PDA

View Full Version : Искам да направя хубав купон...



katarina21
03-09-2015, 22:07
Здравейте,
На 21ви ставам на 15г. и искам да организирам купон, на който на всеки гост ще му е приятно. Не искам да е някакво детско парти с лиготии. Искам да седнем на маса и да си празнуваме като хората с храна и пиене, но имам 2 въпроса:
1. Какво да измисля, да кажа на родителите ми, за да ни оставят сами за вечерта?
2. Предложете ми някой кажи-речи хубав алкохол за най-много 20лв. бутилката, моля. :D

TheDeath
03-10-2015, 10:08
За колко човека става дума?
Обясни на вашите, че искаш да направиш вечеря за приятелите си, че планираш да няма дивотии, силна музика и т.н., а обикновена вечеря.
Хубав алкохол за 20лв аз не знам такъв, или заложи на бира, или някакво вино, зависи какво целиш, просто малко алкохол за настроение или искаш да се напивате и да се държите, като идиоти.
Аз лично бих заложила на храната, разни салати, мезета, хапки, някаква вкусна вечеря , алкохола не ми е бил в приоритетите никога

per-dead
03-10-2015, 12:47
За колко човека става дума?
Обясни на вашите, че искаш да направиш вечеря за приятелите си, че планираш да няма дивотии, силна музика и т.н., а обикновена вечеря.
Хубав алкохол за 20лв аз не знам такъв, или заложи на бира, или някакво вино, зависи какво целиш, просто малко алкохол за настроение или искаш да се напивате и да се държите, като идиоти.
Аз лично бих заложила на храната, разни салати, мезета, хапки, някаква вкусна вечеря , алкохола не ми е бил в приоритетите никога

Напълно съм съгласна, само с разликата, че при мен алкохола преобладава.
Ако не искаш пиянски изпълнения - бира.
Но пък ако искаш някъв животински резултат - в кауфланд има едно уиски за 10 кинта най-много, в лидл има бърбън на горе-долу същата цена. Вземаш 2-3 сока за разредител и работата е опечена.

Lilanda
03-10-2015, 13:41
http://cdn.meme.am/instances/250x250/54788774.jpg

hheh
03-10-2015, 14:07
Ако е във Варна и ме поканиш, го правим

katarina21
03-10-2015, 16:43
Такааамм...алкохола го измислих...обаче:
Казах на новата жена на баща ми и тя каза че няма проблем да си направя купона, но щели да са в апартамента, просто в тяхната спалня. Това ме притеснява, защото аз ще си купонясвам в хола, а те ще си стоят в тяхната стая изолирани. :X А те не могат да отидат никъде за през нощта заради малката ми сестра, която е на 8 месеца. А ще има и доста хора, които ще спят вкъщи, но за тях има място.

Съжалявам, hheh, ама е в Пловдив :D

ЖМУВА
03-10-2015, 16:56
Пф.Викай краля Джорджано и всичко ще е 6.

katarina21
03-10-2015, 17:00
Ти си третия човек, които ми го предлага. :D :D :D :D

per-dead
03-10-2015, 17:38
Пф.Викай краля Джорджано и всичко ще е 6.

++++++++++++++++++++++++

Авторке, така и не разбрах каква цел гониш с алкохола. С колко пари разполагаш горе-долу, на какво си навита. Какво пият гостите...?

tireheb
03-10-2015, 17:54
за по 20 кинта бутилката по-читаво от некво насрано джони не мо се сета
мое ЯМБОЛСКА ГРОЗДОВА
макар и с по-скоро сантиментална стойност за мен, реално като за купешка никак не е кофти
па и е под 10 пари

ма на 15 не ти препоръчвам алкохол по рождени дни, особено ако ше е у вас :D

Corb1225
03-10-2015, 18:01
Ние като бяхме ученици, само марков алкохол сме пили, да знаете :lol:. А пък какъв ще е тоя купон с родители и най-вече бебе вкъщи, си нямам на идея.

RapExotic
03-10-2015, 18:49
Съжалявам, hheh, ама е в Пловдив :D

Ако ставаше на 18 щях да ти осигуря апартаментче за една вечер, че и хладелник пълен с бира и то в центъра в центъра на Пловдив, ама... :D

https://www.youtube.com/watch?v=JtFfmDUDCco - да не забравиш песента..

katarina21
03-10-2015, 21:25
Per-dead, гостите пият всичко. Целта ми е всички да си изкарат хубаво, без после да ги боли главата, но пък и да не кажат, че не съм им предложила.
RapExotic, няма да я забравя. То такова нещо забравя ли се? :D

heartshapedbox
03-10-2015, 21:41
Празнувах си 15 (или 16, не помня) РД у нас. От личен опит ти казвам, идеята не е добра. :lol: