PDA

View Full Version : Изневерява ли ми?!?!



Story_of_my_life
03-03-2015, 18:31
Здравейте! Момче на 18 съм. Имам приятелка от почти година. Тя е на 17. Преди дни се държеше много странно - не ме прегръщаше, не ме целуваше, не искаше да ми говори. Учим в едно училище, но сме в различни класове. В нейния клас има едно момче с което седят заедно, в межучасието са заедно, а и те са отраснали заедно.
Преди няколко дни тя беше в болница (има малко проблеми със здравето), когато отидох и той беше там носеше едно плюшено мече, което съм виждал в апартамента на приятелката ми. Само го попитах какво прави тук и той ми каза че тя му е като сестра и няма как да не е там. Малко след това и майка и дойде.
На мен ми беше много чудно защо това мече е у него. Вечерта той поиска да влезе при нея, пуснаха ни всички. Той и даде мечето тя се усмихна.
Пренощувахме в болницата. Изписаха я. Тя се прибра у тях.
На другия ден тя не се отдели от мен. Много странно как за няколко си променя настроенията и чувствата към мен.
Намислила е нещо, предполагам. Попитах я за онова глупаво мече и тя каза че е по-добре да не знам, но после ми каза.
Това мече било подарък от онзи когато били в детската градина и оттогава тя спи с мечето всяка нощ. А аз дори не знаех за това!
Дали тя обича него, дали ми изневерява!?

VinDiesel
03-03-2015, 18:35
Тук може само да гадаем, но със сигурност изпитва нещо повече от просто приятелство към него. И той изпитва нещо към нея.

heartshapedbox
03-03-2015, 19:32
Аз пък мисля, че са просто приятели. Със сигурност тя го обича, той нея също, но едва ли е по начина, по който ти си мислиш.

ioni13
03-03-2015, 20:46
Аз мисля ,че не ти ,но той има чувства към нея.Аз съм момиче и си признавам ,че си меня настроението постоянно

Azoria
03-04-2015, 05:57
Аз пък мисля, че са просто приятели. Със сигурност тя го обича, той нея също, но едва ли е по начина, по който ти си мислиш.

И аз така мисля. Много ми е смешно когато двама души са приятели от супер много време и единия започне връзка, гаджето му да си мисли, че те се искат, влюбени са и т.н.. Защо ще чакат да се появи трети човек, за да се вземат...

heartshapedbox
03-04-2015, 08:06
^ Именно. Моят най-близък приятел също е мъж и бих възприела ситуацията, която описа за мил жест от негова страна, но нищо извън приятелските 'рамки'.

NomNomNom
03-04-2015, 08:11
Това с мечето е малко глупаво, ти все пак си й гадже, не е ли редно да отдели нужното внимание и за теб, например мече, подарено от теб, с него да спи.

Azoria
03-04-2015, 09:37
Е тя спи с това мече от детската градина,в началото може и да е било понеже е от него, но с времето сигурно се е превърнало просто в навик. И не вярвам това да се брои като липса на внимание към гаджето й.

VinDiesel
03-04-2015, 09:57
И аз така мисля. Много ми е смешно когато двама души са приятели от супер много време и единия започне връзка, гаджето му да си мисли, че те се искат, влюбени са и т.н.. Защо ще чакат да се появи трети човек, за да се вземат...

Абе в такива толкова близки приятелски взаимоотношения, единия винаги изпитва нещо повече от приятелство към другия. В повечето случаи е момчето, както смятам, че и в този случай е така..
Момичетата може да са много мили с момчетата и без чувства, но при момчетата не е така.

anonymous708973
03-04-2015, 09:59
Защо никой не обръща внимание на това, че приятелката му си мени настроенията към него?

Azoria
03-04-2015, 10:11
Абе в такива толкова близки приятелски взаимоотношения, единия винаги изпитва нещо повече от приятелство към другия. В повечето случаи е момчето, както смятам, че и в този случай е така..
Момичетата може да са много мили с момчетата и без чувства, но при момчетата не е така.

Аз пък мога да ти кажа от опит, че не е винаги.

А за смяната на настроенията може да има хиляди причини, като се почне от това, че просто я друса хормона и не знае какво иска, минем през възможността той да я отблъсква системно по някакъв начин, та чак до това наистина да има чувства към някой друг.

VinDiesel
03-04-2015, 12:06
Аз пък мога да ти кажа от опит, че не е винаги.

А за смяната на настроенията може да има хиляди причини, като се почне от това, че просто я друса хормона и не знае какво иска, минем през възможността той да я отблъсква системно по някакъв начин, та чак до това наистина да има чувства към някой друг.

Може, все пак за всяко нещо си има изключения, но пък аз съм бил всидетел, само на това, което казах горе.

NomNomNom
03-04-2015, 12:21
Пантерката е права, да се обърне внимание.
Ако е ту да те иска, ту да се дърпа, нещо става, ако не реално, поне в главата й със сигурност.

Пък мен с това мече ми "бърка в джигера", много е инфантилно, ако имаш съпруг някой ден, пак ли с мечето от най-добрия ти приятел ще спиш.