PDA

View Full Version : Как да кажа на нашите за него



gergana_01234
03-03-2015, 13:28
Може би вече има такава тема, но искам да попитам как да кажа на родителите ми, че излизам с едно момче? Аз съм на 16, а той на 20. Излизали сме три пъти и той е много мил и нежен, тревожи се, когато съм болна, прибира се по-често в града ни заради мен. Последния път дори ми подари червена роза, но майка ми едва подхвана темата и то на другия ден. И да кажа той е много добър и казва, че ще ме чака и не иска да избързваме. Все още не сме се целували, аз го прегърнах, когато ми подари розата и това е. Благодаря много.

RapExotic
03-03-2015, 17:25
С думи.

dreamwalker
03-03-2015, 17:26
С думи.

http://i.ytimg.com/vi/tseg8gLeF3U/hqdefault.jpg

marilyn
03-03-2015, 19:19
Видяла е розата, следователно се досеща. Можеш да изчакаш тя да попита.

HollyGolightly
03-04-2015, 01:11
Просто им казваш, ако не можеш и те е срам, значи не си готова за връзка.

TheDeath
03-05-2015, 10:22
Какво точно се притесняваш да им кажеш? Едно момче ми подари роза и го гушнах? Ми ти нито ходиш с него, нито нищо... Ами ако те поискат да се запознаят с него? Още преди изобщо нещо да се е получило между вас? Според мен това би го стреснало яко и би се отдръпнал от теб, поне аз така си мисля де :) Според мен първо изчакай да станете нещо повече от двама души, които са излизали 3 пъти и единия е подарил роза на другия, пък тогава казвай на вашите. И може би е добре да го обсъдиш с него, все пак ако поискат да го видят да е подготвен човека...