PDA

View Full Version : Проблем с бутикова бална рокля



Inconsolable23
03-02-2015, 20:49
Здравейте!
Имам една абитуриентска рокля за продаване, разбира се, носена един единствен път :D Препоръчват ми обява в olx.bg, но ме притеснява следното: Роклята е не каква да е, a na Romantika fashion, т.е. цената няма да е много приемлива, да речем 1000лв. Просто не съм сигурна, че продавалникът е точното място.
Чудех се дали можете да ми препоръчате някое конкретно място, например бутик или агенция, не знам и аз, които изкупуват рокли от всякакво естество.
Благодаря ви предварително! :)

lisi4ety
03-04-2015, 19:09
Не го приемай като заяждане, но, първо, като си взела такава скъпа рокля трябва да си била наясно, че ако я продаваш, ще трябва да смъкнеш цената. Освен това Романтика не са кой знае какво :D Да не говорим, че масово хората си подаряват роклите, така че не се знае дали някой ще я купи ако я пуснеш прекалено скъпо. В момента в olx има оферти за рокли по 1000+ лв, така че може и да имаш шанс, пробвай все пак.
Колкото до конкретното питане, не мисля, че съществуват такива бутици, но ако някой друг знае да каже.
Все пак идеята ми е, че не пречи да пуснеш обява. Успех :)

marilyn
03-05-2015, 15:12
Аз не виждам нищо лошо в продавалника. Там явно се върти доста успешна търговия. Сещам се, че из ФБ се мяркат разни групи за купувам-продавам, можеш да потърсиш.

lisi4ety е права, че все трябва да смъкнеш от цената, за да можеш да я продадеш. Ясно е, че няма как да продадеш роклята на същата цена, на която си я купила. Нищо не ти пречи да пробваш в продавалник, няма какво да губиш.