PDA

View Full Version : Грешки?



Miglena.M
03-02-2015, 22:05
Здравейте,
имам проблем с връзките или по-точно с грешните решения.От 2 години имам приятел или по-скоро вече е бивш,връзката ни тръгна без проблеми,нещата се случваха както би трябвало,не е имало драми,нито напрежение.Той е красив,умен,зрял,с цели и с бъдеще.Обичам го,той е мил,внимателен,романтичен и нежен,но нещо ми липсваше.Винаги беше до мен,подкрепяше ме,обича ме,но започна да настоява да живеем заедно,започна да говори за брак,за това да се преместя с него след няколко месеца във Франция,не спираше да говори за това и да настоява и ме притискаше да взема решение.Винаги сменях темата или му казвах,че не съм решила,защото това беше истината.Не знам дали искам да замина с него,но определно знам,че не искам да се омъжвам аз съм на 23 и аз имам мечти и бъдеще,защо трябва да следвам неговите.За това му казах,че искам време и е по-добре да се разделим за известно време,това се случи преди 1 месец.Но той не ме остави,продължаваше да е до мен и да ме притиска,една вечер бяхме в къщи,брат ми беше поканил негови приятели от академията,бяха само момчета,пиеха,смееха се,забавляваха се,аз и приятелят ми започнахме отново да се караме за Франция,за брака и за всичко,започнахме да си крещим доста и си казахме много тежки думи,тогава той си тръгна и ми каза,че приключваме,че нямало да ме чака да взимам решение,той е взел вече и е решил,че не иска да бъда част от живота му,че не желае дори да бъдем приятели.Почувствах се ужасно,никога не ми беше говорил така,не ми беше крещял.Аз се разплаках след като си тръгна,сгуших се в леглото и си сложих слушалките за да заглуша силната музика от другата стая.След около час брат ми влезе при мен и ми показа,че отиват на дискотека,след това каза нещо,но не го чух ,а само му махнах за чао.След като излязоха,станах и започнах да оправям след тях,взех си душ и отново легнах в леглото и започнах да плача,бях си пуснала силно музиката и плачех.Тогава някой отвори вратата на стаята ми,изпищях като го видях.Беше един от приятелите на брат ми,бях се запознала с него преди около година на едно парти,след това се оказа,че е приятел на брат ми,имах го като приятел във фейсбук,много красиво момче,от тези по които малките момичета припадат,с модерната прическа,хубавото тяло,тясните ризи и т.н.
Влезе в стаята ми,усмихна ми се и намали музиката,попита ме защо плача,а аз не спирах да го гледам стреснато,попитах го как е влезнал в нас,а той ми обясни,че е пил малко повече и е заспал в стаята на брат ми и никой не го е извикал.Тогава си спомних,че брат ми нещо ми каза и ми посочи неговата стая преди да излезе,но аз не обърнах внимание.Тогава той ме помоли да се облека и да отида при него в другата стая,не знам защо,но го изпълних каквото каза,беше изключително сериозен,когато влязох беше запалил няколко свещи,беше пуснал бавна музика и беше налял вино,дойде при мен и ме целуна по бузата,подаде ми чашата и ми каза,че съм твърде хубава за да плача.Бях в шок,чувствах се като в някакъв филм,познавах Денис достатъчно,че да знам,че е от момчетата които просто се забавляват с момичетата,без обвързване,че е груб и нахален.Все едно не беше той,седнахме и говорихме цяла нощ,беше мил и нежен и заспа до мен.Само ме прегръщаше,не ме целуна,не се опита да прави секс с мен.След това си тръгна и не го видях,нито чух повече,цяла седмица,след което ми писа във фейсбук и ми каза "Готов съм!",попитах го какво означава това и той ми каза,че ще ми обясни,след 3 часа когато излезем.Съгласих се и излязох с него,обясни ми че е имал предвид,че се е разделил с момичето с което излизал до сега или по точно с момичето с което се е забавлявал както обясни той.Но още по обърканото се получи точно тук,оказа се че въпросното момиче е бившата приятелка,на моят приятел и естествено аз я познавах,но не казах на Денис,че я познавам от тогава бяхме неразделни,прекравах цялото си време с него,говорехме,смеехме се,забавлявахме се,а секс е просто нямам думи,не съм правила по-хубав секс през живота си.Всичко беше идеално,до преди няколко дни,когато след един концерт в Арена Армеец,той се беше събрал с приятелите му в една къща,а аз с най-добрата му приятелка бяхме излязли по женски и към 4 сутринта отидохме във въпросната къща,когато влязох в стаята не можех да повярвам какво видях..
Бившата му приятелка,лежеше гола на леглото,Денис и приятелите му около нея,докосващи я,полуголи,а тя им правеше френска любов.Бях в шок,когато видях това и се развиках,дръпнах момичето,взехме дрехите й, и заедно с другото момиче я прибрахме в тях,след това се прибрах и не вдигнах телефона на Денис,не му отговорих на нито едно съобщение.
Как може някой да постъпва така? Аз как трябва да постъпя?

