PDA

View Full Version : Любов?



Georgi.M
03-04-2015, 18:59
Бившата ми приятелка ме мрази,но ме мрази буквално в червата си.А ме обичаше толкова много преди,молеше ми се,плачеше да бъде с мен,когато се карахме,не искаше да ме загуби,а сега ме ненавижда.Нейна близка приятелка е моя много добра приятелка,наскоро общата ни приятелка ме покани да излезем да вечеряме,седнахме на вечеря всичко беше нормално,но имах важен разговор и трябваше да отида до колата да включа лаптопа и да изпратя един е-майл и се забавих около 15 минути,когато се върнах видях,че бившата ми приятелка седеше на масата с още една нейна приятелка,когато я видях сърцето ми буквално прескочи няколко удара,много се зарадвах.Поздравих ги и й се усмихнах,тя явно не знаеше,че приятелката й вечеря с мен,при което стана и си тръгна много бързо,дори не ме поздрави,само ме избута и си тръгна.Не разбрах защо го направи,настигнах я и й поисках обяснение,защо се държи така,имали сме хубава връзка,но тя приключи не е нужно да се подминаваме.При което тя просто се обърна и си тръгна отново,без да ми каже дума.Седях няколко секунди и очаквах да се обърне,не го направи и тръгнах да влизам в заведението отново,когато нейната приятелка ми показа,че си е забравила телефона взех го и се затичах към нея.Точно си отключваше колата,обърнах я и видях,че плаче и когато ме видя започна да ме блъска и да казва колко ме мрази,как мога да излизам на вечеря с момичето,което ни е разделило,толкова ли съм загорял за секс.Опитах се да я прегърна,но тя ме блъскаше,а имаше хора около нас,които явно ме помислиха за някакъв психопат,защото някакви хора ми се развикаха да оставя момичето намира.Тя се обърна и ми каза "Мразя те толкова,много не мога да разбера как съм могла да те обичам,ти си най-голямата грешка в живота ми,съжалявам за всяка секунда прекарана с теб,," и още някакви подобни,не си спомням вече.Как е възможно да мразиш някого,когото си обичал? Да нараних я преди,но мина много време от тогава и двамата се наранихме,но какво е това отношение.Винаги й се обаждам по празници,тя естествено никога не ми вдига,за това се налага да й пиша смс-и,но не съм пропуснал да я поздравя някога,винаги съм бил мил с нея.Не разбирам наистина защо може да ме мрази ?

VinDiesel
03-04-2015, 19:55
Остави девойката да си живее живота, черен си и пред очите, тя не иска да ти говори…. Наранил си я явно много. Просто не я търси, поздравявай и т.н.

xXxPETYAxXx
03-04-2015, 20:25
Щом още предизвикваш такава реакция от нейна страна, значи още те обича. Но си й много черен в очите и по-добре я остави намира. Не те мрази, мрази някои твои постъпки, с които явно много си я наранил.

Georgi.M
03-04-2015, 20:53
Още ме обича? Разделихме се преди една година,не желая да ме мрази,искам да бъдем приятели,харесвам я,не обичам я,винаги ще бъда влюбен в нея,защото е прекрасно момиче,но не заслужавам това отношение!! Искам да измислим начин да говори с мен!

bonfire
03-05-2015, 00:23
Определено не те мрази. Ако беше така, нито щеше да плаче, нито да ти наговори тези глупости.
Обаче няма какво да направиш, за да я накараш да говори нормално с теб. Явно е наранена. Остави я да ѝ мине.

HollyGolightly
03-05-2015, 02:24
Първо, остави момичето на мира и престани да и пишеш и да и звъниш. С или без повод, по този начин по-приятен няма да и станеш, даже напротив, казала ти е каквото иска, уважи желанието и.
Второ, помисли си защо сте скъсали и съм сигурна, че ще ти стане ясно защо ти казва, че те мрази.

an7raks
03-05-2015, 07:46
Такова нещо като приятелство между момче и момиче, пък камоли бивши гаджета, просто не съществува... Или поне не се възприема по един и същ начин от двете страни. Казаха ти, остави момичето намира. Сам казваш, че много те е обичала, а щом сте разделени, явно си я издънил много яко и нормално да я боли.

Georgi.M
03-05-2015, 11:16
Не съм се издънил,според мен кой знае колко яко,просто тя го приема по този начин.Аз говорих с нея,снощи най-накрая ми вдигна телефона и ми отдели повече от час,поговорихме си,оказа се че си има нов приятел,не била щастлива,но никога не можела да приеме факта,че съм приятел с нейната приятелка,защото тя била влюбена в мен и тя ни била разделила,някакви такива неща.Може би,някой ден ще й мине,не знам точно кое,омразата,ненавистта или това,че никога не спазих обещанията,които й дадох.Липсва ми това момиче,дори след година и вече чувствата ни не са същите,винаги ще ми липсва,просто искам да съм в живота й.

HollyGolightly
03-05-2015, 13:20
Абе ти не беше ли писал и преди, че с приятелката ти нещата не вървят, понеже тя имала много пари и искаше да късаш с нея заради това?

Georgi.M
03-05-2015, 14:22
Ами не,бъркаш се нещо :D Но бях писал и миналата година за това момиче де,даже сега си четох темата :D

an7raks
03-05-2015, 14:57
или това,че никога не спазих обещанията,които й дадох

Че това малко ли е?

marilyn
03-06-2015, 17:08
Според мен не те мрази, а не те е прежалила още. Направил си нещо, което я е наранило, но още иска да е с теб. Поведението ѝ е защитна реакция.