PDA

View Full Version : Изведнъж много хлътнах по бившата.



grigor0
03-09-2015, 21:17
Здравейте!
Поствам за пръв път в този форум. Сега към въпроса. Значи първата и най-сериозна (до сега!) връзка беше в 7-8 клас (колкото и смешно да е). С една от моя клас беше. И след като скъсахме бяхме добри приятели. В десети клас се оказа че ме е харесвала и на 14-ти февруари е щяла да ми предложи (Но тогава една друга ми беше завъртяла адски много главата така и не се получи с нея) и е разбрала че ще предлагам (така да го нарека) на друга и се е отказала. Та от края на 10 клас и до сега 11 клас адски много започнах да е харесвам.. но така и не предприех никакви действия защото ме е срам и тя стана по-социална (не е надута кифла като другите което ме кефи още повече). И седя и се чудя какво да направя за да и заинтригувам и т.н. Проблемът е че всички пъти който съм имал приятелки те са започвали и са ми предлагали включително и тази. Което за мен не е хубаво точно защото не знам какво да правя сега. И реших да попитам тук. Какво бихте ми казали?

GLaDOS
03-09-2015, 21:25
Играч,"предлагай" пък квото стане.

John"Unknown"Doe
03-10-2015, 10:54
Какво да правиш? Започни да учиш, човече, че си същинска драма. Дума "незнам" няма. Заинтересувам не се пише с "й". Социална се пише с "а", а не с "я". Не е "нареча", а "нарека". За пунктуацията да не говорим. Интелекта привлича. Рано ти е за приятелки с такъв правопис. А си единадесети клас. Това е срамота.

dreamwalker
03-10-2015, 12:10
Какво да правиш? Започни да учиш, човече, че си същинска драма. Дума "незнам" няма. Заинтересувам не се пише с "й". Социална се пише с "а", а не с "я". Не е "нареча", а "нарека". За пунктуацията да не говорим. Интелекта привлича. Рано ти е за приятелки с такъв правопис. А си единадесети клас. Това е срамота.

Like.

grigor0
03-10-2015, 20:41
Извинявам се много! Бързах и бях от телефона! Грешките са поправени! Иначе по темата има напредък с момичето.

John"Unknown"Doe
03-11-2015, 14:24
Странно ми е защо всички се оправдават, че допускат грешки като пишат бързо. А да не би да се настъпваш и риташ докато вървиш?