PDA

View Full Version : Относно кандидатстване в Симеоново за полицай



nikolll_
03-06-2015, 16:06
Здравейте, хора! Брат ми миналата година кандидатства в Симеоново за полицай, но не му достигна оценката от физическия тест и не го приеха.. За негово огромно съжаление. Искам да попитам дали някой тук е запознат с правилата за прием там и по-точно ако веднъж са го отхвърлили, дали може да се пробва пак тази година??? (Понеже дочух оттук оттам, че май нямал право да кандидатства там ако веднъж е бил отхвърлен... )Моля ви по-скоро да ми дадете отговор... Много му е важно, хора!!!

Тромбоцит
03-06-2015, 16:54
Един съученик се пробва, но дипломата му не бе достатъчна (50/50т на физическия и преминат психо), но дипломата му бе 5,10-20 и бе 300-та и някоя си резерва, заради това.
Според мен би следвало да може да кандидатства отново, но най-добре е да звънне за информация в самата академия.

nikolll_
03-06-2015, 17:09
От няколко дни се опитва да се свърже, но неуспешно и май ще трябва да се отиде на място. Иначе дипломата му е 6.00. А относно психо теста, него го премина успешно, но на физическия не получи удовлетворяващ резултат или поне не достатъчно, за да е резерва...

Тромбоцит
03-06-2015, 17:16
Да продължава да звъни, не виждам защо да не може да се пробва отново. Най-много пак да го накарат да вика приятели в кварталното РПУ да пишат за него.

nikolll_
03-06-2015, 17:52
Какво да пишат за него в кварталното РПУ? Извинявам се за въпроса, но не съм много запозната затова питам, а и той не е споменавал за подобно нещо. :)

Тромбоцит
03-07-2015, 05:32
Привет,
когато моят съученик кандидатства той ни извика (още 2-3ма) в кварталното РПУ и заедно с кварталния писахме някаква характеристика. Питаха ни общи неща - откога се познаваме, дали според наш е добър човек, дали знаеш за случай, в който е нарушавал закона и т.н. Общо взето пишеш суперлативи :)

Тромбоцит
03-07-2015, 05:33
** Това бе преди около 2 години, затова е възможно да не е актуално изискване към днешна дата.

nikolll_
03-07-2015, 09:32
Значи нещо като препоръка. Благодаря за уточнението! :) Ако има други въпроси ще пиша, благодаря за съдействието!