PDA

View Full Version : Гъбички



kikikoki
03-03-2015, 13:29
Здравейте човеци,
Вчера видях, че са ми излезли вагинални гъбички. Явно са се появили от силните антибиотици които пих наскоро. Та въпроса ми е какви "бабини билки" да ползвам, за да ги премахна, защото явно имам алергия към лекарства.

marilyn
03-03-2015, 13:35
Не е алергия към лекарства, получило се е от антибиотиците. Не знам защо има лекари, които не предписват и нещо против гъбички, когато назначават и АБ. С бабини рецепти няма да стане, отивай по-скоро на лекар.

kikikoki
03-03-2015, 13:47
Не е алергия към лекарства, получило се е от антибиотиците. Не знам защо има лекари, които не предписват и нещо против гъбички, когато назначават и АБ. С бабини рецепти няма да стане, отивай по-скоро на лекар.

Чувала съм, че баните със сода, оцет и мед помагат

marilyn
03-03-2015, 14:06
Чувала съм, че баните със сода, оцет и мед помагат

Не мисля, че помагат. В нета има куп "рецепти", но не те съветвам да се доверяваш. Като цяло гъбичките мнооого трудно се премахват. Имам приятелки, които са ми споделяли, че имат такъв проблем... ами не знам да са се оправили, винаги имат рецидиви и гъбичките се появяват отново и отново. Та... не мисля, че с някаква си сода ще успееш да се оправиш. Иди си на лекар.