PDA

View Full Version : ..........



Chovek1
03-07-2015, 13:24
Zdraveite bih iskal da spodelq neshtata koito mi se sluchiha na posledak vav jivota zashtoto ot godina i polovina na sam jiveq v palen ad sam sas sebe si.Vsichko zapochna minalata godina kogaro sled dalgi usiliq i mn trud reshih da zapochna svoi malak biznes vav rodniqt si grad i da zapochna veche da se stremq kam po serioznite etapi ot jivota si.Sled 10 godishno sajitelstvo sas roditelite si vav Garciq poluchih ne malki psihicheski problemi ot roda na depresiq stres umora nqmah jelanie po veche da jiveq zaedno sas tqh zashtoto imah chuvstvoto che sam idoliran ot sveta nito lichen jivot nito nishto i edin den reshih prosto da se prebera za doma ,no ne beshe tolkova lesbi zashtoto moqt bashta beshe kategorichno protiv da zamona poneje nqmalo kakvo da pravq tam ,sled dalgi molbi plach i pretisneniq toi otnovo ne mi pozvoli i edinstenoto koeto mi ostavashe beshe da izbqgam . Taka i napravih lqtoto na 2010 g az izbqgah za Rodniqt si grad vav apartamenta ni nqmashe tok i az poneje trqbvashe parvo da zarabotq parite i togava da jiveq vav semeinoto jilishte jivqh malko vreme vav baba mi .Zapochnah ot nulata v darjava v koqto nqmam i edin chas raboten a i trqbvashe da dozavarshvam srednoto si obrazovanie i trqbvashe da vmestq uchilishte i rabota zaedno ,poneje znaeh che bashta mi nqma da mi prashta a ne iskah maika mi da livasha semeistvoto che da prashta na men ,no i vse pak mi prashtashe jenata kogato mojeshe .Lqtoto svarshi uchilishteto zapochna trqbvashe da se opravqt dokumentite mi za uchilishte a az si nqmah na predstava ot nishto vav sashtoto vreme hodeh noshtno vreme i prodavah zakuski vav edna lafka i ot togava do sega se pitam kakvo sam storil che mi se sluchvat neshta za koito nqmam obesnenie .Imashe momenti bqh tipichniqt prosqk no po chudo ocelqh sas golqm inat i sas stremeja si da jiveq palnocenno kato chovek az uspqh,zapochnah rabota vav edin restorant bqgahbot uchilishte za da hodq na rabota do kato poslednata godina ne me ustaviha na samostoqtelna forma i ne me izpraviha pred 100vazpitateli koito se chudeha zashto gonpravq tova neshto pri polojenie che roditelite mi sa v chujbina no i tova preudolqh na rabota hodeh ucheh i ot rabota direktno se qvaqvah na izpiti.Misiqta be zavarshena s uspeh imah sredno i rabota no se naloji da si pravq sam bal poneje roditelite mi daje bqha obevili data a v sashtonost ne bqha gotovi finansovo i az poeh v sashtiqt den da napravq vs na konsignaciq i sled tova da platq.I tova otmina moqt specialen den li beshe ili nqkakv ad ne mojah da razbera no mina ot pretisnenie sram i stres bqh se pobarkal no mina.i togava mn se pomolih na roditelite si da ostanat vav Bulgaria vijdaiki che veche vav Garciq nqma no otnovo na prazno daje zadelih pari za put ot bala i pak zaminaha .veche doide septemvri imah vazmojnost da otkriq svoe malko mestence ot kadeto da si rabotq i celq za po serioznite etapi v jivota a semeistvoto mi bukvalno mizeruvashe vav chujbina no bashta mi pak iskashe da se varne do kato ne mu pratih pari da se varne i da poiska da sloji raka na makar i malkoto neshto koeto bqh sazdal sas mn trud ,dokara me mn pati do nqmane do spurane na tok i pred falit no az se boreh do posledno no veche bqh gonen nqkolko puti ot doma si i spqh vav kqfeto poneje ne sam bil az choveka koito shte komandva parite.Nqkolko pati taka i veche mi pisna i se kachih na kamiona na edin nash poznat mejdunaroden shofior i zaminah na nqkade kadeto i az ne znaeh .ostanah vav germaniq bez pari i bez nishto proseh pari