jghgh
03-02-2015, 22:15
:D nice try

Kapi90
03-03-2015, 16:12
:D :D :D :D :D

hheh
03-03-2015, 16:17
За какво се преебах да го чета...
не ви ли мързи да си измисляте :D

Kapi90
03-03-2015, 16:20
Силно се надявам да е измислено брат,ако не е :D :D THUG LIFE :D

dreamwalker
03-03-2015, 16:21
:lol: We have a Tolkien over here.

tireheb
03-03-2015, 16:27
tldr next

VinDiesel
03-03-2015, 16:32
На мен пък ми прилича на реална история, а не тролска.
Относно бившия ти приятел, всичко може да върви прекрасно, до момента в който някой не реши да тръгне по друг път(Франция).
Също така това, че те е напъвал за сериозни работи, те е уплашило, а и ти самата не искаш все още толкова сериозна връзка с който и ще да е.
Само да ти кажа, че разбираш един човек дали е за теб, чак когато заживеете заедно.
Относно другото момче Денис, няма какво да те учудва. Поне си правила хубав секс с него, ако не друго.

Miglena.M
03-03-2015, 16:37
Здравейте,
не темата не е измислица за съжаление,бих искала да бъде,като цяло я написах просто защото снощи се чувствах много тъжно и някак ми стана по-добре когато го написах.
Бившият ми приятел никога не би постъпил така с някое момиче,както Денис,той също е красив и мил,но сякаш това че винаги да бъде мой,ме кара да не го искам,странно е,не мога да се разбера.
А колкото до Денис,наистина се надявах да има нещо хубаво в него и го виждах на моменти,наблягаше на секса,а аз нямах нищо против,защото наистина беше хубав секс,но какво мога да избирам между две красиви момчета,а и двамата ме отблъскват с грешките си и решенията си.
Благодаря на хората,които го прочета и се извинявам на тези,които са си загубили времето.

VinDiesel
03-03-2015, 16:42
Мисля, че първо трябва да се изясниш със себе си, какво точно искаш и очакваш от една връзка...

dreamwalker
03-03-2015, 16:43
А аз мисля, че може би ще е най-добре първо да ограничиш броя на хората, които допускаш толкова близо до себе си.

Miglena.M
03-03-2015, 16:47
Предполагам,че искам това,което всички момичета и хора искат,а то е да бъда щастлива,да имам връзка,която ме кара да се чувствам добре,щастлива,удовлетворе на и обичана.

Не съм допуснала Денис,близо до себе си,кой знае колко,просто беше там когато имах нужда от някого и това продължи няколко седмици,но определено не заслужавам да бъда с човек,който би унижил по този начин момиче и да се възползва от чувствата й.Не допускам хората до себе си,с бившият ми приятел бяхме 2 години заедно,а никога не го допуснах,мисля че точно това е проблема,че не ги допускам до себе си.
Благодаря Ви,за адекватните коментари.

VinDiesel
03-03-2015, 16:55
Имала си 2 годишна връзка, а не си го допуснала до себе си? Как така?
Тука се обърках жестоко, искаш да ми кажеш, че през тези 2 години, ти си играла сценарий?

Miglena.M
03-03-2015, 17:14
Не и така както той би искал или по-точно както той ме допусна,не не съм играла сценарий,а просто не ми харесва хората да са изключително близко до мен,защото така ще знаят как да ме наранят.Въпрос на принципи и гледна точка,както казах не съм наранена от случилото се последния месец и половина,просто имах момент на слабост миналата вечер и го споделих,не задълбавай толкова,просто смятам себе си за по важна,от чувства и "любов" и се старая максимално да си спестя разочарованията,но не може винаги явно.