PDA

View Full Version : Депресията лошо нещо



mcfe
03-09-2015, 11:34
Момиче на 17, аз (момче)на 21, харесва ме, а аз дърво, без грам емоция в мен. Момичето е красиво, със сигурност във всички други обстоятелства ми е извън лигата, а и аз никога не съм имал приятелка въпреки възръстта си, тя иска отговор. Излизах с нея веднъж, бяхме в кола доста хора, аз мълчах... Подхождаме си според мен.

Тъпичко. Тя иска да знае дали я харесвам, аз не знам, а в същото време...не искам да отблъсквам.

xXxPETYAxXx
03-09-2015, 11:46
Ако не я харесваш по-добре да я отблъснеш сега, отколкото да започнете връзка и след седмица да я зарежеш. Аз си мисля, че ако я харесваше, щеше да си го разбрал вече.

VinDiesel
03-09-2015, 11:48
А какво знаеш, ние няма начин да ти кажем дали я харесваш. Теб те е страх, защото си неопитен, не че не знаеш дали я харесваш…

CoNviCt
03-09-2015, 13:25
Момиче на 17, аз (момче)на 21, харесва ме, а аз дърво, без грам емоция в мен. Момичето е красиво, със сигурност във всички други обстоятелства ми е извън лигата, а и аз никога не съм имал приятелка въпреки възръстта си, тя иска отговор. Излизах с нея веднъж, бяхме в кола доста хора, аз мълчах... Подхождаме си според мен.

Тъпичко. Тя иска да знае дали я харесвам, аз не знам, а в същото време...не искам да отблъсквам.

Чакай. Това съм аз?

audrey hepburn
03-09-2015, 14:04
Помисли и си изясни чувствата. Не бъди с нея само, защото до сега си нямал приятелка и изведнъж се е появила желаеща. Не се хвърляй, ако не знаеш какво изпитваш,за да няма наранени после.

heartshapedbox
03-09-2015, 14:59
Недей според мен. Щеше да си почувствал досега, ако трябваше да имате някакви отношения.

dreamwalker
03-09-2015, 14:59
Заглавието на темата е привлекателно.

mcfe
03-09-2015, 16:08
Заглавието на темата е привлекателно.

Ако си мислиш, че само ей така съм го написал. Осъзнах, че имам депресия още в средата на миналата година. От тогава много неща са ми апатични. Майка ми и баща ми, макар в различни периоди от миналата година досега бяха на косъм от смъртта, особено баща ми, аз нищо. И близки хора на семейството починаха, аз отново нищо не чувствам.

На какво би го обяснил това? И не спира до тук де, и други неща имаше.

Ivaaaaa
03-09-2015, 16:37
Заглавието на темата е привлекателно.

дап. тъкмо се зарадвах, че някой изпитва 'дискомфорта' от това прекрасно състояние, пък тооо
НИЩО

ЗАЕБИ
искам да чуя за депресията, моля

dreamwalker
03-09-2015, 16:39
*Сарказъм*.

Ivaaaaa
03-09-2015, 16:41
ок
моето не е
а и нали знаеш, че 'сарказмът е най-нисшата форма на остроумие' :Д
из мъдростите на пеесе нюанса сиво

ForzaFelipe
03-09-2015, 16:48
Според мен просто си се самонавил вътрешно и си се "изключил". Ако смяташ, че си подхождате с момичето, пробвай. Най-малкото, за да не съжаляваш един ден. Може пък ти самия по бавно да изпитваш чувства и емоции, а при всичките негативи около теб, това може да е нещо позитивно което да ти върне живеца :)

SheIsWolf
03-23-2015, 12:26
Няма как да ти кажем дали я харесваш.Някога обичал ли си?Е да, ако си значи знаеш какво е чувството и няма нужда да питаш.