za telefonni kabinki zvanqh na rodnini vav belgiq i zaminah na tam ,neshtata tam veche stanaha oshte po interesni ,sam vav chujda strana mina vreme do kato si namerq rabota bqh hvarlen na patq zaradi greshki na moi rodnini i togava pak zapochnah ot nachalo no tozi pat ne sam .Zapoznah se sas momche na 19 godini ot moq grad i toi po ironiq na sadbata sam v chujbina raboteshe po 20 chasa vav furna na minimalno i bez dokumenti stanahme golemi priqteli daje bratq izlqzohme na kvartira obzavedohmeq taka kakto si iskahme ne gledahme kointrqbva da kupuva tutun hrana a pazaruvashe tozi koito ima i ne darjahme smetka edin na drug a moite roditeli prez cqloto tova vreme ne spiraha da me izbudvat za pari a bashta mi ne spirashe da se darji sas men kato sas prestapnik koito mu e dlajnik dokato az sam bil vav belgia te ne prestanno sas teglili ot tezi sedmichni zaemi za koito az ne znaeh i az prosto trqbvashe visoki razhodi da plashtam i na doma pari da prashtam i sebe si ot togava zabravih dori belo ne si vzimah gledah cigari da imam samo zatvorih se v nas ne izlizah v pochivkite zashtoto veche bqh vav edin omagiosan krag misleh samo kak da pomogna na roditelite si ne spqh noshtem i veche imah bulemuq do kato ne se zapoznah sas edin chovek koito me nakara otnovo da jiveq da iskam da jiveq samo che sashtiqt chovek imashe ujasno minalo sas poznat ot moq grad i dve nevinni dechica.oshte kato q vidqh znaeh che mi e choveka no i znaehme che ne e redno pri polojenie che se znaehme da imame vrazka ot skypa i daje prodaljenie machihme se dosta da sprem dori na sila se karahme no ne mojahme samata misal che trqbva da sprem ni karashe da se iskame oshte po veche i vzehme reshenie da se videm ,edvali imam dumi da ginopisha onezi malko dni izpalnenie i sas bolka i sas lubov i stastie obichahme se i v sashtoto vreme stradahme za tova che otnovo trqbva da zaminavam na rabota da se vrashtam ,rabotata mi varveshe no ne mojeh da si vzimam parite chesto brat mi i toi mn chasove za malko pari i sadba li kasmet li nz si kazahme da otidem pri neq.Tragnahme i rabota izleze oshte po patq no brat mi si ostana na rabotata a az se naloji da napusna poneje horata izlqzoha psihichno bolni i opasni i si namerih druga .nie sas neq mn se obichahme decata men az sashto tqh no postoqnno da se kriem da ne mojem da izlezem hvanati raka za raka ,che da ne ni vide nqkoi poznat ni razsipa psihikite postoqnnoto samnenie i strah nqkoi neshto da ne nauchi i da ne stanat kavgi i boeve ni izmorqvashe ubivashe ni .imashe momenti iskahme da sprem Za da ne vredim edin na drug za da se predpazim ot problemi ot stana na roditelite mi ili na horata ot neinoto minalo i vse pak ne spirahme prodaljavahme malchahme sas chasove posle se pregrashtahme i sqlash za mig vs zabravqhme .tova iskah da spodelq nai veche v jivota mi imam chovek koito obicham i koito na istina mn me obicha prestaplenie li e falta che az sam ne jenen i nqmam deca a tq obratnoto. I kak da se postapi v takav moment

VinDiesel
03-07-2015, 13:29
Напиши го на кирилица....

NomNomNom
03-07-2015, 14:23
Каква е ситуацията в семейството й, има ли проблеми с мъжа си?
Иначе, никак не ти е лесно, а баща ти, по думите ти, не заслужава да има син.

GLaDOS
03-07-2015, 21:50
Чуйек1,еби се,няма кой да ти го чете това.

saskou
03-08-2015, 06:56
prestaplenie li e falta che az sam ne jenen i nqmam deca a tq obratnoto. I kak da se postapi v takav moment
Това беше достатъчно... Прекалил си с наркотиците и е станала кофти ситуация в живота ти. Гледай напред и си вдигни главата горе. Забрави и за тая жена.