочитания :D

anonimna:D
03-01-2015, 15:31
Здравейте,
Тази тема е за това каква е косата ви. В смисъл дълга, къса, чуплива, къдрава права и тн. Интересно ми е какви са ви косит и тъй като знаем, че всички искаме това което нямаме, е кажете сега каква е мечтаната за вас коса. А ако си я харесвате не се крийте, показвайте :) Айде и понеже знам, че много момчета ще влязат в темата, не се срамувайте, а кажете какви са вашите предпочитания :D ( нещо ми изяда поста)

simona-t
03-01-2015, 15:57
права, не много гъста, доста дълга. Единственото, което искам, е да се сгъсти малко. Предложения за продукт? :(

anonimna:D
03-01-2015, 16:09
Стимулант за коса на Икаров.Много помага, страшно много нова коса ми израстна от него, нищо че съм с много гъста коса.

kaRamella
03-01-2015, 18:29
Моята е на вълнички , но обичам правата коса :)

marilyn
03-02-2015, 11:59
Моята коса е чуплива, дълга до закопчалката на сутиена, гъста, към суха, с твърд косъм, кестенява. Като цяло си я харесвам, защото е здрава и гъста, но искам да ми е права.

Мечтаната ми коса... може би нещо такова

http://photos.posh24.com/p/1262859/z/hairstyles/penelope_cruz_straight_hair.jpg

BlauMeise
03-02-2015, 15:57
моята - права, тънка, до средата на гърба, етажирана, горната стълба до брадичката, цвят - тъмно кестеняв. небоядисана

Бих искала:http://ezine.bg/files/lib/600x350/zdrava-kosa-beauty.jpg

anonimna:D
03-02-2015, 17:47
Понеже аз пуснах темата. Моята е с дължина малко над закопчалката на сутиена , тъмно кафява и чуплива, като чупкитв са в зависимост от това колко ми е дълга косата и как е подстригана, което е странно :D. Желаната коса, аз нямам такава, тъй като косата ми е със собствено мнение и си застава както иска, не мв пита много много :D:D

HODOR11
03-04-2015, 13:23
Аз съм момче и реших да си пускам дълга коса но попринцип понеже след като я измия бухва и попринцип е много гъста като я пусна дълга ще "слегне" ли