PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден (момче)



smiiile
03-05-2015, 15:58
Здравейте, след около месец приятелят ми има рожден ден и аз изобщо не знам какво да му взема.. Изключила съм парфюми, тениски и там другите банални неща.. Алкохол не става, той не пие, а също така и не пуши, съответно отпадат и запалки, пури и т.н. Като цяло не се нуждае от нищо, но все пак искам да го зарадвам.. Моля ви, давайте идеи..

kaRamella
03-05-2015, 16:40
Часовник
Шал (малко е гейско , ама понякога е нужен)
портфейл
вратовръзка ( ако носи ....е все някога ще му е нужна)
колан
книга/абонамент за мъжко списание
кейс за телефон/калъф за таблет

Rafa7a
03-05-2015, 16:44
За начало кажи бюджет и какво харесва.

smiiile
03-05-2015, 17:00
Бюджета хич не е проблем, аз дори си мислех да му взема един телефон (грозен), но той много го е харесал и е около 1 000 лв. Но отпадна защото не сме заедно от много време и не искам да се изхвърлям с чак такива суми. Вратовръзки не носи, часовник си има и не иска друг, шалове също не харесва, може портфейл или колан, но исках и да е нещо по голямо... И понеже е полицай, предишната му приятелка му е направила торта във формата на полицейска кола, което е оригинално и ми се искаше аз да направя нещо много по хубаво и стойностно от това...

skate
03-05-2015, 17:18
Най-евтините подаръци винаги са най-добрите!

smiiile
03-05-2015, 17:22
Да, но искам да е оригинален и от сърце..

one
03-05-2015, 17:27
приятелят ми има рожден ден


не сме заедно от много време и не искам да се изхвърлям с чак такива суми

ааа, хубаво.

saskou
03-06-2015, 03:59
слушалки и mp3 player натъпкан с любимия му стил музика.

kaRamella
03-12-2015, 19:25
И аз мислех за слушалки.
Сега като каза полицай......
към останалите неща можем да прибавим:

*някакъв стилен и изискан химикал
отделно се сещам за запалка със картинка на любим отбор, любима марка или пък да пише Police :D

Rakshy
03-12-2015, 19:32
Химикалката е задължителен "аксесоар" за един полицай. Не разбирам от писалки, но ако вземеш няква готина и я гравираш, мисля че ще е чук.

Също така интересните модели ножове пак с гравировка са готин подарък, imo