PDA

View Full Version : Дали ще постигна ефект?



Karina.Ivanova
03-06-2015, 11:20
Значи аз съм на 13 години, висока съм 1,70 и тежа 62 кг.. Да знам, че е много. :D През лятото правих 90 дневната, от която отслабнах с 5 килца, но после през зимата с тея пържени картофи пак си ги върнах :( И съм се решила сега пак да я почна диетата, ще ходя на фитнес два пъти седмично (първоначално), та дали бих свалила за около два- три месеца коремчето и краката? Моля да споделите някои диети, които сте ги изпробвали и има резултат от вас, или пък някакви съвети за по-бързото отслабване. Благодаря предварително. :)

VinDiesel
03-06-2015, 11:24
Цялостния ми съвет е, да се храниш здравословно целогодишно, с глад тяло не се прави, още повече че имунната система…….
Идва лятото, викаш да сме както трябва…

marilyn
03-06-2015, 11:30
Теглото ти не е много за ръста, ако се чувстваш добре, няма смисъл да отслабваш. Все пак, ако си решила, недей с глад. Знам, че тая диета уж не била толкова ограничаваща, ама по-добре е да тренираш, отколкото да се тормозиш с някакви строги режими. Съветвам те да ограничиш тестените и сладките храни, както и газираните напитки. Спортувай 3 пъти седмично, яж повече месо, яйца, млечни продукти. Не яж преди да заспиш вечер и ако хапваш сладко, нека да е сутрин. Не се нуждаеш от кой знае какъв режим, за да свалиш няколко килограма.

heartshapedbox
03-06-2015, 12:10
Не търси бързо, а трайно и качествено отслабване. Мен лично диетите ме карат да се чувствам много ограничена и съвсем скоро ми писва от тях. Просто яж здравословно и няма да имаш проблем. Мисли кое е добре за тялото ти, недей да "влизаш във форма за лятото".
Трябва да изпитваш удоволствие от това, че се грижиш добре за себе си, а не да се мъчиш, да гладуваш и да си поставяш крайни срокове, след които спокойно да се върнеш към пържените картофи. Нагласата е най-важното според мен.