PDA

View Full Version : Някой? Диети и фитнес? Помоощ!



ronitoOo04
03-08-2015, 02:15
Здравейте, аз съм на 15 и искам да отслабна. Имам да свалям много килограми. Проблема е, че не мога да се реша кога и как. Ходя на фитнес по 3-4 пъти седмично, но сега съм болна и не съм ходила от седмица. Можете ли да ми предложите диети в рамките на нормалното за сваляне на 5-10 килограма и примерни фитнес програми ?

Maria1703
04-15-2015, 05:13
От личен опит ти казвам че диетите в интернет са безполезни повечето не ми допадат за всеки е различно де предлагам ти сама да си избираш какво да ядеш. За закуска е хубаво да е нещо леко като плодове или кисело мляко за обяд салата от пресни зеленчуци с месо и за вечеря същото но порцията трябва да е на половина между храненията може да хапваш някой плод и трябва да се пие много вода с нея заместих доста сладки изкушения. Препоръчвам ти 2л. За тренировката помагат много аеробните тренировки на ден по 1 час и за месец даже и по малко ще си се отървала от 5те килограма успех

RosaCalvaria
04-15-2015, 06:49
Можеш да разгледаш сайта на Руми fitnesinstruktur.com и да си избереш диета и упражнения или направо да ѝ пишеш, за да ти изготви индивидуален режим. :)
Успех!

Rakshy
04-16-2015, 01:25
Можеш да разгледаш сайта на Руми fitnesinstruktur.com и да си избереш диета и упражнения или направо да ѝ пишеш, за да ти изготви индивидуален режим. :)
Успех!
fitnesinstruktor.com е сайта като начало

не си давай парите за глупости

Всички "режими" по такива шано сайтове се правят по предварителен модел, който можеш да си набавиш спокойно от интернет. По-добре инвестирай в треньор в добра зала - хем ще те мотивира, хем ще следи за правилно изпълнение, хем ще има дневен контрол над теб, докато като ти прати 3 клипа и една е-книга (която праща на всички) на практика само си дала пари. Твой си е избора.

tochko
04-18-2015, 11:14
Освен до треньора се допитай и до някой от фитнеса който вече е свалил излишните килограми, да имаш някаква обща представа. Общувай с други опитни "чистещи" в залата, защото е напълно възможно да попаднеш на неопитни инструктори.

Rakshy
04-18-2015, 16:14
Освен до треньора се допитай и до някой от фитнеса който вече е свалил излишните килограми, да имаш някаква обща представа. Общувай с други опитни "чистещи" в залата, защото е напълно възможно да попаднеш на неопитни инструктори.

Или на малоумни баДки, то все едно...