PDA

View Full Version : Какво да купя за 13-тия рожден ден на най-добрия ми приятел? (момче)



Joana_5
03-03-2015, 08:38
Здравейте! На 31 март най-добрия ми приятел има рожден ден и става на 13 години. Имам около 1 месец да измисля хубав подарък. Той е важен човек за мен и не искам да е нещо банално. Познавам го доста добре, но в този момент всичко излетя от ума ми. Слуша Еминем, фен е на футбола и също много играе онази игра League of Legends. За минал рожден ден му бях подарила футболна топка, но сега не се сещам за нещо оригинално, а много искам да го зарадвам. Моля, помогнете ми!!

Rafa7a
03-03-2015, 08:43
Колко пари си предвидила да отделиш?

Joana_5
03-03-2015, 13:21
Около 40 лв..

OlD Shutherhand
03-03-2015, 18:11
Като трябваше да взимам подарък на моят най-добър приятел ги викнах да дойде с мен да си избере сам.Избра някакъв нож това беше миналата година като и той ставаше на 13

Joana_5
03-04-2015, 13:48
Разбирам, но искам да го изненадам. Не ме е канил на парти или нещо такова, не съм длъжна, но искам да го изненадам с нещо, което наистина ще му харесва, а и едва ли си пада по ножове :) Разглеждах сайтове, където можеш да поръчаш тениски по собствен дизайн, но пък ми се струва доста обикновено а и не знам какво би му харесало, а не искам да го питам. Както казах - искам да е изненада...

RosaCalvaria
03-04-2015, 14:30
Единственото, за което се сещам в момента, е някакъв колаж. Звучи обикновено и банално, но съм на мнението, че идеята е сладка. Плюс, мисля, че подаръкът лесно може да се превърне в любимият му такъв (или поне в един от любимите му), защото в крайна сметка на снимките са "запечатани" много усмивки, смях и приятни емоции, но знам ли... Различни хора, различни вкусове и предпочитания :)
Ох, супер зациклела се чувствам спрямо мисленето на подаръци, особено пък когато се отнасят за някой друг :D Дано да съм помогнала поне малко все пак :)