PDA

View Full Version : Какви намерения има към мен според вас ?



krasko98
03-07-2015, 13:39
Здравейте, преди време започнах да си пиша с едно момиче, което е по-голямо от мен с 3 години. След време започнахме да излизаме, но не много често, защото тя учи в София, а аз в Монтана. Както и да е. С времето започнах да си я харесвам и една вечер след като излизхме, и си я изпратих реших да я целуна, но не ми стигна смелост, защото е по-голяма от мен. Прибрах се в пансиона (защото не съм от Монтана) и веднага и написах във фейсбуука, да излезе за малко пред тях, защото съм забравил нещо, тя ме попита какво е и й обясних. Отговора и беше да не се разкарвам до тях а просто другия път да не се чудя, а да действам. От тогава до сега сме излизали 3 пъти , но пак нямах смелост. Добрата новина е, че я попитах какви са й намеренията към мен и дали би тръгнала с мен, отговора й беше, че е за (смисъл, че би тръгнала с мен), но сме излизали едва 3-4 пъти (това се случи преди 2-3 седмици). Вече започна да ми праща и целувки като си пишем. Тази седмица в четвъртак трябваше да излизаме, но ми каза, че трябвало да помага на техните и чак вечерта към 8 часа, ще бъде свободна, а аз тогава съм на тренировки. Снощи излизахме и след като се прибрах й писах, че трябва да си поговорим за нещо, което не мога да чакам повече (обясних и че преди сме говорили за това, но ми е казала, че сме излизали едва 2-3 пъти.). Каза ми, че по-добре днес да излезем, за да си поговорим на живо, а не във фейсбуука. Хубаво, ама сутринта щяла да ходи при баба си на гости и следобяд щяхме да излизаме, но не. Преди час някъде ми каза, че ще се забави и ще се прибере по-късно, а тогава щяла да излиза с приятели. И така излизахме само в сряда и снощи. Прави ми впечатление, че вече не ми праща и целувки от 3-4 дни, което ме притеснява, щото тамън бях почнал да си мисля, че ще се получат нещата. Разбрали сме се последно за утре да излизаме, но тогава е и 8-ми март и съм планирал да и подаря букет, но след това нали трябва да проведем разговора, което ме притеснява да не се чувства притисната и да не ми каже истината.
Според мен нарочно ми каза оня ден и днес, че не може да излезе, но пък от друга стара винаги така реагирам ;д.

Дайте някъв съвет, какво да я питам утре, че да разбера по-добре какви намерения има към мен. Горе-долу съм обяснил всичко, за да се разбере закакво иде реч

ПП: Аз съм на 16, а тя на 19

VinDiesel
03-07-2015, 14:11
Стига с тоя фейсбук, защо в днешно време разчитате и предпочитате да си чатите… Правилно ти е казала за фейса, а ти когато си й казал, че си забравил нещо е трябвало, да не й казваш какво. Трябвало е да отидеш, да я притиснеш до себе си и да я целунеш.
Какво очакваш от нея, след като ти е казала да я целунеш, а ти още не си?
Момичето те харесва, но няма да те чака цял жвот, да събереш смелост. Излизаш с нея и още щом я видиш, правиш това, което ти казах по-горе. Ако се вайкаш постоянно от факта, че е по-голяма от теб, връзката ви ще е кратковременна, ако се стигне до там де.
Действай и успех!

NomNomNom
03-07-2015, 14:16
Директно я целуни следващия път.
Сега отлагаш целувката супер много време, утре секса, в други ден няма да имаш смелост да направиш нещо друго или да я защитиш, и т.н.

krasko98
03-07-2015, 14:30
Окей, мерси за отговорите. Относно фейсбуука, пишем си, защото тя като си замине за София (студентка е там), а аз съм си в Монтана това е единствения начин да комуникираме

VinDiesel
03-07-2015, 14:44
Аз лично предпочитам разговор по телефона, но ти си знаеш..

nikolai_777
03-07-2015, 20:47
Пич,би ли могъл да кажеш как се казва.Май я познавам