PDA

View Full Version : Това провали живота ми!



ioni13
03-07-2015, 19:46
Значи в 1ви клас най-добрата ми приателка и едно друго момиче станаха приателки .Играхме си един следобед и чух как другото момиче и прошепва "Хайде да не и бъдем приателки" ,тя настройваше всички срещу мен ...беше ужасно ,плаках и то много ,майка ми се опитваше да ми помогне като ми каазваше неща като "Нали имаш и други приатели" а аз и отговарях "Не те настроиха сички срещу мен" а тя ми казваше "Добре тогава аз ще ти бъда приателка"..от тогава не бях същтата, всяко междучасие бях на лафката и се тъпчех с храна защтото никои не говореше с мен....напълнях доста...Станах 2ри клас 1 момче седна до мен аз го питах "Защто седна тук" а той каза "Нямаше друго мято"...станахме приатели и от тогава на съм същтата ,а по-пълна с момчета приатели (защтото само те ми обръщаха внимание) и в момента искам да съм нормална преди няколко месеца бях на Р.Д на най-добрата ми приателка (сдобрихме се) ,но и заклетя ми враг беше там именно момичето заради което станаха тези нещта ,казаш и "Доволна ли си? Вече трябва да си защтото ми съсипа живота" тя се извини и каза "Направих го само защтото ти завиждах" аз я питах за какво и тя ми каза "Ами ти си красива,умна,и много мила, ревнувах" не и простих защтото знаех ,че това е поредния и опит да ми го съсипе и бях права....Искаше да дойде в нас за да краде (Видях я как го прави от най-добрата ми приателка) и искам да ви питам какво да правя искам да съм себе си не искам да съм нищто от това което съм и единствената ми надежда е 8ми клас...сега съм 6ти

Ivaaaaa
03-07-2015, 19:50
няам очила ) :

VinDiesel
03-07-2015, 19:56
Господи помилуй.

Rafa7a
03-07-2015, 19:58
няам очила ) :

И по-добре, не искаш да прочетеш това красиво създание на клавиатурата, повярвай..

ioni13
03-07-2015, 21:39
И по-добре, не искаш да прочетеш това красиво създание на клавиатурата, повярвай..

бързах и не гледах за прав.грешки

GLaDOS
03-07-2015, 21:44
Трябваше да поясниш че си 6ти клас в училище за хора с психични проблеми.Така нещата се навръзват и всичко звучи напълно нормално и оправдано. И за теб,и за твоите "приятели"

saskou
03-08-2015, 07:02
Като си 6-ти клас, би трябвало вече да знаеш, че "враг" и "съсипа живота" не трябва да се използват. Всичко е временно и ще отшуми. "Врага", който наричаш, утре най-вероятно ще е най-добрия ти приятел. Много лошотия, много нещо. Защо?

pinkblood
03-08-2015, 17:20
Хора като нямате какво да кажете защо пишете коментари , момичето е объркано . Просто започни да спортуваш и следвай мечтите си , опитай се да бъдеш такава,каквато ти искаш . В този живот истински приятели и без това изключително рядко се срещат , учи се от сега , още доста такива и подобни случки ще преживееш ,а и си малка 6 клас .. когато в 8 се преместиш в друго училище ще срещнеш нови хора , нови приятели . Постарай се просто да поработиш над себе си имам предвид теглото и самочувствието си . А това ,че дружиш с момчета не е нищо лошо :) понякога те са по-добри приятели и от момичетата . А в краен случай и разбий носа на онази хах

ioni13
03-09-2015, 01:16
Хора като нямате какво да кажете защо пишете коментари , момичето е объркано . Просто започни да спортуваш и следвай мечтите си , опитай се да бъдеш такава,каквато ти искаш . В този живот истински приятели и без това изключително рядко се срещат , учи се от сега , още доста такива и подобни случки ще преживееш ,а и си малка 6 клас .. когато в 8 се преместиш в друго училище ще срещнеш нови хора , нови приятели . Постарай се просто да поработиш над себе си имам предвид теглото и самочувствието си . А това ,че дружиш с момчета не е нищо лошо :) понякога те са по-добри приятели и от момичетата . А в краен случай и разбий носа на онази хах

да,прав си ,и за разбиването на носа ,обмислям го :d .А това за отшумяването няма да е скоро защтото
сме в един клас и всеки ден ме дразни (това обяснява защто обмислям разбиването на носа и)